Udało się dodzwonić do Atola! Co za ulga!

  • 11.09.2019, 19:07
  • kad
Udało się dodzwonić do Atola! Co za ulga!
Autor wytycznych do strategii promocji Oleśnicy poinformował, że w końcu się dodzwonił do Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego w sprawie kursu pływania

O sprawie pisaliśmy tutaj

Andrzej Sowa, autor "Wytycznych strategicznych dla marki Miasta Oleśnica", poinformował publicznie, że nie może się dodzwonić do OKR Atol w Oleśnicy w związku z ogłoszeniem o kursie nauki pływania dla dzieci i dorosłych. Próbował bezskutecznie przez 2 dni.

Po naszej publikacji coś się zmieniło. Andrzej Sowa poinformował dzisiaj koło południa [jego komunikat zamieszczamy niżej], że udało mu się w końcu dodzwonić. Cieszymy się, że po naszej interwencji poprawiono organizację pracy w Atolu w zakresie odbierania telefonów. Niesmak pozostał. Marka Atola ucierpiała.

 

Pod naszą wcześniejszą publikacją ktoś zorientowany wpisał komentarz, który rzuca więcej światła na obecną sytuację w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym:

"Skoda że nikt nie napisze ze dziewczyny czasami pracują na 3 stanowiskach i nie mają jak odebrać. Gdybyście przychodzi na Atol mozeprzestalibyscie pisać o Bzurach sprzed swoich komputerow. Wiele razy czekałem na pracownika bo lata Góra dół na siłowni" [pisownia oryginalna].

 

Wygląda na to, że organizacja pracy w Atolu zaczęła szwankować, a pracownicy zostali zbytnio obciążeni obowiązkami. Wcześniej nigdy nie było takich sygnałów. Do tego dochodzą odejścia pracowników. Rozwiązanie tych problemów to wyzwanie dla prezesa Adama Hrehorowicza.

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tv24
tv24 15.09.2019, 11:57
mi też ulżyło. sledze te historie z zapartym tchem. czemu na mojejolesnicy nic nie napisali o tym?
Johnny
Johnny 12.09.2019, 21:56
Sowa, the captain of my heart.
Ewa z toru 2
Ewa z toru 2 12.09.2019, 20:04
Pan Sowa dał się poznać w Oleśnicy jako mistrz pływania, to czego on się chce jeszcze uczyć? Może chce poprowadzić ten kurs?
księgowa
księgowa 12.09.2019, 22:05
Za ile?
Ian Mc Hollister
Ian Mc Hollister 12.09.2019, 19:34
I tak rodzi się nam nasz oleśnicki bohater - kapitan Sowa z MO: https://pl.wikipedia.org/wiki/…
w punkt
w punkt 12.09.2019, 22:06
Bareja?
N
N 12.09.2019, 15:03
Podobnie strona Mokisu piszą że może wpłacić online ale i tak to do czego trzeba iść do kasy. brak odpowiednik przekierowanie do szybkich transakcji płatności celu szybkiego zaksięgowania
Sekcja Komunikacji
Sekcja Komunikacji 12.09.2019, 13:48
Idź na portal MO , tam trwa nawilżanie władzy. Cyngle JB codziennie leją wazeline
!
! 12.09.2019, 13:38
ten portalik to taki lokalny pomponik czy pudelek
?
? 12.09.2019, 19:58
Celnie trafił?
Dość kpin!
Dość kpin! 12.09.2019, 10:51
Kiedy nowa rada nadzorcza??
miłośniczka kina akcji
miłośniczka kina akcji 12.09.2019, 10:26
Zabawna historia z tym Sową. Facet stał się bohaterem kreskówki.
oko
oko 12.09.2019, 10:03
Hrehorowicz ewidentnie nie daje rady, a to wina Sendka . Bez jaj, sami siebie posłuchajcie
Milena
Milena 12.09.2019, 09:28
Taki standard Atola ; jeden pracownik na kilku stanowiskach, brak obsługi na saunie klienci robią co chcą, brak ekipy sprzątającej. Nie wszystko wina Sendka za jego kadencji nie brakowało pracowników. Teraz oszczędności chyba na pracownikach. Tylko za moment tam nie będzie pracowników. Dobry pracownik to zadowolony pracownik. Czasy się trochę zmieniły.
Chomik
Chomik 12.09.2019, 08:28
Dzisiaj prezes lub pracownik w pracy powinien mieć telefon przy ***, a nie na biurku, i do tego na kabelku.
Czy leci z nami pilot?
Czy leci z nami pilot? 12.09.2019, 07:59
Hrehorowicz jest bodajże od lutego lub marca, ale wina Sendka HAHAHA. Trzeba więcej "specjalistów" z Sycowa i będzie lepiej.. Kabaret HAHAHA
Ole
Ole 12.09.2019, 07:42
Bieganie góra-dół czy praca na kilku stanowiskach to nie nowość- to byly stadardy poprzednika. Szkoda ze wtedy redakcja nie przygladala sie tak dokladnie poczynaniom prezesa i jego pseudo menadżerki, dzieki którym wlasnie zapanował taki chaos.. drzazge w czyims oku widac a juz belki w swoim ?
ha ha
ha ha 12.09.2019, 10:27
Wtedy pan Sowa się nie skarżył. Proste?
olo
olo 11.09.2019, 21:49
Rozmawiałem z koleżanką z Atola, stwierdziła jednoznacznie - takiego bałaganu jeszcze nie było. Większość ludzi nie wie co ma robić czy pracować dalej czy się zwalniać.
dociekliwa MJ
dociekliwa MJ 11.09.2019, 20:37
Zdjęcie symboliczne. Wg pana Sowy był w Atolu kanał, jest ulga. Kanał ulgi?
dr
dr 11.09.2019, 20:43
Trafiona egzegeza
kanał
kanał 11.09.2019, 20:33
Szambo utytego spoconego i sitwy to pikuś nawet w porównaniu z szambem czaszkowskiego...
.
. 11.09.2019, 20:28
Nie da sie zarządzać Atolem interwencyjnie, na podstawie zgłoszeń istniejacych uchybień. Taka formuła w krótkim czasie doprowadzi do niebotycznych zaległości.
Mam wrażenie że nowe wladze zupełnie się pogubiły, nie mają wizji ani możliwości zarządzania ta spólką.
Na ból
Na ból 11.09.2019, 20:18
Ten portal czyni cuda. Jak Szara Maść
?