Do Biedronki w Oleśnicy po czerwonym dywanie!

  • 30.07.2019, 12:51
  • kad
Do Biedronki w Oleśnicy po czerwonym dywanie! Biedronka
Sklep Biedronka przy ul. Kilińskiego w Oleśnicy znów otwarty po remoncie

Po remoncie sala sprzedaży oleśnickiej Biedronki liczy 618,83 m2. W sklepie zamontowano 5 kas. Z okazji ponownego otwarcia na klientów czekają dziś liczne niespodzianki.


Sobota 3 sierpnia będzie dniem pełnym atrakcji dla najmłodszych – czekać na nich będą konkursy i zabawy z animatorem. Ich rodzice będą mogli natomiast skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej, w ramach której wybrane produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach, z rabatami sięgającymi kilkudziesięciu procent – m.in ziemniaki w cenie obniżonej o 75% i pieczarki o 41% tańsze. Użytkownicy karty lojalnościowej, którzy do 3 sierpnia br. zrobią w wyremontowanej oleśnickiej placówce zakupy o wartości min. 99 zł, będą mieli szansę na zakup książki kucharskiej „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” za 1 grosz. 


Sklep Biedronka w Oleśnicy przy ul. Jana Kilińskiego 4-4b będzie czynny od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.


W oleśnickiej Biedronce dla 150 osób, które jako pierwsze odwiedziły w dniu ponownego otwarcia, przygotowano specjalne upominki.

kad

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ŚWIADOMY
ŚWIADOMY 31.07.2019, 14:01
DLACZEGO NA DRZWIACH BIEDRONKI WIDNIEJĄ TRZY SZÓSTKI ZAPISANE W JĘZYKU HEBRAJSKIM?!
W NAZWIE NAPOJU NIE MA LITERKI M. TO SĄ TRZY SZÓSTKI...
MOŻECIE ŁATWO TO SPRAWDZIĆ W INTERNECIE.

Pozostałe