Henryk Bernacki zrezygnował!

  • 04.09.2019, 20:09
  • kad
Henryk Bernacki zrezygnował! foto: Krzysztof Dziedzic
Wcześniej ustąpił z przewodniczenia komisji. Teraz rezygnuje całkowicie z aktywności samorządowej

Henryk Bernacki złożył rezygnację z funkcji radnego Oleśnicy. Zrobił tak z powodów osobistych. Możemy się domyślać, że chodzi o stan zdrowia byłego wiceburmistrza Oleśnicy. Jego choroba nie jest tajemnicą.

Ta rezygnacja oznacza, że zwolnione stanowisko może objąć - i z pewnością tak się stanie! - Damian Siedlecki z Komitetu Jana Bronsia.

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 07.09.2019, 16:33
W sumie po co nam radny który z satysfakcją, permanentnie zgłaszał wnioski o zakończenie dyskusji?
Była kochanka
Była kochanka 07.09.2019, 11:30
To zły osobnik, niech się leczy,
Skandaliczny wpis
Skandaliczny wpis 07.09.2019, 20:11
Cywilizowany człowiek nie cieszy się z czyjeś choroby. Panie Henryku, niech się Pan nie przejmuje, dużo zdrowia Panu życzę.
Olesniczanin
Olesniczanin 07.09.2019, 11:01
Panie HENIU zdrowej nam dasz Pan rade
..
.. 07.09.2019, 10:44
Jeśli p. Damian zrealizuje chociażby jedno przedsięwzięcie, które propagował (krytykując jednocześnie Bronsia) na swoim blogu - to będzie dobrze.
Lola
Lola 06.09.2019, 05:03
I gitara, niech się zajmie wnukami, a nie robi krzywdy Oleśnicy!
...
... 05.09.2019, 23:43
Do Janusz:zróbmy rachunek sumienia na sam przód!
Janusz
Janusz 06.09.2019, 16:29
To zrób, nie czekaj jak to ktoś zrobi za Ciebie, napewno Ci ulży!!!!.
xyz
xyz 05.09.2019, 22:34
Koszmar...
Janusz.
Janusz. 05.09.2019, 16:11
Skąd tyle jadu w tych spotach, ludzi którzy są wyborcami prawicy, czyli katolicy?.
Jak możecie kpić z czyjegoś nieszczęścia, jesteście podali!!!!
Pytanie do Janusza
Pytanie do Janusza 07.09.2019, 20:15
A skąd wiesz, że te nienawistne wpisy pochodzą od katolików? I dlaczego uważasz, że wyborcami prawicy są jedynie katolicy?
erasmus
erasmus 08.09.2019, 09:04
Bo katolicy religijni są nauczani modlitewnej nienawiści. Oni nawet Szatana nienawidzą. Zgodnie z Biblią muszą nienawidzić, bo jak nie, to ich Jezus pogoni: "Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem" (Łk 14,26).
MGK
MGK 05.09.2019, 14:51
Ciekawe, po ile nam teraz obliczy śmieci nowy radny ????
xx
xx 05.09.2019, 13:36
Bronś buduje swoja ligę
Co Bronś buduje?
Co Bronś buduje? 07.09.2019, 20:16
Sitwę.
kabaret się rozkręca
kabaret się rozkręca 05.09.2019, 12:51
Jak widać -wszystkie plagi egipskie nadciągają nad "SYPIALNIE -MIASTO" ratuszowca!Kolejny nawiedzony do żłobu wędruje aby dręczyć dzbanów oleśnickich swoimi wydumanymi głupotami jako rajca miasta.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 05.09.2019, 10:42
Bez względu na to, co kto ma do Henryka, czy do kogokolwiek innego, w tej sytuacji poniższe dywagacje graniczą z podłością. Obyście nie musieli poważnie chorować...
Wreszcie
Wreszcie 07.09.2019, 20:18
Pan Kaleciński wreszcie napisał coś mądrego.
Quu - kurde - vadis Oleśnico
Quu - kurde - vadis Oleśnico 05.09.2019, 14:50
Jeżeli był chory, to po co kandydował ??? Przecież zdrowie jest najważniejsze .....
...
... 05.09.2019, 11:03
Odezwał się p. Kaleciński - myślałem, że zajmie krytyczny głos w sprawie Bronsia i jego siedzenia (klęczenia) w pierwszej ławce kościoła i występów w katolickim radio. Ale milczał. Okazuje się, że jeśli Kołaciński siedział to źle, jeśli Bronś to dobrze. Dwulicowość.
Jarosław
Jarosław 05.09.2019, 15:27
Ty prodtsku, . zamilcz podły, wredny dziadu.
Edmundowicz
Edmundowicz 05.09.2019, 12:31
No przecież tow. Bierut też nosił baldachim na procesjach .....
Jacek
Jacek 05.09.2019, 15:30
Tak jak towarzysz M. Kołaciński chciałeś napisać!.
Czytelnik
Czytelnik 05.09.2019, 11:57
Jeżeli już, to właśnie Kołaciński klęczy systematycznie ze swoją spółką.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 05.09.2019, 11:38
Temat artykułu jaki jest zauważyłeś ? A co do zachowań klerykalnych obu burmistrzów wypowiadałem się wielokrotnie i je potępiam. Zawsze.
...
... 05.09.2019, 12:35
Zauważyłem, ale gdyby ukazało się zdjęcie klęczącego Kołacińskiego - zabrałbyś pan natychmiast (!!!) głos krytyczny. Jak Bronś klęczał - milczałeś pan, nie potępiałeś. Wybiórcza antykościelność.
Myśli że tego nie widać.
Myśli że tego nie widać. 05.09.2019, 11:15
Malo tego, Edmundowicz udaje idiotę będąc gluchym i ślepym na fakt że Bronś płaci 22 tysi na Radio Rodzina. Ot taki chlopek roztropek, wybiórczo traktuje rzeczywistość, jak mu pasuje.
Pan Pędzelek
Pan Pędzelek 05.09.2019, 07:45
No, tak - Nieomylny wykończy każdego .... Nawet najwierniejsi z wiernych nie mogą czuć się pewnie .... Ale dzięki temu - będę przy żłóbku .....
gratuluję!
gratuluję! 05.09.2019, 00:05
,,To była stracona kadencja..."
Jarosław
Jarosław 05.09.2019, 15:33
Masz rację ostatnie 5 lat, to strata czasu dla Oleśnicy, rządzili nieufsvznivy.
no i dobrze!
no i dobrze! 04.09.2019, 23:55
Pewnie następca się cieszy!
prawda!
prawda! 04.09.2019, 23:43
Ojoj jakie to przykre!
ds
ds 04.09.2019, 22:22
Kolejny semafor należący do JB
Pixi
Pixi 04.09.2019, 22:10
Dajcie spokoj czy to Henryk czy to Damian czy inny Innocenty jakie to ma znaczenie ? Zrobia co im Jan każe i tyle. Nie ma co deliberować
?
? 04.09.2019, 21:43
Panie Siedlecki, pan będzie wiedział w końcu umysl ścisły, ile trzeba wiaderek z klejem aby zakleić wszystkie plakaty w mieście?
Czy jak?
Czy jak? 04.09.2019, 21:38
Nie będzie miał nic do powiedzenia, chyba że jego poglady będą zgodne z linią Ratusza? Co by bylo zaskakujące, bo przecież pan Damian nigdy nie zgodziłby sie na marnotrawienie publicznych pieniędzy, jak to dzieje się obecnie.

Pozostałe