To już ostatecznie - stadion w Oleśnicy nosi imię Mirosława Mularczyka

  • 30.08.2019, 08:39
  • rpr
To już ostatecznie - stadion w Oleśnicy nosi imię Mirosława Mularczyka
A ta nazwa już zafunkcjonowała...

18 radnych było "za", nikt nie był przeciw, jeden rajca wstrzymał się od głosu (2 radnych było nieobecnych) - takie były wyniki głosowania Rady Miasta Oleśnicy nad uchwałą o nadaniu stadionowi w Oleśnicy imienia Mirosława Mularczyka.

We wrześniu odbędzie się uroczystość na stadionie, a 28 września I Turniej Imienia Mirosław Mularczyka.

A nazwa stadionu już zafunkcjonowała - patrz plakat poniżej. Co prawda wtedy jeszcze nieoficjalnie, ale wszystkim zaangażowanym w nadanie tego imienia łezka w oku już się zakręciła...

rpr

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AM
AM 02.09.2019, 14:27
Rzadko zgadzam sie z Panem Kowalskim, ale dzisiaj dotarly do mnie dwie informacje: o smierci Pana Wieslawa Kiryka MAJSTRA i ta, ze ten tak ukochany przez Niego stadion, to miejsce, ktore powinno nosic tylko JEDNO IMIE, IMIE WIESLAWA KIRYKA, jest mi po prostu wstyd MOJA UKOCHANA OLESNICO....moze dobrze, ze juz nie jestem Twoja Mieszkanka.....
biegacz
biegacz 02.09.2019, 14:56
Wstyd że panowie działacze Oleśniczanki nie wpadli na taki pomysł i nie zgłosili takiego wniosku
virus
virus 31.08.2019, 12:00
Kowalski ,jesteś żałosny idź łapać bakterie do starego szpitala
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 30.08.2019, 10:08
autokorekta: To tylko dowodzi złej wiedzy radnych o historii sportu w Oleśnicy. O ich ignorancji w temacie. Jest to wręcz niebywałe, by jakże mizerne dokonania przeciwstawiać niepowtarzalnym osiągnięciom Wiesława Kiryka jako trenera i organizatora, szefa klubu (ponad 140 medali Mistrzostw Polski Seniorów, wiele lat oleśnickiego klubu wśród czołówki polskich klubów, setki oleśnickiej młodzieży na bezpłatnych obozach sportowych latem i zimą, wielu reprezentantów Polski na Mistrzostwach Europy z oleśnickiego klubu). Kompletnie też zapomniano o tych, którzy byli na początku tworzenia oleśnickiego klubu piłkarskiego. Bulwersuje mnie też postawa radnych, którzy przecież wiele zawdzięczają Wiesławowi Kirykowi. To samo dotyczy tych, co to nieudolnie kontynuują historię WKS "Oleśniczanka".
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 30.08.2019, 10:00
To tylko dowodzi złej wiedzy radnych o historii sportu w Oleśnicy. O ich ignorancji w temacie. Jest to wręcz niebywałe, by jakże mizerne dokonania przeciwstawiać niepowtarzalnym osiągnięciom Wiesława Kiryka jako trenera i organizatora, szefa klubu (ponad 140 medali Mistrzostw Polski Seniorów, wiele lat oleśnickiego klubu wśród czołóki polskich klubów, setki oleśnickiej młodzieży na bezpłatnych obozach sportowych latem i zimą, wielu reprezentantów Polski na Mistrzostwach Europy z oleśnickiego klubu). Kompletnie też zapomniano o tych, którzy byli na początku tworzenia oleśnickiego klubu piłkarskiego. Bulwersuje mnie też postawa radnych, którzy przecież wiele zawdzięczają Wiesławowi Kirykowi. To samo dotyczy tych, co to nieudolnie kontynuują historię WKS "Oleśniczanka".

Pozostałe