Pogrom Wichra w Oleśnicy w dziewiątej odsłonie

  • 24.08.2019, 15:10
  • ws
Pogrom Wichra w Oleśnicy w dziewiątej odsłonie Andrzej P. Szachnowski
Oleśnicki Bieg Błotny znów przyciągnął wielu śmiałków.

Za nami IX edycja Oleśnickiego Biegu Błotnego Pogrom Wichra. Pierwsi na jego starcie stanęli "weterani", czyli zawodnicy w wieku powyżej 40 lat. Po nich na morderczą, 10-kilometrową, trasę ruszyły kobiety, a następnie mężczyźni.

Gośćmi biegu były polityczki PO - Małgorzata Kidawa-Błońska i Alicja Chybicka.

Trasę biegu pokonali radni Wojciech Bartnik i Robert Sarna.

Zobacz fotorelację portalu olesnica24.com.

ws

Zdjęcia (159)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wernyhora
Wernyhora 26.08.2019, 10:08
Koniec twój sanitariuszu wieszczę bliski...
Yogi
Yogi 26.08.2019, 06:02
Brawo Geniusz policyjny ze zdjęcia trzeciego - celuje sobie z broni prosto w klate i tak pokazuje dziecku - ło przełożony musi być dumny jakiego ma wyszkolonego podwładnego......
Ania
Ania 25.08.2019, 22:46
Co za polityczny spektakl, impreza powstała jako oddolne działanie mieszkańca Oleśnicy, a teraz ta szopka! Nie wiem kogo tu krytykować, organizatora czy tych co na bezczelnego promują się wszędzie gdzie popadnie. Niestety to była nasza ostatnia edycja, na którą przyszedłem z rodziną.
tak
tak 26.08.2019, 10:01
ten Wicher to rzeczywiście stał się politycznym wiecem - organizator przemycił polityków PO aby ich promować na imprezie sportowej - nieładnie!
Eryk
Eryk 25.08.2019, 22:32
Fajna impreza, która rozpoczyna swój powolny koniec. Pewnie edycja X się odbędzie i to byłoby na tyle. Polityka, polityka, polityka…. ona niszczy wszystko!
Aro
Aro 25.08.2019, 22:35
…na zdjęciach widać zacne osobowości lokalnej i krajowej polityki. Pytanie zasadnicze: Dlaczego oni tak się promują?
OLA
OLA 25.08.2019, 22:38
A ciekawe jak Janusz M. będzie prowadził kampanie wyborczą będąc jednocześnie NOWYM Dyr. MOPS? Pewnie wszystkie działania realizowane będą po godz. 16:00!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 25.08.2019, 16:44
Zdjęcie 42: anty przykład tężyzny fizycznej. W Polsce ponoć walczy się z otyłością.
Julian
Julian 25.08.2019, 13:58
Polityka wplątana w tą fajną imprezę przykre.
szer
szer 25.08.2019, 15:56
Dokładnie. Ktoś sie pogubil albo ulegl presji. Sport wolny od ploityki! Obecnosc pani Kidawy byla niemilym zgrzytem
Rafal
Rafal 25.08.2019, 11:02
Fajne ***
OELS
OELS 25.08.2019, 09:35
Dlaczego utyty spocony nie biegł?
WA
WA 25.08.2019, 07:18
Panie Sławku wszystko fajnie ale ta nachalna promocja pani z Warszawy ktora nie wiedziala o co kaman była żenująca. Po co ta polityka na biegu?!?!
MKB najgorsze dementi świata
MKB najgorsze dementi świata 25.08.2019, 11:51
Jak dowiedziała się „Rzeczpospolita”, w PO powstał plan poprawienia pozycji partii w internecie. Rządzący są przekonani, że oddanie tego pola w kampanii prezydenckiej było jedną z głównych przyczyn porażki Komorowskiego. - Kopacz powiedziała, że zatrudniliśmy 50 hejterów, którzy mają krytykować PiS. Docelowo będzie ich około 100 – zdradza nam jeden z uczestników spotkania w Jachrance. Tak zwani hejterzy, to osoby, które zajmują się krytyką w sieci. W tym wypadku celem ataku mają być działania PiS i prezydenta-elekta Andrzeja Dudy. W działalność w internecie bardziej zaangażować mają się też sami posłowie.

