Rynek w Oleśnicy opanowany przez kloszardów

  • 10.09.2019, 12:54
  • OAI
Rynek w Oleśnicy opanowany przez kloszardów
O ożywieniu Rynku już nie mówmy, mówmy tylko o bezpieczeństwie! - napisała internautka.

"Obraz oleśnickiego Rynku wygląda w skrócie tak: osobnik z pierwszego zdjęcia na ławce po lewej stronie dziś zaatakował mnie i koleżankę w ciąży wyzwiskami wulgarnymi, groźbą pobicia i straszenia. Miałam rozkołatane nerwy, zwyczajnie się jego bałam. Wrzeszczał na cały Rynek. "Pier... lone ku..." - to były najłagodniejsze słowa skierowane do nas.

Zadzwoniłyśmy na numer alarmowy, podałyśmy dane osobowe, adres, pod którym jesteśmy i można go wytropić, bo porusza się w strefie Rynku. Z tego, co wiem, zachowuje się tak agresywnie od od festiwalu piwa, na którym raczył się zjawić i atakuje ludzi, w tym uderzył w twarz kobietę.
Niestety, nikt nie interweniował, nikt nie zajechał, nikt się z nami tez nie skontaktował. Po tym wydarzeniu jestem w strachu puścić dziecko do Rynku same. Dla mnie to też miejsce w tym momencie do unikania.

Pytanie: Jaki jest pomysł już nie na ożywienie Rynku, ale by można było do niego bezpiecznie wejść w środku dnia?"

Taki post zamieściła oleśniczanka w Internecie. Zilustrowała go zdjęciami.

Kloszardzi niezmiennie okupują ławki w Rynku, ba, coraz częściej można ich spotkać na korytarzach Urzędu Miasta, czy też śpiących przy wejściu do ratusza...
 

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ala
ala 15.09.2019, 10:00
Nie tylko rynek ! Magistrat też!!!!
 Gul Gul
Gul Gul 12.09.2019, 16:53
To elektorat nieomylnego.
Ted
Ted 15.09.2019, 14:28
To Ciemnogrod PiS czeka na lekarza.
***ryża
***ryża 12.09.2019, 12:33
Oleśnica drugim Paryżem
HIPOKRYTA
HIPOKRYTA 12.09.2019, 09:14
Za Kołacińskiego problem nie istniał.To wina Bronsia. On sprowadził meneli do Rynku.
JAK
JAK 11.09.2019, 21:39
Oni przyszli do lekarza!!! Tylko lekarz musiał pod koniec ubiegłego roku pracę zmienić a menele zostali w rynku i nadal na niego czekają...
ptys
ptys 11.09.2019, 21:22
Kumple przyszli w odwiedziny do przyjaciela z magistratu i taki dym medialny ????
Jurek Stary driver
Jurek Stary driver 11.09.2019, 09:07
Może by zgłosić do wojewódzkiej komendy że orły z kpp Oleśnica sobie nawet z menelami nie radzą
gambit
gambit 10.09.2019, 21:11
Odzyskany blask niedługo zacznie walić oleśniczan po pyskach
Rafciu
Rafciu 10.09.2019, 20:14
Kloszardzi wszystkich krajów łączcie się.Dni Europy się zbliżają!
?
? 10.09.2019, 18:51
Co na to zoMOwski POrtalik?
Jest pięknie
Jest pięknie 10.09.2019, 18:28
Oleśnica pojaśniała blaskiem odbitym od białych, nieopalonych zadów meneli podczas załatwianych przez nich potrzeb fizjologicznych vis a vis Ratusza. Przecież Oleśnica zasługuje na to co najlepsze, bardzo dziękujemy, ale to naprawdę bardzo dziękujemy.
JaGatka
JaGatka 10.09.2019, 17:55
Performersi z MOKISu....
Sitwa
Sitwa 10.09.2019, 17:42
Rynek wasz Ratusz nasz!
he he
he he 10.09.2019, 17:05
No co Olesnica odzyskuje blask ! Przecież tak miało być !
Nikamo
Nikamo 10.09.2019, 16:27
Manele przesiaduja wszędzie, nawet u moich rodziców na podwórku. Problem jest ze nic nie można im zrobić. A jeśli ja się napije piwa w miejscu publicznym to zaraz dostanę mandat to jest niesprawiedliwe. I z tym przeba coś zrobić
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.09.2019, 18:26
Najłatwiej jest sobie podjechać radiowózem na stawy i wyłapać młodzieżówkę z Redsami. Murek na Sejmowej/Placu Książąt okupowany od rana do późnego wieczora. Halne, Kozackie i Amarena codzinnie. Patrol policji wypisujacy mandaty... z 2 razy na cztery lata widziałem.
Ludwik
Ludwik 10.09.2019, 16:07
Oleśnica jest coraz bardziej zasyfiona. Smród i menele w rynku to wizytówka miasta. Dramat
A tak
A tak 10.09.2019, 18:27
Mój znajomy odwiedził Oleśnice ostatnio - dwie rzeczy, które mi powiedział: bardzo ladne miasto ale elemenu pełno...
Ola
Ola 10.09.2019, 15:45
Gdzie jest radny Żyła ??? Miał nękać meneli !
radny Żyła
radny Żyła 10.09.2019, 17:56
Przymknę na to oczy ....
monidło
monidło 10.09.2019, 17:21
Bezradny paździerz melepeta pełni rolę semafora....
menele
menele 10.09.2019, 13:55
Jesteśmy nietykalni jasiek budowlaniec nam to obiecał.
asf
asf 10.09.2019, 13:28
O jakich kloszardów wam chodzi? My w rynku mamy zwykłą polską menelkę.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165