Wpadka kandydatki na posłankę w Oleśnicy? (AKTUALIZACJA)

  • 07.09.2019, 13:43
  • kad
Wpadka kandydatki na posłankę w Oleśnicy? (AKTUALIZACJA) foto: SokzBuraka/Facebook
O wpadce napisał popularny profil opozycji w Polsce SokzBuraka. Ale kandydatka mówi, że to ordynarny fejk...

"Szczyt bezczelności" i "Obyś sobie nie wykrakała" - to komentarze autorów profilu SokzBuraka na popularnym portalu społecznościowym do sposobu, w jaki powieszono w Oleśnicy baner kandydatki na posłankę z Prawa i Sprawiedliwości Agnieszki Soin. Zamocowano go pod miejską tablicą przeznaczoną na nekrologi na ulicy 3 Maja. Faktycznie, niezbyt fortunnie. Musiał to dostrzec przeciwnik PiS-u, który zrobił zdjęcie o wysłał do Soku z Buraka.

Jest to profil niezwykle krytycznie nastawiony do rządzącej obecnie w Polsce partii i tworzonego przez nią rządu. Jest bardzo popularny - obserwuje go około 800 tysięcy osób. Było o nim głośno, kiedy wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki zapowiedział działania wobec niego.

- To jest nielegalne finansowanie kampanii wyborczej. Prokuratura się za to naprawdę weźmie. Jak też sobie obiecałem, że teraz po kampanii naprawdę weźmiemy się za takie rzeczy jak Sok z Buraka. - To jest instytucjonalnie akceptowane, mimo że ludzie, którzy za to odpowiadają, wiedzą, że to haniebne łamanie prawa. Dlatego teraz to się skończy - powiedział Jaki w rozmowie z Magdaleną Ogórek na antenie TVP Info w maju 2019 roku.

AKTUALIZACJA

- To, co zamieścił Sok z Buraka, to ordynarny fotomontaż. Mam na to twarde i niepodważalne dowody. Rozważam kroki prawne przeciwko temu portalowi - powiedziała olesnica24.com Agnieszka Soin.

 

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pisiolud
pisiolud 10.09.2019, 15:20
No to mamy kolejną pislamską męczęnnicę!
Grabarz
Grabarz 09.09.2019, 22:49
Ja w sprawie formalnej, tablica o której mowa w artykule nie jest tablicą na NEKROLOGI tylko na KLEPSYDRY.
bb
bb 09.09.2019, 12:29
Niestety, pani Agnieszko, to nie fotomontaż :(
TERJAR
TERJAR 10.09.2019, 09:59
Jak wyżej.To nie fotomontaż.Ja i jeszcze jedna osoba zrobiłyśmy to zdjęcie i zdjęcia !!!Afisz nie był zawieszony tylko pod ta tablicą.Cały rynek olesnicki ( we wszytskich miejscach ,gdzie jest zakaz rozwieszania, przyklejania podobnych transparentów) lsnił od plakatu wyborczego.O tym samym czasie został poinformowany Urząd Miejski miasta Oleśnicy a nastepnie słuzby MOKIS Olesnica, które to pojawiły sie w rynku mniej więcej po 45 minutach od zgłoszenia.
Pani Posłanka (podpowiadam) powinna wydac oswiadczenie , w którym powinna przeprosic za cała niefortunna sytuacje .Nie sadze,żeby Pani Soin sama osobiście rozwieszała te afisze w nocy z poniedziałku na niedziele.Najprawdopodobniej wykonały to osoby do tego wyznaczone ale nie doinformowane gdzie ,,nie wolno".
Jesli Pani Soin stwierdza ,ze ma TWARDE DOWODY na to ,że to kłamstwo to oznacza ,ze ktos dalej kogos okłamuje i w tym przypadku okłamuja Pania Agnieszke Soin.Jesli bedzie Pani żądała zadoścuczynienia i skieruje Pani sprawe na droge sądowa to z cała pewnościa zdziwi sie Pani efektem koncowym bo zyjemy w Panstwie Prawa I Sprawiedliwości .!!! Zdecydowanie więcej moze Pani zyskać przepraszając za cała sytuacje niz brnąc w kłamstwie i fotomontazu .Pozdrawiam serdecznie .Życzę sukcesu w nadchodzących wyborach do Parlamentu.
,
, 10.09.2019, 17:34
W dzisiejszej gazecie wyborczej napisano, że ta Pani rozwiesiła w podobny sposób wiele plakatów w Polsce
KP
KP 08.09.2019, 15:18
SokzBuraka to tragedia poziom dna i mułu.
Karolina
Karolina 07.09.2019, 22:21
I jeszcze na portalu mojej Oleśnicy zamieścili ten artykuł,im też założyć sprawę.A tak w ogóle na tym beznadziejnym i rzetelnym portaliku ruszyła kampania wyborcza platformy łobywatelskiej
Jan
Jan 08.09.2019, 10:37
Jakoś w tym roku Redaktor Naczelny "Panoramy Oleśnickiej" przegrał sprawę o sprostowanie prasowe ...
tak
tak 08.09.2019, 15:16
I po co JAK tak kłamie ? Już po wyborach nie trzeba więc już kłamać
?
? 08.09.2019, 13:51
A czy pani dziennikarka skazana wyrokiem sądowym za pomówienia dalej prowadził miejskiego Facebooka? Czy inne zlecenie z ratusza już dostała?
redaktor
redaktor 08.09.2019, 12:50
Proszę nie rozpowszechniać kłamstw.
J
J 07.09.2019, 21:40
Mam oryginalne zdjęcie. Pani Soin przeprosić a nie straszyc sądem.
.....
..... 08.09.2019, 15:17
Bzdura
Jk
Jk 07.09.2019, 21:16
Pusta ***:!!!!!!!!!!!
Fotomontaż
Fotomontaż 07.09.2019, 21:16
Przypatrzcie się temu zdjęciu uważnie.
TEd
TEd 08.09.2019, 08:13
Fotomontaż na bank
Do buraków
Do buraków 07.09.2019, 21:13
A wieszanie na latarniach podobizn kandydatów wam nie przeszkadza?
LSD
LSD 07.09.2019, 20:23
Jednego specjalistę od nekrologów już w Oleśnicy zdaje się mamy....
Wiele hałasu o nic
Wiele hałasu o nic 07.09.2019, 20:23
Nie lepiej zająć się poglądami i programem tej kandydatki?
IRA
IRA 07.09.2019, 19:18
Puchacz i ska znowu działają ?
Pan Pędzelek
Pan Pędzelek 07.09.2019, 19:49
W końcu sPOcony ich sowicie wynagrodził !!!
panna Brixen
panna Brixen 07.09.2019, 18:52
Do sadu i ostatnie soki z nich wycisnąc. Fejki w Olesnicy to od wyborow w 2018 juz tradycja niestety
 Do sądu z nimi!
Do sądu z nimi! 07.09.2019, 18:33
Oleśniccy platformiani trole już jak widać zaczynają kombinować jak przed wyborami na burmistrza.
Dani
Dani 07.09.2019, 18:21
Czyli ustawka. Co za dzbany w tej opozycji
misiopysio