W Atolu nikt nie odbiera telefonów. Co się tam dzieje, panie prezesie?!

  • 10.09.2019, 21:11
  • kad
W Atolu nikt nie odbiera telefonów. Co się tam dzieje, panie prezesie?!
Prezes Atola zaprasza do zapisów na kurs pływania. A zainteresowany Andrzej Sowa stwierdza, że nikt nie odbiera od niego w Atolu telefonów!

Prezes Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol w Oleśnicy Adam Hrehorowicz na portalu społecznościowym zaprasza na kurs nauki pływania i podaje numer telefonu do zapisów.

I jak się okazuje - jest to głuchy telefon! W Atolu nikt telefonów nie odbiera.

Przekonał się o tym i poinformował w publicznym komentarzu Andrzej Sowa, autor "Wytycznych strategicznych dla marki Miasta Oleśnica". Jak poinformował, przed dwa dni próbował dodzwonić się do Atola, ale bezskutecznie!

"Od dwóch dni próbuję się dodzwonić na podany na stronie Atola numer. Nikt nie odbiera" - napisał Sowa.

"Powinni odbierać" - odpisała mu pracownica Atola, kiedy okazało się, że na podany przez nią numer zainteresowany właśnie dzwonił.

"Powinni... Dziękuję za podpowiedź i pomoc" - odpowiedział Sowa.

 

Podzielamy zaniepokojenie specjalisty od promocji Oleśnicy. Co się dzieje w Atolu? Czy prezes panuje nad sytuacją? Zwalniają się kolejni pracownicy. Czy to brak kadry powoduje odcięcie Atola od świata?... Co z marką Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego?!

Niżej zamieszczamy print screeny

 

 

kad

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oles
oles 14.09.2019, 16:04
Hrehor karierowicz i wazeliniarz...merytorycznie slabiutki....z takim nie dziwie ze nikt niechce wspolpracowac
Że się nie wstydzą?
Że się nie wstydzą? 11.09.2019, 20:55
Kontrolowany zrzut ścieków to w Atolu jest codziennie, przyuważyłem paru gagatków. Nikt nad tym nie panuje.
jola
jola 11.09.2019, 19:24
Rada Nadzorcza do wymiany!!
sd
sd 11.09.2019, 19:46
raczej prezes i jego zaciąg Sycowski
    A co  my gorsi  od stolycy?
A co my gorsi od stolycy? 11.09.2019, 19:08
Niedługo w Atolu jak w Warszawie zrobią kontrolowany zrzut ścieków.
stefan JOJO
stefan JOJO 11.09.2019, 19:04
Przecież to nowa atrakcja Atola!!!!! Prastara zabawa w GŁUCHY TELEFON.Podobno w zanadrzu jest jeszcze DUPNIAK i CYMBERGAJ
sPOcony Janek
sPOcony Janek 11.09.2019, 18:19
Ja wszystko sam, po co Hrehor, ja sam ....
Skłosz
Skłosz 11.09.2019, 15:36
Skoda że nikt nie napisze ze dziewczyny czasami pracują na 3 stanowiskach i nie mają jak odebrać. Gdybyście przychodzi na Atol mozeprzestalibyscie pisać o Bzurach sprzed swoich komputerow. Wiele razy czekałem na pracownika bo lata Góra dół na siłowni. Ale trochę zrozumienia a nie gownobirza
kol
kol 11.09.2019, 16:21
potwierdzam nieraz człowiek czeka po 10 minut, bo kasjerki nie ma . Coś złego dzieje się na Atolu
Emeryk Lipa
Emeryk Lipa 11.09.2019, 15:59
Trzeba powiadomić inspekcję pracy. Jak widać panie są zajechane! Wyzysk i niewolnictwo!!!
ciekawa
ciekawa 11.09.2019, 15:49
A pan prezes nie może telefonu odebrać od klientów, którzy chcą zapłacić za kurs?
A może to dobrze?
A może to dobrze? 11.09.2019, 14:57
Kolejna zła wiadomość jest taka, że sitwa nie ma nikogo lepszego na prezesa Atola.
Żal
Żal 11.09.2019, 14:11
Szukanie afery na siłę.. zreszta ten portal jest specjalistą w szukaniu pìórka do d...y
Oels
Oels 11.09.2019, 14:40
Żal żalowi du.ę ściska, że nieudacznej sitwie wszystko się rwie....
Ewa R.
Ewa R. 11.09.2019, 14:35
Gdyby sprawa nie była poważna to by pan Sowa nie interweniował. A wiemy jaką role pelni przy panu Bronsiu
adasiek
adasiek 11.09.2019, 11:21
Wszystkich wyj..ałem nie ma komu obsługiwać tych nieszczęsnych aparatów...
Beata
Beata 11.09.2019, 07:55
Już nawet ludzie z Wrocławia przestają idwiedzać Atol.Może warto się nad tym zastanowić?
JK
JK 10.09.2019, 23:44
Widac prezes nie panuje nad firmą..
Na marginesie olesnica24.com to najlepszy portal, przynajmniej można się dowiedzieć co NAPRAWDĘ w mieście się dzieję. Reszta portali prześciga się w słodko ***ch pochwałach władzy. Aż mdli od tej wazeliny
kielbaska
kielbaska 11.09.2019, 10:03
redaktorzy panoramy jeszda sejczento a nie panamerą no i wszytsko jasne.
^^
^^ 13.09.2019, 13:02
Hehe. Jaka zazdrość ^^
Witia
Witia 10.09.2019, 23:12
Sowa daje Bronsiowi wytyczne : Zwalniaj Hrehorowicza
Co za czuki!
Co za czuki! 10.09.2019, 23:03
W Panoramie na haju są czy co?
kol
kol 10.09.2019, 22:53
Czy leci z nami pilot ? Co to za kabaret .... Bierz tych swoich "specjalistów" i wracaj człowieku do Sycowa
egon klawo jak cholera
egon klawo jak cholera 10.09.2019, 22:35
Ha ha ha
Benny
Benny 11.09.2019, 16:12
Spokojnie - Egon, jak zawsze ma plan. Egon, masz plan ????
xxx
xxx 10.09.2019, 22:02
nie bardzo rozumiem czemu przerwa techniczna nie jest w trakcie wakacji kiedy jest basen letni jest otwarty i znacznie mniej osób chodzi na kryty?
OLA
OLA 11.09.2019, 15:28
Wcale mniej osob nie chodzi latem na kryty. Gdybyście zamiast bez sensu komentować chociaż raz poszli na basen nie pisali byście bzdur.
koleżanka
koleżanka 10.09.2019, 21:52
Panie Andrzeju tak się nie godzi podkopywać kolegę. Jesteśmy jedną drużyną.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 11.09.2019, 16:20
Stanęliśmy nad przepaścią, ale wykonamy odważny krok naprzód ....
wybory2050
wybory2050 11.09.2019, 10:04
razem gramy do wspolnej bramki
Bongo baja
Bongo baja 10.09.2019, 21:47
Śmiechłem........... Czyżby Hrehorowicz do odstrzału ?
pracownica Atola
pracownica Atola 10.09.2019, 21:45
Prezes do wymiany!

Pozostałe