NASZ NEWS: Bartnik, Strumecka i Kempa z listy Prawa i Sprawiedliwości

  • 16.08.2019, 12:27
  • rpr
NASZ NEWS: Bartnik, Strumecka i Kempa z listy Prawa i Sprawiedliwości
Troje mieszkańców powiatu oleśnickiego na listach PiS w wyborach do Sejmu.

Wojciech Bartnik z Oleśnicy (wieloletni radny miejski) otrzymał numer 12, Marzanna Strumecka, naczelniczka poczty w Oleśnicy - 22, a Cezary Kempa z Sycowa (powiat oleśnicki), syn europosłanki Beaty Kempy - 27.

Wbrew spekulacjom na liście nie ma Michała Kołacińskiego, byłego burmistrza Oleśnicy.

 

 

rpr
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jp2
jp2 24.08.2019, 21:24
bandytka nie wyszła, to trzeba w politykę :)
antypislam
antypislam 21.08.2019, 10:39
Dla myślących samodzielnie:

https://www.youtube.com/watch?…
dr Lewatywa
dr Lewatywa 21.08.2019, 10:00
Takie są skutki uprawiania boksu niestety!
obatel
obatel 19.08.2019, 15:36
Panie bartnik opłaciło się ślęczenie pod ołtarzem uahahhahah partia obłudnikow i zlodzieji
uczen
uczen 19.08.2019, 12:28
panie Bartnik a moze tak do pracy?
fafik
fafik 19.08.2019, 15:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 18.08.2019, 21:03
"Filozofia, to umiłowanie mądrości. Pozwala zrozumieć świat, w różnych odcieniach..." - mogłoby wydawać się, iż pan Edmund Kaleciński, autor zacytowanych zdań, jest osobą miłującą mądrość i zamiłowany jest w zrozumieniu świata. Niestety - tylko pozory i próba - życzeniowa - kreowania własnego wizerunku przez wyżej wymienionego. Nie sposób uznać za osobę o wspomnianych cechach, która na różnych internetowych forach dyskusyjnych - w sposób rynsztokowy odzierała innych z godności, która przyrównywała innych do anatomicznych części budowy zwierząt. Ktoś, kto za argumenty uznaje ubliżanie innym, kto depcze godność drugiego człowieka nie może być określany jako miłujący mądrość i zrozumienie świata. Zwyczajnie jest zakłamanym egocentrykiem, zagubionym w sobie, taplającym się w błocie brzydoty własnych myśli, nad którymi nie potrafi zapanować, by wznieść się na przyzwoity poziom humanitarnej myśli filozoficznej. Ba, sądzi, że potokiem intelektualnego bełkotu przysłoni braki własnej wiedzy.
erasmus
erasmus 21.08.2019, 13:57
Kowalski paplesz jak zasmarkaniec w piaskownicy. Od lat to samo. Zakłamany pierdoło.
ciekawe
ciekawe 18.08.2019, 15:55
Nawet nikt nie zwrócił na fakt że pan Bartnik jest kandydatem Porozumienie od Gowina a pani Strumecka od kogo?Młody Kępa od Ziobry? Czyli nie mamy kandydatów PiS a jedynie startujących z list PiS
Groteska
Groteska 18.08.2019, 14:55
Edmundowicz jakby byl głuchy, udaje że nie slyszy wystepów Bronsia w Radio Rodzina za 22 tysi. Niezła kasa, też od Edmundowicza.
padu
padu 18.08.2019, 14:36
E. Kaleciński-jako prawdę objawioną cytuje Pan niemieckich myślicieli pomijając K.Marksa.Wstydzi się Pan tego ostatniego?Przecież Nietz sche to wyrocznia marksistów,czego przykładem jest Pan.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 18.08.2019, 15:29
Wstydzić się Karla Marxa. A dlaczego ? Wiedzy nie należy się wstydzić nigdy, tylko ludzkich zachowań. Czytanie i studiowanie różnych myślicieli wzbogaca naszą wiedzę, o tym należ pamiętać zawsze ! A to wielka i nieograniczona przyjemność. Ja osobiście nie jestem przykładem marksistów, ale znam nieco filozofię Marksa. I wielu innych. Filozofia, to umiłowanie mądrości. Pozwala zrozumieć świat, w różnych odcieniach...
Borneos
Borneos 29.08.2019, 11:14
Wiedzy nie należy się wstydzić. Ale tego co ona niesie często przyzwoity człowiek powinien się wstydzić. Dlaczego? Bo wiedza bez uwzględnienia moralności prowadzić może do zła. Np wiedza pomogła w uporządkowany sposób eksterminować Żydów. Dlatego do wiedzy należ podchodzić z pozycji nie tylko rozumu ale też moralności. To co Marks proponował było moralnie złe. Opowiadanie się za tezami Marksa jest stanięciem po stronie zła.
mała uwaga
mała uwaga 18.08.2019, 15:49
pan jedynie na forach swój pogląd prezentuje a to nie jest wiedza tylko pana osobisty światopogląd na świat - cytuje pan jedynie różnych myślicieli aby swój pogląd uzasadnić - niech pan się tak nie chełpi znajomością myślicieli,filozofii bo wiedza wiedzy nie równa i może być nawet w niecnych celach wykorzystywana tak jak często pan z wiedzą nabytą czyni.