W internecie wrze (tylko w internecie, bo tzw. tradycyjne media Platforma ma w pełni opanowane). Ówczesna rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska próbuje ratować sytuację i zarzeka się, że słowa Kopacz zostały wyrwane z kontekstu. Jak stwierdziła, pani premier w Jachrance powiedziała, że chciałaby „aby po przeszkoleniach wszyscy członkowie Platformy byli aktywni i zachowywali się jak hejterzy”. Najgorsze dementi świata. Miną kolejne 24 godziny, zanim Kidawa-Błońska stwierdzi, że to był tylko… żart.
zośka
zośka 25.08.2019, 15:14
To co działo się w Oleśnicy w czasie wyborów samorządowych w ubiegłym roku jako żywo przypomina planowy, skoordynowany atak hejterski - nie zdziwiłabym się, gdyby autorzy mieli ścisły związek i kontakt z ludźmi organizującymi takie rzeczy w sieci. Obecnie obserwujemy to samo, tylko na większą skalę i na forum krajowym. Czy nie mogłyby się tym zająć odpowiednie służby ?!
ależ
ależ 26.08.2019, 10:20
nawet nie trzeba lupy aby widzieć duże podobieństwo do Inowrocławia - to była akcja hejterska zaplanowana w całej Polsce a zwłaszcza tam gdzie włodarze są blisko związani z PO u nas było to samo!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 24.08.2019, 21:27
Radny Wojciech Bartnik niech wreszcie się ostatecznie zadeklaruje - czy jest miłośnikiem boksu, czy też osobą żyjącą wiarą.
mad
mad 25.08.2019, 13:05
Pan Wojciech nie ma z tym problemu, jeśli pan ma, to już pański problem
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 25.08.2019, 16:40
Tchórzu zza "mad": wstydzisz się tego co wypisujesz, zatem nie masz pewności, co do wartości własnych słów, własnych poglądów. Współczuję. Ale dlaczego Pan mnie poniża? Czy ja Pana poniżam? Nazywam Pan postępowanie tchórzostwem, bo tak jest - nazywam fakt. Jeżeli Pana zdaniem Wojciech Bartnik nie ma z tym problemu, to tym gorzej dla niego.
mad
mad 25.08.2019, 18:24
"Ale dlaczego Pan mnie poniża? Czy ja Pana poniżam?"- Panie Kowalski, ja pana traktuję delikatnie jak jajko. Pan Wojciech nie ma problemu godzenie wiary z boksem, jeśli pan ma, to pański problem, te słowa pana poniżają ?? !! Napisałbym jeszcze o podejściu bokserów i zawodników różnych sztuk walki do przeciwnika na ringu, że nie ma tam nienawiści, jest rywalizacja, ale nie chcę z panem dyskutować, bo mógłbym znów pana niechcący ... poniżyć. Pozdrawiam.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 25.08.2019, 23:32
Jest Pan tchórzem i tyle. I w tym wpisie mnie Pan poniża. No, chyba, że ma Pan braki szkolne z pisownią zwrotu grzecznościowego. A może jest Pan dyslektykiem? Stąd kłopoty z poprawną pisownią i dlatego wstyd przed przyznaniem się do własnych słów. No i ta niemądrość (delikatnie pisząc) o godzeniu wiary z boksem.
mad
mad 26.08.2019, 00:35
"Pan Wojciech nie ma z tym problemu, jeśli pan ma, to już pański problem" - Tym jednym zdaniem pana poniżyłem i pokazałem "braki szkolne z pisownią zwrotu grzecznościowego". Panie Kowalski, proszę konkretnie, o co panu chodzi ????
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 26.08.2019, 18:44
"Tym jednym zdaniem pana poniżyłem i pokazałem "braki szkolne z pisownią zwrotu grzecznościowego". Panie Kowalski, proszę konkretnie, o co panu chodzi ???? " - tu jest zawarta odpowiedź, kto jej nie widzi jest wtórnym analfabetą. Nie dziwię się, że Pan chowasz się za anonimowością. Trudno byłoby Panu, gdyby Pana, tak kompromitujące, treści łączono z Pana osobą. Proszę się nie kompromitować.
mad
mad 27.08.2019, 23:46
Nigdy wiecej zadnych dyskusji z panem, bo jeszcze faktycznie napisze, co o panu sadze i wyjde na chama. Pozdrawiam ;))
:)
:) 25.08.2019, 19:00
Kowalskiemu nic nie pasuje.
Lio
Lio 25.08.2019, 15:56
Mad @ W punkt!

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165