Oświadczenie posłanki PiS [AKTUALIZUJEMY]

  • 09.09.2019, 15:42
  • OAI
Oświadczenie posłanki PiS [AKTUALIZUJEMY]
Agnieszka Soin napisała, że zdjęcie jej banera pod tablica z nekrologami jest fotomontażem. Publikujemy oświadczenie sygnowane przez jej przedstawiciela.

"Szanowni Państwo,

W imieniu i z upoważnienia Pani Poseł Agnieszki Soin informuję, że na fanpage Sok z Buraka w portalu społecznościowym Facebook, pojawiło się zdjęcie przedstawiające baner Pani Poseł umieszczony pod nekrologami znajdujący się w Oleśnicy. Link do umieszczonej treści: TU

Jak wykazała analiza baner cechuje się inną rozdzielczością niż reszta fotografii, a fotografia tablicy z nekrologami, którą wykonano w dniu dzisiejszym w Oleśnicy przedstawia zupełnie inny rozkład klepsydr, co wskazuje, że najpewniej fotografia ta była edytowana komputerowo.

Poseł oświadcza, że nigdy nie zamieszczała tego banneru w takim miejscu, jej wizerunek w fanpage SokzBuraka wykorzystano bezprawnie i jest to bardzo szkodliwe, szczególnie w trakcie trwającej obecnie kampanii wyborczej. Jest to zatem działanie mające na celu wyłączone szkalowanie jej wizerunku, połączone z pomawianiem jej osoby.

Jakub Wolak".

Nasz portal napisał o sprawie TUTAJ . Poniżej dwa zdjęcia. 1. z lewej nadesłał przedstawiciel parlamentarzystki. Z prawej zdjęcie zamieszczone przez SokzBuraka.

 

[AKTUALIZUJEMY]

Z naszą redakcją skontaktowały się 2 osoby, które widziały baner pod nekrologami. Jedna z nich (poprosiła o zachowanie anonimowości) zrobiła zdjęcie w poniedziałek rano i teraz nam je udostępniła. Wygląda więc na to, że osoba rozwieszająca banery kandydatki na posłankę wprowadziła ją w błąd.

 

OAI

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bb
bb 10.09.2019, 15:33
Widziałam ten baner pod klepsydrami osobiście, naprawdę wisiał w poniedziałek rano.
 Rico
Rico 10.09.2019, 08:50
Szczujnia antypisowska nie takie numery jeszcze wykręci
politico
politico 10.09.2019, 07:02
Zorganizowana akcja antypisu idnosnue banerow. W sieco sa tez fejki z numerem list że rzekomo pis gi zna prze losowaniem . Farma trolli z miasta I dziala w najlepsze
Ptys
Ptys 09.09.2019, 20:48
Totalniaki zrobią wszystko aby zdyskredytować przeciwników politycznych
Xyz
Xyz 09.09.2019, 19:47
Polityka jest brudna. Tyle

Pozostałe