Droga rowerowa dla samobójców?!

  • 12.08.2019, 08:47
  • OAI
Droga rowerowa dla samobójców?!
Celne spostrzeżenie czytelnika portalu olesnica24.com.
"Droga rowerowa dla samobójców? - pyta retorycznie nasz czytelnik.
 
I dodaje: "Mam wrażenie, że jazda tą drogą rowerową może być ostatnią wycieczką rowerową pewnego kolarza".
 
Zdjęcia to widok ulicy Kościelnej w Oleśnicy, wjazd do Rynku.
OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

 Kabaret
Kabaret 12.08.2019, 20:00
A gdyby tu było przedszkole w przyszłości i Wasz synek przejeżdżał tu rowerkiem?
oleśniczanin
oleśniczanin 12.08.2019, 18:51
Redakcjo, a może artykół o "chodniku śmierci" który prowadzi ul Moniuszki przez nowy wiadukt i..... bezpośrednio za nim się urywa. Ani kontynuacji chodnika ani pobocza. Szerokość drogi, że ledwo dwa auta się mijają, a chodzą tamtendy również dzieci. Możeby ktoś o tym napisał bo nie jest to bezpieczne.
Kate
Kate 13.08.2019, 07:09
Nie tylko na moniuszki tak jest. Na kopernika za parkiem do konca tez nie ma chodnika. Droga jest w tragicznym stanie. Nie ma zadnego oświetlenia. Po ulicy jezdzi tir za tirem , a rano ludzie chcacy ominac korek na wojska polskiego urzadzaja sobie tam autostradę pomimo tego ze brzegiem ida dzieci do szkoly. Najgorzej jak pada deszcz bo ta ulica to wtedy jedna wielka kałuża.
fg
fg 12.08.2019, 15:16
zemsta byłego burmistrza haha
eh
eh 12.08.2019, 12:28
Pasy pasami ale jeszcze droga nie jest włączona do ruchu a wy afery szukacie. Ja pasy malowali na nowo, to co mieli ten fragment odpuścić i nie malować?
..
.. 12.08.2019, 11:59
Ulica jest jednokierunkowa, a droga dla rowerów chyba dwukierunkowa. Kierowcy uważajcie
oko
oko 12.08.2019, 11:38
a jakby tam dziecko stało, też by wjechał?
a
a 12.08.2019, 11:33
niezłe jaja !!!
Bareja
Bareja 12.08.2019, 11:21
Słuszną linię ma nasza władza .....
 SZOK!
SZOK! 12.08.2019, 10:55
Jakaś tęga głowa to wymyśliła!!!!
lizzy
lizzy 12.08.2019, 09:19
he he he he ale wtopa oni nie widza tego ? ! pewno zaraz wytną słupek. Cała ta koncepcja jet poroniona
Pieszy
Pieszy 12.08.2019, 09:02
Za blisko Ratusza - władza nie widzi - władza patrzy holistycznie
re
re 12.08.2019, 08:59
To jest ożywienie rynku wg Bronsia.
Jacek
Jacek 12.08.2019, 22:31
Weź młotek i puknij się w ta tepą głowę, droga jeszcze nie została oddana do użytku.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165