NASZ NEWS: Pościg za czarnym mercedesem! (AKTUALIZACJA)

  • 24.07.2019, 10:02
  • rpr
NASZ NEWS: Pościg za czarnym mercedesem! (AKTUALIZACJA)
Szaleńczy rajd kierowcy po Sycowie. Uciekał w stronę Komorowa.

Trwa policyjny pościg za kierowcą czarnego mercedesa kombi E-klase, z rejestracją łódzką. Kierujący autem łamał kolejne przepisy, uciekając przed radiowozami i nieoznakowanymi samochodami policji po ulicach Sycowa (powiat oleśnicki). Kiedy mundurowi ruszyli za nim w pościg, kierowca próbował zepchnąć swoim autem samochód policji.

Z Sycowa skierował  mercedesa w stronę Komorowa. Pościg trwa!

AKTUALIZACJA

- Policja otrzymała zgłoszenie, że poruszający się drogą S8 kierowca czarnego mercedesa może znajdować się w stanie nietrzeźwym. Funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania go, ale kierujący nie zastosował się do poleceń i podjął ucieczkę. Zakończyła się ona niedaleko Międzyborza, bo kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Został zatrzymany. Sprawdzimy stan jego trzeźwości - mówi portalowi olesnica24.com Aleksandra Pieprzycka, oficer prasowa KPP Oleśnica.

W wyniku zdarzenia rannych zostało dwóch policjantów oraz uciekający kierowca. Trafili do szpitala na badania. Po zatrzymaniu, kiedy policjanci podeszli do kierowcy, poczuli od niego wyraźną woń alkoholu.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe