Taki będzie nowy mural w Oleśnicy

  • 18.07.2019, 19:54
  • OAI
Taki będzie nowy mural w Oleśnicy
Powstanie w ramach OFCA.

"W tym roku również nie odpuszczamy i przywracamy tradycję oleśnickich murali przygotowując jeden z nich. Za przygotowanie projektu i jego namalowanie odpowiedzialny jest Maciej Polak - mieszkający i tworzący w Łodzi projektant, ilustrator i twórca murali właśnie.

Nie zdradzimy jednak jego lokalizacji. Jesteśmy pewni, że go nie przeoczycie. Prace nad muralem oficjalnie ruszyły!" - informują organizatorzy Oleśnickiego Festiwalu Cyrkowo Artystycznego.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lidia Burzyńska.
Lidia Burzyńska. 21.07.2019, 15:10
A gdzie krzyże na kościołach?. Skąd mamy wiedzieć, że to nasze wieże. Wysokości też się nie zgadzają. A podobno sztuka jest niezależna...
..
.. 19.07.2019, 18:34
Burmistrzowi Bronsiowi nie podobał się widok z okna Ratusza na mural pokazujący piastowskie pochodzenie Oleśnicy, bo nic nie zrobił, aby go ratować przed "dociepleniem". Teraz będzie miał ze swego okna widok na piękny mural z wieżami i różami, który w rzeczywistości przedstawia tytuł książki i jednocześnie ówczesne (1970 r.) hasło propagandowe "komunistycznych" władz Oleśnicy. Czy to znaczy, że coś się zmienia w Oleśnicy? Czy zgodnie z prawem negacji negacji wracamy do starego, ale na wyższym poziomie?
Oleśniczanin
Oleśniczanin 19.07.2019, 14:00
Mural w Namysłowie- proszę porównać z projektem muralu w Oleśnicy !!
https://www.google.com/maps/pl…
Dobre
Dobre 19.07.2019, 12:30
To fakt, jakby coś zaciskało pętlę i macki które są wszechobecne. Kuglarze zawsze mieli inklinacje polityczne, od setek lat byli sumieniem narodów.
anty
anty 19.07.2019, 11:04
W Oleśnicy kilka nędznych klombików róż, podrzędnego gatunku, owianych spalinami, przysłoniętych drzewami i rosnącymi tylko kilka miesięcy w roku - z tego robić promocję? W innych miastach jest więcej róż i to uważają za normalny wystrój miasta.
Żenada
Żenada 19.07.2019, 08:22
Super redakcjo, nie pamiętacie że mural jest zawsze niespodzianką festiwalu! Nie ma jak opublikować przed i położyć całą ideę muralu festiwalowego.
ADMIN
ADMIN 19.07.2019, 10:38
Projekt ujawnili organizatorzy OFCA. Redakcja tylko skorzystała z ich publikacji. Pozdrawiamy!
Młody
Młody 19.07.2019, 05:43
Najlepszy!
Dawać koszulki z nadrukiem.
.
. 18.07.2019, 23:35
No to chyba mamy powrót do głupawego hasła promocyjnego Miasto wież i róż. Widać zero wiedzy o promocji miasta.
Dark
Dark 18.07.2019, 22:45
Dość mroczny, ale w sumie takie mroczne czasy mamy teraz w Oleśnicy. Jakieś ciemne macki zaciskają się na naszym mieście...
kuria ich mać
kuria ich mać 19.07.2019, 14:44
Te trzy macki, to macki ponurego Kościoła kat. - trzy jego łapy w postaci wież... Wieża świecka otoczona religijną zarazą. Tak sobie imaginuję, że te róże jakie krwiożercze atakują Ratusz. Czyli władza kościelna atakuje władzę świecką.
Covalsky
Covalsky 18.07.2019, 20:46
...brak tylko żuli!
esteta
esteta 18.07.2019, 20:10
Fajny
.
. 18.07.2019, 20:10
Najlepszy - wróćmy do hasła Miasto wież i róż!

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165