BUNT LEKARZY! SZPITALOWI W OLEŚNICY GROZI PARALIŻ

  • 26.08.2019, 18:00
  • OAI
BUNT LEKARZY! SZPITALOWI W OLEŚNICY GROZI PARALIŻ
Lekarze protestują. Zagrozili odejściem. Dołączają do niech lekarze rezydenci i część położnych.

Już jutro nowe wydanie Panoramy Oleśnickiej. A w niej do poczytania między innymi:

TYLKO W PANORAMIE BUNT LEKARZY! SZPITALOWI W OLEŚNICY GROZI PARALIŻ
Panorama ujawnia, że 21 lekarzy i rezydenci oraz część położnych chcą odejść ze szpitala w Oleśnicy! Już szukają pracy, publikując ogłoszenie na zamkniętym medycznym profilu w Internecie. Grozi to paraliżem oddziałów chirurgicznego, wewnętrznego i ginekologicznego.

TYLKO W PANORAMIE 400 FAŁSZYWYCH PACJENTÓW
Oleśnicka ujawnia kolejną aferę lekarską. Już około 400 pacjentów potwierdziło, że nie byli pacjentami dentystki z Oleśnicy.

TYLKO W PANORAMIE NABITY W PARKING
Klienci krytykują nowy system opłat za parkowanie przy Aldi. Co na to właściciele sieci?

TYLKO W PANORAMIE SEKRETARZ IDZIE DO SĄDU
Zwolniony sekretarz miasta Oleśnica nie poddaje się. Panorama ujawnia , że Zbigniew Rybak właśnie złożył pozew do sądu. Czego się domaga?

TYLKO W PANORAMIE KREW BARTNIKA
Radny oddaje krew od 4 lat. Dlaczego to robi?

TYLKO W PANORAMIE ILE PŁACĄ PROMINENCI KO?
W lipcu członek sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej i kandydata na senatora z ramienia KO wystąpili na konferencji prasowej w Oleśnicy. Oleśnicka ujawnia, ile zapłacili za wynajęcie sali...

TYLKO W PANORAMIE FAJNE TE WYTYCZNE. TAKIE NIE ZA DOBRE...
Szeroka analiza "wytycznych" przygotowanych przez Andrzeja Sowę. Co wynika z pracy, za którą zapłacono aż 35 tysięcy złotych?

JESTEŚMY W NAJLEPSZEJ DRUŻYNIE
Obszerna relacja z wizyty kandydatów Koalicji Obywatelskiej w Oleśnicy. Ich wypowiedzi, w tym Jarosława Polańskiego i Ryszarda Zelinki.

TYLKO W PANORAMIE OKRADAŁ BIEDRONKI, WPADŁ Z AMFĄ
Łupem grupy padł alkohol w 4 sklepach sieci Biedronka.

TYLKO W PANORAMIE Z KACHNĄ ZWIEDZAJ OLEŚNICĘ
Spacerów po oleśnickich zabytkach będzie zdecydowanie więcej. Oleśnicka fundacja zaprasza na swoje spacerki po mieście.

TYLKO W PANORAMIE CO NAPOMPOWAŁO BUDŻET OLEŚNICY?
Jak wygląda sytuacja w kasie Oleśnicy i dlaczego jest taka dobra? I czy są inwestycje zagrożone?

OLEŚNICO, NIE ROZKŁADAJ RĄK!
Władze miasta twierdzą, że walka o szybką kolej nie ma sensu. Czy mają rację?

TYLKO W PANORAMIE SKARBNIK UCIEKA OD ODPOWIEDZI
Skarbnik Oleśnicy woli nie odpowiadać na pytania odnośnie lukratywnych zleceń na prowadzenie miejskiego Facebooka. Odsyła do burmistrza...

POWIAT OLEŚNICKI

SYCÓW
Strajku nie będzie, ale...
Susza ich nie złamała
Jak wymusić porządek?

TWARDOGÓRA
Disco z sercem
Zaśpiewa Freddie Mercury

DOBROSZYCE
Świętowali z politykami
Mianowany tercet
Zmiany personalne
Zgon na przystanku

GMINA OLEŚNICA
Międzynarodowa biesiada z charytatywnym akcentem

DZIADOWA KŁODA

Kto wstrzymuje budowę?!

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oleśnica 80
Oleśnica 80 27.08.2019, 23:33
Odnowiony to jest ale Sycowski i ma warunki tylko świeci pustkami a może być wszystko :)
Oleśnica80
Oleśnica80 27.08.2019, 23:31
Oleśnicki obskurny szpital,bynajmniej Sycowski ma warunki
K.K.
K.K. 27.08.2019, 14:56
Takie pytanie : kto rozlicza władzę z nepotyzmu ?
Dlaczego sztandarowy przykład nepotyzmu w Oleśnicy jest tajemnicą Poliszynela ? Wszyscy wiedzą i nikt z tym nic nie robi . Godzimy się na to . To urąga wszelkim zasadom sprawiedliwości i równości .Oczekuję, że radni opozycyjni nie będą zamiatać problemu pod dywan.
Miki
Miki 27.08.2019, 20:03
Chodzi o Agatkę ? Wszyscy wiedzą ale nikt głośno nie powie
.
. 27.08.2019, 20:21
Podoba wam się życie w mieście w którym ludzie boją się głośno mówić co myślą? Mamy XXI wiek do cho...y, to aż niewyobrazalne aby miasto takie jak Oleśnica dało sie tak stłamsić!
oj tam
oj tam 28.08.2019, 07:28
ależ na WŁASNE życzenie mieszkańcy są stłamszeni a o nepotyzm nie należy pytać, bo to już NORAMALNOŚĆ od długich lat w tym mieście i trzeba przywyknąć a nie opozycję wzywać do reakcji a poza tym obecna opozycja dostała od wyborców bardzo mały mandat więc siłą jej nic nie można szczególnego zrobić bo tak chcieli wyborcy
??
?? 27.08.2019, 08:19
to jakieś historyczne zdjęcie szpitala, przecież jest odnowiony
Alicja
Alicja 27.08.2019, 08:02
No i niech spadają buntownicy. Wielcy lekarze będą szantażować?
Lancet
Lancet 27.08.2019, 00:03
W szpitalu zaczęła trwa przeciąganie liny kto kogo. Lekarze już maja oferty z Wrocławia. Jesli akcja ewakuacja sie uda to mamy totalną rozpierduchę placówki.
Bezpowrotnie
Bezpowrotnie 26.08.2019, 23:39
To znaczy co? Że oleśnicka skarbnik nic nie wie, i nic nie może? To znaczy, że jest niepotrzebna. Tej pani czas już chyba mija?
xyz
xyz 26.08.2019, 23:35
Znam wielu dawców i nikt się tym nie chwali panie Bartnik!
Macie pamięć?
Macie pamięć? 26.08.2019, 22:31
@g- Polański, Susidko, Efinowicz, Bronś, Horbacz, pamiętam jak ich wszystkich z....ł Kołaciński na schodach starostwa.
?
? 26.08.2019, 22:02
Prawdopodobnie wynika to z faktu, że oleśnicka inteligencja nie jest zadowolona z rządów koalicji której szefem jest Bronś. Dochodzą słuchy z różnych stron, m.in z Atola że w Oleśnicy i powiecie dzieje się bardzo żle, nieodpowiedni ludzie objęli stanowiska. Rzeczywistość ich przerosła. Pytanie zatem, czy czas zakończyć ten nieudany eksperyment?
dodam
dodam 27.08.2019, 08:11
a z tą "oleśnicką inteligencją" to duża przesada
tak to widzę
tak to widzę 27.08.2019, 08:10
wyrzucili i z błotem zmieszali młodego dyrektora szpitala który radził sobie i był skuteczny - wykonał kawał dobrej roboty - i co ta banda zrobiła z jego pracą? - zwyczajnie zakwestionowała!Niech szpital upadnie, ale za ten upadek to powinni dostać odsiadkę w więzieniu za celowy upadek szpitala
ma trwać
ma trwać 27.08.2019, 07:56
ten eksperyment powinien trwać do czasu totalnej upadłości miasta i powiatu to ma być kara za głupotę wyborców że przywrócili na stołki starą wieloletnią klikę koryciarzy - całą postkomunę!Ma trwać ten eksperyment do bólu i do końca
Oels
Oels 26.08.2019, 21:13
Następny nieudacznik utytego spoconego i degrengolada w pełni.
Misiek
Misiek 26.08.2019, 21:08
I tak rządzi Platforma. PIS uratował szpital, a PO już go w trybie nagłym rozwala. Chyba jednak chodzi o kręcenie lodów, czyli prywatyzację szpitala przez kumpli Dzugaja i Kasiny, filarów oleśnickiej Platformy. Widzą że ich czas dobiega końca, PIS wygra wybory, więc ich koniec bliski.
Masakra
Masakra 28.08.2019, 01:43
Misiek. Pis uratował szpital? Haha czy to PiS czy PO dla nich własne ważne ale może mury szpitala. A nie pacjenci.
A jak PiS wygra wybory to ust. JUST 447 i jesteś pod mostem zainwestuj w namiot i karimate.
Osa
Osa 26.08.2019, 21:32
Kasina jest w porządmu. Dżugaj to masakra
Nie jest w porządku
Nie jest w porządku 26.08.2019, 22:15
Kasina poszedł do klerykalnego Radia Rodzina
Marzena
Marzena 26.08.2019, 21:42
„Istnieje oficjalny profil Wójta Gminy Oleśnica na Facebooku i prowadzi go osoba opłacana z budżetu gminy. Jest to pracownik gminy Oleśnica, który prowadzi profil nieodpłatnie.” tak brzmi raport "JAK URZĘDY GMIN KORZYSTAJĄ Z MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH?" Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska. Tego nie opiszecie?
edi
edi 26.08.2019, 22:19
To płacą mu czy nie płacą bo nie kumam
Marzena
Marzena 27.08.2019, 08:57
Niech wójt się wypowie jak to w końcu jest
Prawdopodobnie
Prawdopodobnie 26.08.2019, 20:27
Podobno nowy derektor szpitala tak przykręcił śrubę, że szczęka opada,
Były Pacjent
Były Pacjent 26.08.2019, 21:13
Jeżeli tak jest to bardzo dobra wiadomość. Poprzedni miał w poważaniu pacjentów jak i ich rodziny.
sm
sm 26.08.2019, 21:31
Bzdury pacjencie bzdury
Były Pacjent.
Były Pacjent. 26.08.2019, 22:04
Zobaczymy co będzie. Za poprzedniego brak specjalistów dzieciecych, kardiolog, neurolog i tak dalej. Brawo oszczędność na małoletnich pacjetach. A wewnętrzny lepiej tam nie trafić bo można w czarnym worku wyjść na sekcję zwłok. Kierownik OIOMU rzadko można go trafić. Nie wspominając o zmianie pwenych stołków. I na lepsze to nie wyszło wręcz przeciwnie. Nie wspominając o jakiej kolwiek odpowiedzialności (niektórych osób).
Były Pacjent
Były Pacjent 26.08.2019, 21:48
sm co tak hejtujesz? Prawda w oczy kłuje.
x Marek
x Marek 26.08.2019, 20:11
Ja od 9 lat oddaje krew, dlaczego od 9? Bo wtedy miałem ukończone 18 lat i 1 dzień oddałem ponad 20 l, i nie uważam się za nikogo, owszem jakiś przywilej mam we Wrocławiu, ten artykuł pana boksera to już kampania wyborcza do Sejmu? Oddaje od 4 lat, sukces, ale inni oddają większość część życia, Panorama ich nie opisuje?
.
. 26.08.2019, 20:22
Zdobądź medal na olimpiadzie, zostań radnym, będą pisać
Ms
Ms 26.08.2019, 21:39
I żyje z emerytury za jeden medal? Facet 52 lata oddaje od 4 lat i są Ci którzy mają 52 lata i oddali ponad 50 l krwi ...
Six
Six 26.08.2019, 20:23
Dokladnie. A o krwiodawcach to pisza na okragło
Szymon
Szymon 26.08.2019, 19:54
Kapica podobno już w blokach startowych....
ala
ala 26.08.2019, 19:12
No co wy !! Koleś jaśnie spoconego nie daje sobie rady z prowadzeniem szpitala Czyżby taki sam ignorant z partii POpaprańców ?
czuk
czuk 26.08.2019, 19:31
Był dobry dyrektor był zysk no ale nie był swój . I mamy to co mamy . Z chirurgii interny i ginekologii odchodzi 80 % lekarzy
upadek?
upadek? 26.08.2019, 20:39
to nieżle o nie lubię tego szpitala ale muszę przyznać że ja był ten młody dyrektor to olśnicki szpital się poprawił a teraz wraca do tego co było od zawsze umieralnia i strach i duża nieufność przed tym szpitalem może chodzi o likwidację tego szpitala najpierw bankructwo a póżniej upadłość
jabbar
jabbar 26.08.2019, 21:02
A co na to główna macherka od służby zdrowia ?
g
g 26.08.2019, 19:11
Polański i Susidko jesteście zadowoleni? Szpital na równi pochlej
nauczyciel seksuologii
nauczyciel seksuologii 26.08.2019, 18:38
Trzeba by nie znać Zelinki, aby uwierzyć w to co on opowiada... kompletny ignorant i kapeć burmistrza.
ZP
ZP 26.08.2019, 18:35
Nie ma lekarzy niezastapionych. Przyjda inni
sm
sm 26.08.2019, 18:37
Tak tak..... Ciekawe skąd ich wezmą. Zwlaszcza ze podobno wszyscy chca odejsc naraz
Były Pacjent
Były Pacjent 26.08.2019, 18:29
Ten szpital to umieralnia. Tam dobrych lekarzy można policzyć na palcach rąk. Grunt się wali pod nogami za dużo błędów medycznych zgłoszonych w Prokuraturze?!
sm
sm 26.08.2019, 18:38
A masz jakieś dowody czy hejtujesz na oślep ?
Były Pacjent
Były Pacjent 26.08.2019, 18:44
Przejdź się do prokuratury i zapytaj ile w ciagu kilku lat mają zawiadomień. W 2018 też zostały takie zawiadomienia złożone. I ile już odbyło się spraw w sądzie. O Tym nie piszą.
sm
sm 26.08.2019, 19:27
No to może nas oświecisz i podasz ile? Bo na razie twierdzę że dalej hejtujesz. Jesteś prokuratorem? Skad niby wiesz o tych rzekomych sprawach ?
Były Pacjent
Były Pacjent 26.08.2019, 20:30
Żartujesz sobie hejter. Osobiście złożyłem wniosek do prokuratury. Wy tym czasie nie tylko ja to zrobiłem ale i inne rodziny też po stracie członka rodziny. Delikatnie napiszę we wniosku było z błędu medycznego (fałszowania dokumentacji) Nie doswiadczyłeś na własnej skórze to nie pisz że ktoś jest hejterem.

Pozostałe