Czarnecki i Zdrojewski na dożynkach w Dobroszycach

  • 24.08.2019, 16:05
  • OAI
Czarnecki i Zdrojewski na dożynkach w Dobroszycach Grzegorz Huk
Politycy zagościli na dożynkach w Dobroszycach (powiat oleśnicki).

Dni Dobroszyc połączone są z gminnymi dożynkami. Gospodarzem tych ostatnich jest sołectwo Nowica.

Święto gminy i święto plonów odbywają się w muszli koncertowej na Parkowej. Po mszy świętej i części obrzędowej rozpoczął się koncert zespołów ludowych. Wieczorem na scenie wystąpi Andrzej Grabowski, a po nim zagrają zespoły Sami i Czar.

Wśród gości dożynek są politycy Prawa i Sprawiedliwości - eurodeputowany Ryszard Czarnecki oraz poseł Mariusz Orion Jędryek, a także Bogdan Zdrojewski z Platformy Obywatelskiej, kandydat na senatora.

OAI

Zdjęcia (124)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stan
Stan 26.08.2019, 15:58
A co to w Brukseli wakacje ,ale ale Richard ma zawsze wakacje od pracy europosla wzorem poprzednich kadencji siedźi w kraju pcha twarz na szkło a w Brukseli tylko bierze kase
xc
xc 26.08.2019, 13:46
Zdrrojewski próbuje robić sobie poparcie na wsi? Zgłupiał do reszty. Chyba wszyscy pamiętają jego jako leniwego, ale brylującego na ekranach prezydenta Wrocławia, który rozsprzedał miejski majątek.
ira
ira 26.08.2019, 08:09
Czasy się zmieniają, a Płaksej zawsze w prezydium.
Wyborca
Wyborca 25.08.2019, 21:23
W gminie Dobroszyce zostało 18 czynnych rolników. Żadnego nie widać.
Nigdy już PO!
Nigdy już PO! 25.08.2019, 13:52
Tylko PiS!
Andrzej
Andrzej 25.08.2019, 14:40
Ogarnij się.
Magda
Magda 25.08.2019, 13:40
Ktory pisiokatol ma wstyd to ludzie bez wstydu bez amicji klamcy
Kanalia
Kanalia 25.08.2019, 12:36
Rysiek nie wstyd ci gdzie ty jeszcze się przykleisz? PiS tonie a ty plyniesz dalej! Dobroszyce i Oleśnica nie chcą ciebie a ty na chama wlazisz w brudnych buciorach
Magda
Magda 25.08.2019, 13:38
Ktory pisior ma wstyd to sa ludzie bez wstydu ambicji
Andrzej.
Andrzej. 25.08.2019, 14:41
Racja
Ja
Ja 25.08.2019, 08:49
Czyżby organista chciał zostać asystentem eurodeputowanego? Marzy mu się lepsza fucha.
Obywatel
Obywatel 25.08.2019, 08:44
A, co towarzysz Richard robi na dożynkach?
Andrzej
Andrzej 25.08.2019, 14:42
Wrażenie
Covalsky
Covalsky 24.08.2019, 23:31
A obatel rysio-pisio przemawiał na ambonie?
Poul
Poul 25.08.2019, 07:21
Nie , czekał na żonę Zdrojewskiego bo zapisane jest w piśmie że Zdrojewscy tylko oboje razem moga startowac do Senatu.
piła
piła 11.09.2019, 11:22
Nieuk jesteś! Żle czytasz.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165