Burmistrz Oleśnicy czeka na sekretarza

  • 12.08.2019, 16:32
  • OAI
Burmistrz Oleśnicy czeka na sekretarza
Urząd Miasta Oleśnicy ogłosił konkurs na to stanowisko. Kto jest faworytem Jana Bronsia?

Do 23 sierpnia można składać dokumenty w konkursie na stanowisko sekretarza miasta Oleśnica.

Dwa najistotniejsze punkty z warunków aplikowania o tę pracę mówią, że kandydat musi mieć wykształcenie wyższe (nie musi więc być prawnikiem lub administratywistą).

Musi też mieć co najmniej  4-letni staż  pracy na stanowisku urzędniczym, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na  kierowniczym stanowisku urzędniczym lub co najmniej czteroletni  staż pracy na stanowisku urzędniczym oraz co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach  sektora finansów publicznych.

Chodzi o stanowiska urzędnicze w urzędach  marszałkowskich oraz wojewódzkich samorządowych  jednostkach organizacyjnych lub starostwach powiatowych oraz powiatowych jednostkach organizacyjnych lub urzędach  gmin,  jednostkach  pomocniczych  gmin,  gminnych jednostkach budżetowych i samorządowych zakładach budżetowych lub biurach  (ich  odpowiednikach) związków  jednostek samorządu  terytorialnego oraz samorządowych zakładów budżetowych utworzonych przez te związki lub biurach (ich odpowiednikach) jednostek administracyjnych jednostek samorządu terytorialnego.

Umowa o pracę z  osobą,  która  wygra  nabór na stanowisko sekretarza miasta Oleśnicy, zostanie  zawarta na czas określony – 6 miesięcy z możliwością przedłużenia  na czas nieokreślony.

O zaskakującym zwolnieniu poprzedniego sekretarza Zbigniewa Rybaka (pełnił urząd przez 30 lat) przez burmistrza Jana Bronsia napisaliśmy TUTAJ i TU

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.
. 15.08.2019, 20:44
Bronś podpisując postulaty w Gdańsku dla wielu ludzi w Oleśnicy, ktorym leży na sercu dobro Polski jest spalony.
Tylko PiS!
Tylko PiS! 15.08.2019, 19:37
Precz z komuną Bronsia!
Ja
Ja 15.08.2019, 18:27
Jedynie Kaczyński jest w stanie poprzez reformę powstrzymać te książęta jak Brons,Dulkiewicz,Trzaskowski,Karnowski i inni.Bo na rozsądek wyborców jak widać na przykładzie Oleśnicy liczyć nie można .Im gorzej tym lepiej oto hasło zwycięzców.
loluś
loluś 13.08.2019, 14:08
Po co te oficjalne ogłoszenia? - przecież, tak jak zwykle - stołeczek jest już prawie obsadzony.
Petunia
Petunia 13.08.2019, 13:18
glonojad się nada
..
.. 13.08.2019, 12:34
A komuż to Kołaciński tak bardzo zaufał i został zdradzony? Czy to nie raczej on zawiódł zaufanie? Kij zawsze ma dwa końce.
.
. 13.08.2019, 15:19
Okazało si,e że nie było domniemywanej korupcji w Ratuszu, niezawisły sąd tak ocenił. Nikogo Kołaciński nie zawiódł, to tylko idioci dali wiarę kłamliwej propagandzie w mediach nurtu ściekowego, no i dali się nabrać tanim chwytom w czasie kampanii wyborczej. Wielu już tego żałuje.
.
. 13.08.2019, 11:35
Źle się dzieje w Oleśnicy bardzo żle. Przyczyn jest wiele, ja bym wskazał na jedną, też bardzo istotną, pana Michała Kołacińskiego zdradzili ludzie którym tak bardzo zaufał, a których teraz wielu Oleśniczan ma w pogardzie.
PZPO
PZPO 13.08.2019, 11:18
Jeżeli szuka I sekretarza, to może by tak Edmund Edmundowicz ????
Skandynawia
Skandynawia 13.08.2019, 09:58
Pan Sekretarz Rybak jest jedyną gwarancją , ograniczenia samowoli lokalnych polityków. Albo politycy będą wozili swoje rodziny służbowymi samochodami (samolotami) albo urzędnicy będą mieli odwagę ujawniać nieprawidłowości. Dlatego należy wspierać takie odważne postawy - to leży w interesie nas wszystkich!
Kaja
Kaja 13.08.2019, 02:48
Panie Rybaku, Pan musi wrócić!
Maryśka
Maryśka 12.08.2019, 23:04
Ten ,który skutecznie kontrolował Wszystkowiedzącego jest jak kolec w d....
.
. 12.08.2019, 22:54
Oleśnico, myślisz że wyjdziesz i z tej opresji obronną ręką? Nic z tego, twoi mieszkańcy zgotowali Ci ten los, tkwisz w dziwnym marażmie i stalowym uścisku zwolenników programu KORYTO DWA PLUS!!!
Covalsky
Covalsky 12.08.2019, 22:19
Tylko Krzysztof K. jest godny stanowiska '1 sekretarza'!
?
? 12.08.2019, 21:41
No i " Słońce Oleśnicy" znowu zaświeciło!!! Augustusieeeeee!!! Ty to widzisz, i za szablę nie chwytasz ? Nie masz już dość?
.
. 12.08.2019, 21:35
Maria, Maria...
Obserwator
Obserwator 12.08.2019, 21:06
Facet myśli, że jak obsadzi to stanowisko to Rybak nie wróci . Żenua!!! Może prawnicy mu coś wyjaśnią.....albo i nie...przecież on wie wszystko!!!
augustus
augustus 13.08.2019, 11:19
Prawdziwy Alf i Omega !!!!
Antoni M.
Antoni M. 12.08.2019, 22:10
a ja ma wrócić, skoro Rybak nie wyobraża sobie współpracy z Burmistrzem?
.
. 12.08.2019, 23:38
Pan Rybak przełknąlby tą bułkę dla nas i Oleśnicy. To jedyny czlowiek w Ratuszu który nie boi się Bronsia, reszta urzędników jest ze....a. Pan Rybak to jedyna osoba która może skutecznie kontrolować to co dzieje się w magistracie, probronsiowi radni są ubezwłasnowolnieni i kiepsko grają rolę semaforów, nawet do tego są słabo przygotowani.
Ppty
Ppty 13.08.2019, 08:57
Dokładnie, pan Zbigniew to profesjonalista. Kiedy wesmiemy pod uwage jego sukcesy, decyzja ratusza jest niewytłumaczalna...
Prawnik
Prawnik 12.08.2019, 20:48
Spieszy się bardzo bo jak Rybak wygra proces, to może być ciekawie....
ale jaja
ale jaja 12.08.2019, 20:43
I po co te pozory? Musi być swój i już....
ks. Sowa
ks. Sowa 12.08.2019, 19:32
Właściwie - zarówno Urząd Miasta, jak i Rada Miasta jest zbyteczna.... Jan Nieomylny zna się na wszystkim ....
Jarosław
Jarosław 12.08.2019, 22:24
"***j dziadu "
Uhu, uhu, uhu ....
Uhu, uhu, uhu .... 13.08.2019, 11:20
Jarosław, czy raczej Andrzej ????

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165