Modeli moc w Oleśnicy

  • 08.09.2019, 13:00
  • Krzysztof Dziedzic
Modeli moc w Oleśnicy foto: Krzysztof Dziedzic
Budzą zainteresowanie i podziw. Miłośników modelarstwa w Oleśnicy nie brakuje

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Oleśnickie  środowisko modelarskie po raz kolejny zorganizowało doroczne święto modelarstwa - 39. Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych, Mistrzostwa Polski "Małego Modelarza", Wystawę i Giełdę Modelarską.

Impreza odbywa się w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy. Organizatorzy to: Liga Obrony Kraju - Zarząd Główny i Dolnośląski Zarząd Wojewódzki we Wrocławiu, Oleśnicki Klub Modelarski w Oleśnicy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy, SDK „Korelat - 2” Spółdzielni Mieszkaniowej „Zacisze” w Oleśnicy, przy współpracy Urzędu Miasta Oleśnicy i Starostwa Powiatowego.

Udział w konkursie biorą modelarze indywidualni, kluby i modelarnie. Konkurs przeprowadzony został w następujących kategoriach wiekowych: młodzik do ukończenia 13 lat, urodzeni w roku 2006 i później, junior 14 - 18 lat, urodzeni w latach 2001-2005, senior powyżej 18 lat, urodzeni w roku 2000 i wcześniej.

Oba konkursy są rozrywane w klasach wiekowych młodzik, junior i senior i w poniższych kategoriach rodzajowych: klasa standard, klasa open.

W konkurencji Grand Prix Małego Modelarza mogą startować jedynie modele opublikowane przez "Małego Modelarza".

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Krzysztof Dziedzic

Zdjęcia (150)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe