Żołnierze żołnierzom w Oleśnicy

  • 15.08.2019, 13:36
  • hag
Żołnierze żołnierzom w Oleśnicy Grzegorz Huk
Upamiętnili poległych w II wojnie światowej.
Kilkanaście osób reprezentujących oleśnickie stowarzyszenia kombatanckie oraz emerytowanych wojskowych uczciło pamięć ofiar II wojny światowej pod Pomnikiem Orła Białego, symbolizującego poległych żołnierzy II Armii Wojska Polskiego.
 
Krótkie okolicznościowe przemówienie wygłosił prezes koła im. Ziemi Oleśnickiej Lucjan Ławniczek.
hag

Zdjęcia (23)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

puszka pandorry
puszka pandorry 16.08.2019, 15:22
Chcielibyście żeby Bronś uczestniczył w tej kupie śmiechu, obchodach "cudu nad Wisłą" ?
Grabarz
Grabarz 16.08.2019, 10:57
A gdzie władze Miasta tak spytam....
pułkownik
pułkownik 15.08.2019, 20:50
"Zdradziecka morda" kogo tam reprezentuje - PZPR, SLD czy PiS !
A tak w ogóle czy ta grupa była tam z okazji cudu czy z okazji wojny ?
taka prawda
taka prawda 15.08.2019, 20:14
Bronś to WSTYD dla Oleśnicy
anty
anty 15.08.2019, 19:50
Bronś nie był na święcie Żołnierzy Wyklętych, dzisiaj nie był na święcie Wojska Polskiego, szykuje się chyba na 1 września. Znowu pod pomnikiem pruskim, pod którym maszerowali żołnierze niemieccy i hitlerowcy - będzie świętował 80 rocznicę napaści Niemiec na Polskę. Czy to jakaś parodia?
dobranoc Książę
dobranoc Książę 15.08.2019, 20:05
do snu zimowego, nasz śpioszek, się szykuje .....
Opozycjo nie śpij!
Opozycjo nie śpij! 15.08.2019, 19:46
Precz z dyktatorem Bronsiem! WSTYD, za takiiego burgemajstra!
emeritus...
emeritus... 15.08.2019, 15:56
Przed wyborami Bronś przychodził z nami składać kwiaty.
.
. 15.08.2019, 15:05
Trzeba donieść do Radia Rodzina że Oleśnica lekceważy to ważne święto.
baloo
baloo 15.08.2019, 14:53
To władze miasta 15 sierpnia nie obchodzą? Co ich gryzie? Cud na Wisław ? Pokonanie bolszewików ? Święto koscielne ? Pan Puchacz zabronił obchdozic bo to katolickie święto ? Co na to radyjo Rodzina ? Ano nic.... przeciez pieniążki nie smierdzą....
wyborca
wyborca 15.08.2019, 13:47
A o zwycięstwie w 1920 r. - tzw. cudzie nad Wisłą ani słowa. Toż to składali przysięgę na wiernośc Związkowi Radzieckiemu. I tak zostało. W Oleśnicy zero uroczystości, poza mszami św. w intencji Ojczyzny .

Pozostałe