1,5 miliona od miasta dla spółki Atol Oleśnica

  • 14.08.2019, 19:28
  • OAI
1,5 miliona od miasta dla spółki Atol Oleśnica
W jakim okresie? W I półroczu 2019 roku.

"Na dopłaty do spółki z o.o. Atol przeznaczono kwotę 800.482 zł (...) Na aport gotówkowy do spółki Atol przeznaczono kwotę 780.000 zł" - czytamy w sprawozdaniu z wykonania budżetu Oleśnicy w I półroczu 2019 roku.,

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

noris
noris 02.09.2019, 19:24
jak przynosi straty to zamknac to gowno lub sprzedac bo ja niechce zeby z moich podatkow do[placano do go....
jestem za
jestem za 02.09.2019, 19:34
No w sumie można sprzedac
a
a 25.08.2019, 07:04
Obiekt do generalnego remontu. Jeżeli nie zmieni się w Atolu na lepsze to w następnym roku może tam nie być już pracowników.
John W.
John W. 16.08.2019, 16:56
Prezes Atola zaczoł od zwolnień pracowników, braku podwyżek wynagrodzeń (wszystkim urzędom miasta też się nie należą z racji zmniejszenia strat ) na obecną chwilę ludzie sami zwalniają się ponieważ nikt tam już nie chce pracować, mają już dość poniżania przez niego , robi co chce , nie słucha nikoga ani nie idzie na zadne kompromis - ma być jak on chce! Zejdź na ziemię i się obudź , to nie jest Syców! Przyrost władzy zbyt mocno uderzył Ci do głowy.
Olo
Olo 15.08.2019, 17:17
Zmiany na lepsze nie ma niestety
Oels
Oels 15.08.2019, 13:02
Wśród wszystkich bezradnych melepetów jaśka budowlańca adam jest największym błędem.
mimi
mimi 15.08.2019, 11:23
Pan Adam jest świetnym prezesem który powoli wyprowadza Atol na prostą! Dlatego tak niektórych komentujących to boli
Taka prosta
Taka prosta 15.08.2019, 12:54
Straty rosną, pracownicy się zwalniają, coraz mniej usług . Atol na równi pochyłej i pomysłu brak
Atol
Atol 15.08.2019, 10:34
gruby adaśko od utytego spoconego totalnie sobie nie radzi tak jak nie radził sobie w Sycowie.
Pit
Pit 15.08.2019, 10:27
Hrehor to mega rozczarowanie. Nawet Spocony jest z niego niezadowolony wzywa go co rusz na dywanik
ta
ta 15.08.2019, 08:29
może na Syców był dobry, ale widać, że w Atolu tonie. Jego działania są wręcz irracjonalne
Rosa
Rosa 15.08.2019, 07:59
Wakacje totalnie przespane. Polkolonie spoznione zajecia poodwolywane corocznych zajec sportowych nie ma. Załoga przetrzebiona nowi słabi zero podwyżek do prezesa z kijem nie podchodź . Bardzo słabo to wygląda.
śpiący królewicz
śpiący królewicz 15.08.2019, 19:05
Przespane, przespane - skoro tu jest sypialnia Wrocławia, to co innego ma być ????
..
.. 14.08.2019, 23:59
A wszystko miało w Oleśnicy lepiej funkcjonować. Okazuje się, że Bronś naobiecywał i jak zwykle nic z tych obietnic nie wychodzi.
Dani
Dani 15.08.2019, 08:39
Bronsiowi wyjda tylko inwestycje zaplanowane jeszcze przez Kolacinskiego i tym bedzie mydlil ludziom oczy przykrywajac straty i wyplaty dla swojakow. W tej ostatniej kwestii po zwolnieniu sekretarza juz zaczyna sie dewiza hulaj dusza piekla nie ma . Ciekawe jak długo skarbnica to wytrzyma
Czy leci z nami pilot?
Czy leci z nami pilot? 14.08.2019, 22:02
Dlaczego Atol generuje coraz większe straty? Nie trzeba daleko szukać, wystarczy spojrzeć na profil fejsbukowy Atola. np . Wczoraj informacje o zajęciach fitness na sierpień. Małym drukiem napisane na grafice ile zajęć odwołanych. Pozwalniał instruktorów i teraz odwołuje zajacia? Kompletna porażka
trener Domingo
trener Domingo 15.08.2019, 19:07
no właśnie - totalna POrażka !!!!
krótko
krótko 14.08.2019, 21:58
Trzeba by , tak uważam, wesprzeć choć dobrym słowem pana Pawła Bielańskiego. Panie Pawle, w moim przekonamiu jest pan jednym z najlepszych, majproduktywniejszych radnych poprzedniej i obecnej kadencji, za co szacun. Jednocześnie zdając sobie sprawę jakiej presji jest Pan poddawany obecnie, z powodów przez wszystkich zrozumiałych, ufam, że Pan doskonale da sobie radę, jak zwykle będzie podejmował słuszne decyzje które pozwolą nam na utwierdzeniu się w przekonaniu, że warto tkwić w prawdzie.
marek
marek 14.08.2019, 23:55
Sama prawda!!!
Bardzo dziękujemy, ale to naprawdę bardzo.
Bardzo dziękujemy, ale to naprawdę bardzo. 14.08.2019, 21:39
Nio. Oleśnica zasługuje na to co majlepsze! Więc ma.
ciekawe
ciekawe 14.08.2019, 21:29
zaciąg sycowski nie daje rady? A tacy specjaliści do imprez mieli być ?
Fit
Fit 14.08.2019, 21:21
AH sie totalnie nie sprawdza. Pracownicy maja go serdecznie dość. Zero kumacji zero komunikacji za to mania wielkości że ho ho
.
. 14.08.2019, 21:17
Kto może być wiernym żołnierzem Bronsia? No proszę was!!!
Taka zamiana
Taka zamiana 14.08.2019, 21:12
Kołaciński był lepszy, też dokładał do Atola choć Bronś zostawił mu same długi. Bronś odziedziczył w spadku po Kołacińskim duże pieniądze, jemu jest dużo łatwiej. No ale w przyrodzie nic nie ginie, przecież jest Bronś jest przeciwieństwem Kołacińskiego.
.
. 14.08.2019, 20:58
Atol na równi pochyłej. Dodatkowo podobno trwa ewakuacja pracowników? Ciekawe, że na innych portalach cisza jak w kościele. Tuby propagandowe ratusza milczą
Saszka z Donbasu
Saszka z Donbasu 16.08.2019, 17:12
Jak tak dalej pójdzie, to w Atolu nawet Ukraińcy nie będą chcieli rabotat !!!
..
.. 14.08.2019, 20:56
Tutaj czuję sie podwójnie oszukany, a nawet potrójnie. Po pierwsze, pan Hrehorowicz zlekceważył mój głos wyborczy porzucając bez zmrużenia okiem mandat radnego !!! Po drugie, obejmując stanowisko prezesa Atola obiecywał jego lepszą kondycję finansową. Po trzecie, zamach na wolność prasy na jednej z sesji RM do tej pory odbija mi się czkawką, nie mogę uwierzyć że dałem się tak nabrać. Po czwarte, nie chciałbym słyszeć tych zakulisowych rozmów między Hrehorowiczem a Bronsiem, teraz dobrze wiem, że byłoby to niesmaczne, tak kolokwialnie ujmując. Szkoda gadać dalej.

Pozostałe