Oleśnica jak Wenecja, tylko gondoli brak...

  • 30.07.2019, 22:18
  • Grzegorz Huk
Oleśnica jak Wenecja, tylko gondoli brak... Grzegorz Huk
Najpierw mocno popadało, potem bardzo pozalewało. Tak jak zawsze

Popołudniowa letnia ulewa, kolejny raz unaoczniła nam, że kanalizacja deszczowa nie jest najmocniejszą stroną Oleśnicy. Nie tak dawno nakładem sporych kosztów miasto próbowało poradzić sobie  z problemem w obrębie skrzyżowania ulicy Lwowskiej i Krzywoustego. Jak widać, na niewiele się to zdało.

Kierowcy klną, na czym świat stoi, a dzieciarnia wyławia z bajora kolejne urwane tablice rejestracyjne. Nic dodać, nic ująć. Taki oleśnicki folklor.

Grzegorz Huk

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 04.08.2019, 09:44
Nic się nie zmienia,10 lat temu ,15,20 też tak to wyglądało i wygląda do dziś.Pan Bronś był wówczas burmistrzem i jest nadal.No i,znając życie szybko się nie zmieni.
Petunia
Petunia 02.08.2019, 17:27
Oleśnica zatopiona utyty spocony zasłużenie bawi się!!!
Antyhryst
Antyhryst 01.08.2019, 22:57
Do właściciel Mb brabus: kup się kulko ratownicze-karma wróci jak pis gupi
prezes ohucki
prezes ohucki 01.08.2019, 22:03
Ojtam, jest lato to pada!
ggfg
ggfg 01.08.2019, 08:31
brabus w lizing, cyna na dw hahaha
Czytelniczka
Czytelniczka 31.07.2019, 22:37
Nie rozumiem po co pchac sie autem w taka gleboka wode
Jack
Jack 31.07.2019, 21:40
A biały Ford z burgerami mknie 👍
Sowa i Przyjaciele
Sowa i Przyjaciele 31.07.2019, 19:05
sPOcony zamiast czyścić studzienki - robi czystki w ratuszu ...
Sowa & Przyjaciele
Sowa & Przyjaciele 31.07.2019, 19:05
sPOcony zamiast czyścić studzienki - robi czystki w ratuszu ...
Sowa & Przyjaciele
Sowa & Przyjaciele 31.07.2019, 19:05
sPOcony zamiast czyścić studzienki - robi czystki w ratuszu ...
utytyspocony
utytyspocony 31.07.2019, 16:19
Co mnie to, u mnie na Mikołajczyka sucho!!!
Oelser
Oelser 31.07.2019, 14:22
Bronś miał 25 lat, aby z tym zrobić porządek, ale on tam nie jeździ
oleśniczanin
oleśniczanin 02.08.2019, 08:14
za to jeździł były wicestarosta i też g.... zrobił. Wodaç miał to w d.....
,,,
,,, 31.07.2019, 09:55
Od wieków pod wiaduktem przy większych ulewach stoi woda , robią z tego taką sensację jak by to stało się teraz.
Wykładajcie więcej betonu, asfaltu ,kostki to całe miasto będzie pływać bo gdzie ta woda ma wsiąkać w te śmieszne studzienki które z ledwością mały deszczyk dają radę pomieścić..
Podniecacie się jak murzyn bateryjką.
A jak widzę takich deb.li co jeszcze pchają się autem pod zalany wiadukt to już w ogóle brak słów, popisówa i żenada.....
widzę
widzę 31.07.2019, 09:14
Nie trzeba być znawcą lecz uruchomić własny rozum by wiedzieć że żadna studzienka nie odbierze takiej ilości wody przy intensywnym opadzie. Szkoda że redaktor nie powiedział że to wina obecnego burmistrza. Wtedy byłby kompletny reportaż rodem z panoramy.
Racja
Racja 31.07.2019, 11:39
Święte słowa.
Yogi
Yogi 31.07.2019, 06:26
I powjezdzali do pół metrowej wody - naturalna selekcja!!!

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165