A na plaży im się marzy, czyli Oleśnica nad Bałtykiem

  • 20.07.2019, 09:59
A na plaży im się marzy, czyli Oleśnica nad Bałtykiem olesnica.pl
Nad morze promować Oleśnicę pojechali wiceburmistrz, kierownik i pracownik Sekcji Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Oleśnicy.
"Do Oleśnicy i na Oleśnicki Festiwal Cyrkowo Artystyczny OFCA, zapraszamy dziś wspólnie z Dolny Śląsk" - informuje oficjalny profil miasta..
 
Przypomnijmy, że po raz drugi Dolny Śląsk bierze udział w Projekcie Plaża, koordynowanym przez telewizję TVN. Dolnośląskie miasteczko stawało już Świnoujściu, Kołobrzegu, a pojawi się jeszcze w Dziwnowie, Darłówku, Ustce, Gdańsku, Łebie i Władysławowie.

Szerzej o projekcie napisaliśmy TUTAJ.

Nad morze promować Oleśnicę pojechali wiceburmistrz Edyta Małys-Niczypor oraz Marzena Graczyk i Sebastian Lelas, kierowniczka i pracownik Sekcji Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Oleśnicy.

_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zośka
Zośka 20.07.2019, 14:45
Trzeba przyznać to stoisko dobrze wyglada.
prom
prom 20.07.2019, 15:12
To jest stoisko Dolnego Sląska do którego doczepiono Oleśnicę. Plansze pochodzą jeszcze z działalności Michała Skrzypka. Nie zdziwiłbym się gdyby tam trafiły jeszcze jakieś resztki folderów reklamowych w 4-ch językach wykonach przez p. Michała.
.
. 20.07.2019, 14:01
Aktywista z PO nowo zatrudniony bez konkursu już się lansuje na fejsbuku fotkami z celebrytami. Żenada to mało powiedziane
Dr Dre Syn Eminema
Dr Dre Syn Eminema 21.07.2019, 08:58
A Tobie żal dupę ściska
Podatnik
Podatnik 20.07.2019, 13:32
I za wakacje urzędasów zapłacimy wszyscy . Tak rządzi Jan Bronś
ks. Sowa
ks. Sowa 20.07.2019, 13:15
W Danzig, to sPOcony będzie osobiście "promował" naszą mieścinę ... I przy okazji wpadnie po wskazówki ....
super patent
super patent 20.07.2019, 12:32
fajnie wymyślone. urzędniki maja wakacje za nasze pieniądze.
ks. Sowa
ks. Sowa 20.07.2019, 12:17
Pewnie była też kawa ze słynnego ekspresu ....
Oels
Oels 20.07.2019, 11:46
lawelas na pierwszych darmowych wczasach ufundowanych przez utytego spoconego na koszt podatnika!!!
pytam się
pytam się 20.07.2019, 11:24
I cóż ta trójka wie o Oleśnicy, jakie materiały zabrali, czy te stworzone za czasów Kołacińskiego, bo innych nie ma. Czy może ciasteczka z napisem Oleśnica?
Uhu, uhu, uhu ....
Uhu, uhu, uhu .... 20.07.2019, 13:16
.... i husteczki nawilżane od Sowy ...

Pozostałe