Marek Matyja stanie do rewanżu z Pawłem Stępniem

  • 13.09.2019, 12:19
  • OAI
Marek Matyja stanie do rewanżu z Pawłem Stępniem
26 października na gali KnockOut Boxing Night 8 w Sosnowcu dojdzie do rewanżu Pawła Stępnia z Markiem Matyją z Bogusławic (powiat oleśnicki). W poprzedniej walce padł remis. Oto, jak zapowiada starcie portal RingPolska:

"Pięściarze poprzednio skrzyżowali rękawice w lipcu w Rzeszowie. Dziesięciorundowy pojedynek o tytuł mistrza Polski kategorii półciężkiej zakończył się remisem. Werdykt punktowy rozczarował przede wszystkim Stępnia, który po raz pierwszy opuścił ring, nie dopisując do swojego rekordu wygranej.

– Byłem wściekły na sędziów – przyznał niepokonany szczecinianin w rozmowie z ringpolska.pl. – Wygrałem tę walkę i nie dam sobie wmówić, że było inaczej. Byłem lepszy i zasłużyłem na zwycięstwo. – Może miałbym jakieś wątpliwości, jeśli faktycznie ludzie widzieliby to inaczej, ale niemal każdy podchodził do mnie po walce i mówił, że wygrałem. Dariusz Michalczewski powiedział mi, że samą lewą ręką wygrałem tę walkę sto do zera! – dodał Stępień, który przed zbliżającym się występem sparował będzie z mistrzem świata federacji IBF Arturem Beterbijewem.

Matyja wynik lipcowej walki komentował z większym dystansem. – Nie mi oceniać pracę sędziów, ja zrobiłem w ringu swoje i od razu po walce zadeklarowałem, że jestem otwarty na rewanż. Spotkamy się w ringu drugi raz i zobaczymy, kto okaże się lepszy – stwierdził pięściarz z Oleśnicy.

– Rezultat pierwszej konfrontacji Stępnia z Matyją wywołał w środowisku bokserskim ożywioną dyskusję. Postanowiliśmy wyjść zatem naprzeciw oczekiwaniom kibiców i zorganizować rewanż. Zapowiada się świetne widowisko! – mówi Andrzej Wasilewski, szef organizującej galę w Sosnowcu grupy KnockOut Promotions".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe