"No ku*wa mać!" – napisał radny z Oleśnicy po słowach Kaczyńskiego

  • 10.09.2019, 18:14
  • Żródło: naTemat.pl
"No ku*wa mać!" – napisał radny z Oleśnicy po słowach Kaczyńskiego pixabay.com
I został bohaterem portalu naTemat Tomasza Lisa. Najciekawszy jest ostatni fragment rozmowy. Okazuje się, że mama byłego i przyszłego radnego to... zdeklarowana zwolenniczka Prawa i Sprawiedliwości...

– Jedna kobieta, jeden mężczyzna, w stałym związku, i ich dzieci. To jest rodzina – powiedział przewodniczący PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji partii w Lublinie.

"41-letni Damian Siedlecki słowa Jarosława Kaczyńskiego skomentował na gorąco na Twitterze. "Mój ojciec zmarł, gdy ja miałem roczek. Mnie i moje dwie starsze siostry wychowywała mama z babcią. Flaki sobie wypruwała, żebyśmy wyszli na ludzi. Dzisiaj Kaczyński mówi, że nigdy nie byliśmy rodziną. NO KU*WA MAĆ!" – napisał. Efekt? Ponad 7,4 tys. polubień i 1,7 podań dalej. Damian Siedlecki nie ukrywa, że z partią rządzącą mu nie po drodze – sygnalizuje to hasztag #SilniRazem, który umieścił w opisie swojego konta na Twitterze" - informuje portal naTemat.pl.

Jego dziennikarka Anna Dryjańska rozmawiała z Siedleckim, który niedługo obejmie mandat radnego w Oleśnicy po Henryku Bernackim.

"Poczułem zwykłe, ludzkie wkurzenie na faceta, który próbuje nam, Polakom, dyktować czym jest rodzina. To paradoks, że zgorzkniały człowiek, który sam jest kawalerem, spogląda na Polskę tylko zza pleców popleczników i ochroniarzy, chce nam wszystkim narzucać definicję rodziny. To dla mnie nie do przyjęcia" – mówi Siedlecki w rozmowie z naTemat.

Siedlecki opowiada portalowi o swoim dzieciństwie:

"Wspomina, że choć mama pracowała w fabryce na trzy zmiany, nie starczało jej na utrzymanie rodziny. Było ciężko. – Pamiętam, jak mama płakała po nocach. Musiała być tym wszystkim przytłoczona, pewnie bardzo tęskniła za moim ojcem. Babcia też robiła co mogła: opiekowała się nami, gotowała, pilnowała, bawiła. Dokładała się do budżetu, ale ze swoją niedużą emeryturą też niewiele mogła – mówi Siedlecki. Podkreśla, że w opiece nad trójką dzieci dużo pomogły jego mamie sąsiadki i koleżanki z pracy. Panie utrzymują kontakt do dziś, choć mama nie pracuje od lat".

Siedlecki zaznacza, on jego rodzeństwo "wyszli na ludzi". Wszyscy ukończyli studia, dwoje z nich zrobiło doktorat. "– Teraz mam żonę i własne dzieci. Uczę je tego, co przekazała mi mama: by być porządnym człowiekiem – słyszę" - czytamy.

Najciekawszy jest ostatni fragment rozmowy. Okazuje się, że mama Siedleckiego to... zdeklarowana zwolenniczka prezesa Kaczyńskiego...

"Czy mama słyszała słowa Jarosława Kaczyńskiego, a jeśli tak, co o nich myśli? – Moja mama jest zdeklarowanym wyborcą PiS. Mniej więcej raz w miesiącu ją odwiedzamy, regularnie do niej dzwonimy. Ale o polityce staramy się w gronie rodzinnym nie rozmawiać. To taka nasza niepisana umowa, żeby unikać niepotrzebnych emocji w rodzinie – odpowiada mój rozmówca" - czytamy na portalu naTemat.

