Burmistrz zaprasza do udziału w naborze

  • 25.07.2019, 08:09
  • OAI
Burmistrz zaprasza do udziału w naborze pixbay.com
Czeka stanowisko podinspektora w Urzędzie Miejskim.

"Zapraszam do udziału w naborze na samodzielne stanowisko urzędnicze podinspektor ds. funduszy zewnętrznych i rozwoju obszarów wiejskich.

To doskonałe miejsce pracy dla osoby, która nie tylko będzie chciała być ekspertem w dziedzinie pozyskiwania i rozliczania funduszy pomocowych (unijnych, krajowych i innych), ale także chciałaby z ich udziałem uczestniczyć w kreowaniu nowej wartości dla mieszkańców gminy Bierutów.

Bardzo liczę, że do naboru przystąpią osoby ceniące sobie profesjonalne i kreatywne podejście do wykonywanych obowiązków i przede wszystkim potrafiące działać w sposób zorientowany na główny cel, jakim jest zdynamizowanie rozwoju gminy.

Dodatkowym atutem kandydatów będzie umiejętność budowania dobrych relacji z małymi społecznościami lokalnymi – głównie na obszarach wiejskich, aby we współpracy z nimi dążyć do uzyskania maksymalnej synergii między środkami zewnętrznymi i posiadanymi obecnie zasobami.

Termin składania dokumentów upływa 29.07.2019 o godz. 16.30" - poinformował Piotr Sawicki, burmistrz Bierutowa (powiat oleśnicki)..

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

augustus
augustus 05.08.2019, 12:40
A ja bym jednak wolał - bez konkursu ....
do roboty
do roboty 29.07.2019, 22:19
No coś w końcu dla Krzysia K!
Ole ole
Ole ole 25.07.2019, 09:13
Można? Można. Nabór, zaproszenie, elegancko. A nie zatrudnianie swoich, bez konkursu ani ogłoszenia nawet...

Pozostałe