to ja głupota !
to ja głupota ! 19.08.2019, 19:36
ale napitoliłeś gościu, wgląda na to że nie masz która równałaby z czymkolwiek, to głupota !
teodor
teodor 18.08.2019, 10:34
a jaki jest program Pana Bartnika ? mozna zapytac o jego zdanie np o komukacji miejskiej ?
Ptyś
Ptyś 18.08.2019, 07:44
Jeden liczy na znajomości mamusi, drugi nic nie robi dla miasta bo nic nie słychać aby się w coś angażował ,trzeci kandydat za dzień dobry w okienku głosów też nie nazbiera Czyli ZERO kandydatów
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 17.08.2019, 22:24
Wojciech Bartnik zapewne intelektualistą wysokich lotów nie jest. Z tą religijnością jak sądzę, to tylko taki życiowy wybieg taktyczny, z czegoś chłop musi żyć... Natomiast, to co wypisuje już od dawna o Wojtku Krzysztof A. Kowalski, to kalectwo rozumu. Pisze ten apologeta religii o Wojciechu Bartniku: "iż jest osobą zakłamaną: publicznie manifestuje religijność, a jednocześnie zadaje kłam temu popularyzując boks...". Dotknięty denializmem religiant K.A.Kowalski nie rozumie istoty religii, którą wyznaje, chrześcijaństwa. Proponuję zatem przemyśleć np. sentencję Ludwiga Boernego : „Przez osiemnaście wieków płynie rzeka krwi, a na jej brzegach mieszka chrześcijaństwo”. A to był niemiecki filozof i pisarz, z przełomu XVIII/XIX w. Albo poczytać nieco późniejszego Nietzschego np. dzieło "Antychryst".
Obaj niemieccy filozofowie zmiażdżyli prawdą historię chrześcijaństwa. Kowalski winien także douczyć się co zrobił w imię swojej zbrodniczości faszyzm włoski i katolicki kościół z chrześcijaństwem. Do tego jest potrzebna ogromna wiedza historyczno-prawna i filozofia prawa.
Panie Kowalski atakując w ten sposób Wojciecha Bartnika, "odzierasz go właśnie z godności" (to twoja ulubiona katolicka fraza). Jak ta Wojtyły i Jędraszewskiego o "błędzie antropologicznym". Religie na tym świecie są złem, a wobec tego Wojtek nie jest zakłamanym. Pan jako wykształcony człowiek powinien rozumieć swoje brednie, wypisywane często na różnych forach...
dgf
dgf 29.08.2019, 11:02
Problem polega na tym, że Nitschego i Boarnego już dawno nie ma. A chrześcijaństwo trwa. Androny, które ci intelektualiści prawili rozmijały się z prawdą mimo, iż natrafiały na podatny grunt. Okazał się on zbyt płytki jak na wiedzę o religii. Podobnie jest u pana.
Anita
Anita 17.08.2019, 20:30
na pewno na nich nie zaglosuje, ale zaglosuje na tego typka z Lewicy. Won z pisem, won z Peło, czas na zmiany
Maja
Maja 18.08.2019, 08:48
Tego co mówił że rewolucja październikowa bylo ok? Przecież to idiota jest
Szok
Szok 17.08.2019, 06:57
Ha ha dobre a co on zaobacze prezentują ?? To ze syn pani kempy i trzeba głosować !!! Niech idzie do biedronki popracowac a noe siedzieć i noc noe robic . A Pan drugi co Niby ma tam robic ?? Żenujące dla mnie zero kamdydatow !!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 17.08.2019, 01:05
Smutna to lista. O pani Marzanne Strumeckiej nic nie wiem. O panu Cezarym Kempie mogę tyle napisać, że jest synem osoby, która nigdy nie powinna była trafić do polskiego Parlamentu, do struktur polskiej władzy, która wykazała, iż ważniejsze są znajomości, a nie wiedza i doświadczenie. Natomiast o panu Wojciechu Bartniku mogę napisać, iż jest osobą zakłamaną: publicznie manifestuje religijność, a jednocześnie zadaje kłam temu popularyzując boks i będąc przez lata statystą w oleśnickiej miejskiej radzie.
Jadzia
Jadzia 17.08.2019, 20:31
ten dziwny moment, kiedy zgadzam się z Krzysztofem A. Kowalskim...
miss piggy becia
miss piggy becia 16.08.2019, 23:11
Ale jazda...wyścig do koryta rozpoczęty!
Jarosław.
Jarosław. 16.08.2019, 22:35
To wypełniacze list, a mówili że byli milicjanci nie mogą startować do Sejmu, Ciemnogrod nie wie, ale my to wiemy panie Wojtku.
alejaja
alejaja 16.08.2019, 21:26
ci ludzie jak chorągiewki na wietrze....
oleśniczanka
oleśniczanka 16.08.2019, 20:27
Pani Marzeno, brawo! Hejterami się nie przejmować. Walczyć działać, dobra decyzja ! Popieram!
oleśniczanin
oleśniczanin 16.08.2019, 19:53
Pani Marzeno! Przykre....

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165