Przypomnijmy, że w 2014 roku Damian Siedlecki poparł w wyborach na burmistrza kandydata z Prawa i Sprawiedliwości i był szefem klubu radnych, wspierających burmistrza z PiS.

Źródło: naTemat.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PJK rozwala system, brawo
PJK rozwala system, brawo 12.09.2019, 20:51

– My chcemy Polski opartą o tradycyjną rodzinę. Mówię o tym, bo ktoś tam jak wychodziłem z poprzedniego spotkania, krzyczał do mnie „jak ty śmiesz mówić jak powinna wyglądać rodzina”. Otóż śmiem. A jak powinna to wiadomo. Stały związek kobiety i mężczyzny, no i dzieci, no i tyle. Prosta sprawa – mówił Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Słupsku.

– My naprawdę pochylamy się z troską nad tymi wszystkimi, którzy znaleźli się w takiej sytuacji [samotnego wychowywania dzieci], w ogromnej większości są to panie. Próba wykorzystywania tej mojej wypowiedzi w ten sposób, że ja jestem przeciwko samotnym matkom, to jest po prostu coś odrażającego – dodał prezes
Johny
Johny 12.09.2019, 10:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

69latek
69latek 11.09.2019, 20:41
Bulteriera Bronsia nie chcieli wyborcy to pryncypal zalatwil mu posade radnego sposobem; swój do swojego lgnie.P.S. A te wypociny pana D.S. nie warte sa komentarza.
OLA
OLA 11.09.2019, 13:47
...filozof i mędrca Siedlecki!
Polibuda
Polibuda 11.09.2019, 11:02
Zaczęło się od ckliwej historii półsieroty a skończyło na wulgarnym chamowatym wiaderkowym glonojadzie....
Nie pisior
Nie pisior 11.09.2019, 10:06
Leczyć nogi bo z głową już nic nie da sie zrobić
A studenci patrzą
A studenci patrzą 11.09.2019, 08:55
Brawo Siedlecki, język godny ciebie.
Ostatni sprawiedliwy
Ostatni sprawiedliwy 11.09.2019, 08:49
Siedlecki zwany panem wiaderko kiedyś tylko stał obok porządnego człowieka, a był nim pan Michał Kołaciński. Siedlecki pana Michała i całe ugrupowanie OR najzwyczajniej zdradził. Jestem przekonany że dawny Augustus nie chciałby uslyszeć co mają do powiedzenia na jego temat pan Bielański albo pan Skrzypek.
xxx
xxx 11.09.2019, 07:38
Jak śmiesz nazywać się porządnym człowiekiem . Jaki jesteś porządny panie WIADERKO to widać , słychać i czuć.
Olo
Olo 11.09.2019, 06:15
Następny karierowicz myśli że coś napiszę to go wybiorą do sejmu
adam
adam 11.09.2019, 01:10
Panie Siedlecki - nie tylko czytamy ze zrozumieniem, ale i rozumiemy, co się do nas mówi. Była mowa o rodzinie pełnej, czy pan Kaczyński musiał rozwijać myśl i mówić o rodzinie niepełnej, czy rodzinie rozbitej? Wstyd, człowiek niby wykształcony, a jednak mało kumaty. Poziom kadry na uczelni zaczyna wołać o pomstę do nieba. Nic dziwnego, że polskie uczelnie ledwo się mieszczą na końcu "500". A co do ukończenia studiów, to wielu jak pan dostawali liczne stypendia, a to socjalne, a to dopłaty za akademik, a to na żywność. Inni w niewiele lepszej sytuacji tego nie mieli.
Dlatego mamy niski poziom nauczania
Dlatego mamy niski poziom nauczania 11.09.2019, 05:58
Słabą mamy kadrę na wyższych uczelniach, nie potrafiącą logicznie myśleć.
m
m 10.09.2019, 23:17
ma 100% racji oburzając się na te słowa... Ludzie, obudźcie się, za chwilę wpakujemy się w państwo wyznaniowe...
69latek
69latek 11.09.2019, 14:06
To może lepsze bedzie panstwo z cyrkiem objazdowym /LGBT ?!
Ja Pier.....ę!!
Ja Pier.....ę!! 10.09.2019, 22:47
Jestem tedy pewien, że kiedy Naczelnik Państwa Jarosław Kaczyński, ku powszechnemu i zgorszonemu takich ludzi z PO i ich zdumieniu ogłosił, że „do polityki nie idzie się dla pieniędzy”, to jasne się stało, że żadnych prezentów nie będzie, wobec czego politycy nieprzejednanej opozycji i przeróżni folksdojcze już wiedzieli, co mają robić, to znaczy – jaką rolę odegrać w tym przedstawieniu i "odeszli od polityki??! Tak jak Augustus???
Agnes
Agnes 10.09.2019, 22:38
Nie pomogą doktoraty kiedy człowiek durnowaty
Pierdu, pierdu!
Pierdu, pierdu! 10.09.2019, 22:33
bullshit!! Inaczej mówiąc!!
Wstyd!
Wstyd! 10.09.2019, 22:29
Siedlecki ma doktorat? Facet nie rozumie prostej wypowiedzi? Może prof. Zybertowicz mu wyjaśni:

Olejnik: Według prezesa PiS model rodziny to mężczyzna i kobieta w stałym związku oraz dzieci.

- Czytałem całą litanię komentarzy tej wypowiedzi muszę powiedzieć, że rozczarowuje mnie pani tym pytaniem. Pewne pytania mogą rozczarowywać swoją naiwnością — mówił prof. Zybertowicz w programie „Kropka nad i” w TVN24. - Sądzę, ze Jarosław Kaczyński podziwia heroizm samotnych rodziców. Jego komentarz nie jest skierowany przeciw rozwodom, przeciw samotnym rodzicom, jego komentarz jest skierowany przeciw temu o czym pani wie. Jego krytyka była skierowana przeciw koncepcjom jednopłciowym i przyznawaniu tym małżeństwom prawa do adopcji — dodał.
Pirdu, pierdu!
Pirdu, pierdu! 10.09.2019, 22:28
Sztuczne oko?! Kto w to uwierzy?? Kto sie na to nabrać da??
O!! Q..!
O!! Q..! 10.09.2019, 22:01
On jest pewny bo żadna q..a , q..e łba nie urwie??!
O!! ....Q!!!
O!! ....Q!!! 10.09.2019, 21:54
Ach, ileż uciechy może dostarczyć czytanie wynurzeń tego pana z dziennikarką , którą podejrzewam o niebezpieczne związki ze starymi kiejkutami . Na tym etapie rozwoju dziejowego stare kiejkuty, a za nimi – ich poprzebierani za dziennikarzy funkcjonariusze w rodzaju?? resortowej dziennikarki??- niezachwianie stoją na gruncie nieubłaganego postępu, chociaż oczywiście rodzaj postępu zmienia się wraz z mądrością etapu. O ile bowiem kiedyś stare kiejkuty i ich poprzebierani za dziennikarzy funkcjonariusze prześcigali się we wzmożonej czujności wobec wrogów socjalizmu i sojuszów, to dzisiaj akcentują raczej przywiązanie do wolności, demokracji i praworządności i paleniu świeczek przed sadami. W niektórych przypadkach idzie ono tak daleko, że stare kiejkuty, ich poprzebierani za dziennikarzy funkcjonariusze i konfidenci z zimną krwią zamordowaliby każdego wroga wolności, podobnie jak kiedyś – księdza Popiełuszkę Takie odnoszę wrażenie?!
Sowa i Damian to wielka miłość
Sowa i Damian to wielka miłość 10.09.2019, 21:48
Siedlecki, zamilcz proszę wreszcie .... Nosz kuźwa mać . Ludzie mają cię już dość. Wystarczy że się odezwiesz to każda wypowiedź kończy się POKO

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165