Sławomir Morawski w Zagłębiu Lubin

  • 06.08.2019, 16:22
  • ws
Sławomir Morawski w Zagłębiu Lubin www.zaglebie.com
Na stronie Zagłębie Lubin pojawił się poniższy komunikat, dotyczący mieszkańca Oleśnicy - pochodzącego z Bierutowa - Sławomira Morawskiego.

"Nowym pracownikiem Zagłębia Lubin S.A. został Sławomir Morawski. 29-latek w naszym klubie będzie pracował w charakterze analityka i skauta.

Morawski jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu, w której obecnie pracuje jako wykładowca. Doświadczenie zdobywał dzięki pracy w Akademii Piłkarskiej Oleśnica, akademii Śląska Wrocław oraz przy współpracy z wieloma trenerami i zawodnikami w projekcie Mindfootballness, którego jest autorem.

W swojej karierze Sławomir Morawski, który jest w trakcie zdobywania licencji UEFA A, pracował między innymi z selekcjonerem reprezentacji Kanady w latach 2017-2018 - Octavio Zambrano oraz trenerem w akademii Benfiki Lizbona i asystentem pierwszego zespołu AS Monaco w latach 2018-2019 - Joao Tralhao. W zeszłym sezonie nowy pracownik naszego klubu był trenerem-analitykiem Miedzi Legnica.

– Cieszę się z powodu dołączenia do Zagłębia Lubin i rozpoczęcia nowego etapu mojej kariery. Wierzę, że klub skorzysta na moim doświadczeniu, wiedzy, ale także pasji do futbolu. Uważam, że obie strony mogą wiele wynieść z tej współpracy – powiedział Sławomir Morawski po podpisaniu umowy z Zagłębiem Lubin S.A"

ws

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe