Działacz PO bez konkursu zatrudniony w Urzędzie Miasta Oleśnicy

  • 16.07.2019, 19:00
  • OAI
Działacz PO bez konkursu zatrudniony w Urzędzie Miasta Oleśnicy Grzegorz Huk
Sebastian Lelas, działacz Platformy Obywatelskiej, został pracownikiem Sekcji Komunikacji Społecznej.

Sebastian Lelas, działacz PO, został zatrudniony w Sekcji Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta Oleśnicy. Będzie pomocą administracyjną. Zastąpił Jakuba Jeżynę, który zrezygnował z pracy w UMO.

Lelas bez powodzenia starał się zostać radnym miejskim (4 lata temu) i powiatowym (w roku 2018). Dwukrotnie został negatywnie zweryfikowany przez wyborców. Ostatnio, jak podaje na swoim profilu, pracował w Holandii, w Storteboom 2 Sisters Food Group. Wcześniej był przedstawicielem handlowym, doradcą klienta i asystentem społecznym posła Huskowskiego.

Został zatrudniony w UMO bez konkursu. .

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (126)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ZENEK
ZENEK 24.07.2019, 07:19
A CO SPODZIEWALIŚCIE SIĘ PO LUDZIACH PLATFORMY?!
Marco
Marco 23.07.2019, 23:13
Co ten dzieciak taki wystraszony na tej fotce !! E szoku sam jest ze tam pracuje ha ha pracuje za dużo powiedziane !!!
Voigt
Voigt 22.07.2019, 18:52
Nepotyzm i kolesiostwo tak rządzi od 30 lat nieomylny Jan. Patologia samorządu . Ciekawie że słynny niegdyś "augustus" , były już radny dziwnie milczy. Wstyd nie pozwala się odezwać? Czy pasuje mu taka patologia w ratuszu?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 22.07.2019, 17:29
Znikające komentarze, to nowy standard?
Maniek
Maniek 22.07.2019, 10:49
A niby jak byli i są zatrudniani pracownicy w Urzędzie Gminy Oleśnica
(np. były bezrobotny, a obecny starosta wrocławski)?
M
M 21.07.2019, 17:15
Zatrudniają partyjnych aktywistów bez konkursów? PO to partia złodziej
dojna zmiana +
dojna zmiana + 21.07.2019, 13:38
Dziwne jak poprzednicy zatrudniali bez konkursu nie było newsów
Dobrze to pamiętamy
Dobrze to pamiętamy 22.07.2019, 19:02
A ty niemądry jesteś żeby nie powiedzieć głupi, jechali z Kołacińskim po całości, nawet w sytuacji kiedy pan Bielański wygrał konkurs na kierownika w Atolu, bo był po prostu najlepszy.
,
, 21.07.2019, 16:32
Typowy wyborca Bronsia - zero wiedzy, znał hasła które mu podali i ciągle je używa.
Jedziesz
Jedziesz 21.07.2019, 15:57
Przyklady.... .
?
? 21.07.2019, 15:54
jakiś przykład ? bo coś nie pamiętam ,by taka patologie uprawiał Kołacinski
podatnik
podatnik 19.07.2019, 20:59
bierny, mierny, ale wierny zasada BMW i TKM w jednym. Samorządowa patologia - utrzymywania partyjniaków z miejskiej kasy. Dno
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 19.07.2019, 20:05
Porażająca głupota "trzykropka" jest trudna do akceptacji. Czyli uważa on, że znakomita większość oleśniczan, to głąby i chamy. Należy jego słowa, w ramach odwetu, potraktować myślą: "Spieprzaj dziadu". W zasadzie to tyle.
Klonowa
Klonowa 19.07.2019, 20:22
edek chodź do zsypu na sztachana to się uspokoisz.
Układ zamknięty
Układ zamknięty 19.07.2019, 17:11
Kolesiostowo i układy partyjne. Bronś tak zawsze działał.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 19.07.2019, 19:58
Jak działał Kociński zatrudniając na zlecenie Andrzeja Szachnowskiego w Starostwie?
Benny
Benny 23.07.2019, 23:38
Kowalski przestan kłamać. Zatrudnil go Potyrała. Ergo - łżesz jak pies. Zajmij sie zbiorka borowek w szwecji
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 19.07.2019, 21:24
Umowy były terminowe, to jakby nie patrzeć to Szachowski był zatrudniany za PiS, a jak był tańszy jak nie prowadził firmy? Przyszedł do Starosty i powiedział że zrobie to za 2 zł, a nie za 4,5 zł?
s
s 19.07.2019, 21:01
Kłamiesz , za Potyrały ten człowiek pracował już dla starostwa. Był o wiele tańszy i szybszy niż poczata.
wykolejonykowal
wykolejonykowal 19.07.2019, 20:23
covalski jak tam w budzie na oleśnickich działkach?
...
... 19.07.2019, 10:48
Bronś jest burmistrzem mniej wykształconych i mniej kulturalnych mieszkańców Oleśnicy. Także tych, którzy z nim jeszcze nie mieli do czynienia. To widać po wypowiedziach.
Ta tak
Ta tak 19.07.2019, 12:36
Zwolenników disco-polo.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 19.07.2019, 20:00
Tak Michałku, a kolesiostwo za minionych lat nie było?
Cristin
Cristin 24.07.2019, 15:16
Zbyniu do Szweda gary myć a nie wtrącać się jak dorośli dyskutują!
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 19.07.2019, 09:47
Szanowni dyskutanci w Chrystusie Panu. Nie rozumiem bezsensownej krytyki decyzji burmistrza co do zatrudnienia Sebastiana Lelasa. Mniemam, iż ten pan do kościoła chodzi i modli się o swój poczciwy los. Burmistrz Bronś wykonał tylko wolę bożą. Pan burmistrz to czynny katolik jak onegdaj był radny Kołaciński. Tak też od momentu przejęcia władzy postępuje PiS, wianuje swojaków. A Jarosław K., ten brzuchaty z Nowogrodzkiej, straszni krzyczał, że nie wolno podnosić rękę na Kościół, bo podnosicie rękę na Polskę, w tym wypadku na Oleśnicę. Modlitwa każdego kto idzie do świątyni, by wymodlić swój los, jak mniemam została wysłuchana. Mniemanologia stosowana... Ament !
Egzekutywa
Egzekutywa 20.07.2019, 13:06
Towarzyszu Edmundzie był taki jeden towarzysz, który też mówił:
"Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny."
Z proletariackim pozdrowieniem ....
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 20.07.2019, 20:21
Towarzyszu Egzekutywo. Od ponad jedenastu wieków zbrodniczy katkościół odrąbuje ludzkie umysły i myślenie Polakom. Dlatego istotą znaczącej części Polaków jest bezmyślność, albo "myślenie idiotyczne". Tym "wilki w koloratkach" usprawiedliwiają swoją ekspansję ciemnoty pod polskie strzechy. Myślę, że takim samym idiotą był ten o którym piszesz, a jego następcą jest dureń o religijnej i faszystowskiej proweniencji. Polska teraz to pseudowspólnota tumanologii katolickiej. Lud myśli, że katolicyzm to religia i brnie w bagno. Jeśli nie znajdzie się w Polsce władza cywilizowana, a ciągle będziemy się cofać do szarlatanerii katkościoła, to popadniemy w hołotyzm katolizowany i cała ta tłuszcza ludzka będzie się z błogością radować, na kolanach, śmierdzącym kadzidłem z kruchty radiomaryjnych czeluści. Przedstawicielką tego kierunku psychospołecznego jest Beata Kempa. Niech będzie pochwa... zawsze dziewica.
...
... 21.07.2019, 02:11
"Spieprzaj dziadu" i nie obrażaj mieszkańców Oleśnicy, którzy są katolikami.
as
as 19.07.2019, 21:02
czy Bronś będzie o tym mówił w propagandowych audycjach katolickiego radia ? 22 tysiące oleśnickiego podatnika kosztują występy Bronsia w radio.
Zofija
Zofija 19.07.2019, 08:25
Czy redakcja ma zgodę na publikację wizerunku? Ten pan nie jest osobą publiczna, nie jest urzędnikiem - jak pisze redakcja, więc publikacja wizerunku jest naruszeniem dóbr osobistych.
zabawne
zabawne 19.07.2019, 09:41
Ten pan nagle przestał być politykiem i stał się Mr. No Name z pensją z naszych podatków w Urzędzie Miejskim?
Michał.
Michał. 18.07.2019, 22:33
To normalka w PiS, dlatego nie można się odróżniać w tej rywalizacji.
.
. 18.07.2019, 20:09
E tam, nie gadajcie, nauczą się, upchnie sie parę chusteczek nawilżanych, trochę reklamówek z logo Oleśnicy, oczywiście wszystko od Sowy i będzie hulało, no i aby nie bylo wątpliwości to z naszych podatków. Bylbym zapomniał, przecież wizerunek Bronsia nie może ucierpieć, więc znowu wszędzie będzie go pełno...
A było już tak fajnie, estetycznie.
Jacek.
Jacek. 18.07.2019, 22:42
Elastycznie to było w Ciemnogrodzie, a teraz masz demokrację i coś się robi bez strachu przed guru bo co zrobił Twój towarzysz przez 5 lat swojej kadencji 00 to jego sukces jak i rządy tych nieudaczników w Polsce banici zza Buga brrrrrr.
.
. 19.07.2019, 08:45
Jak nazwać miszcza ( wyborcę) który dał sobie wcisnąć kit z pomnikiem ś.p. Lecha Kaczynskiego na oleśnickim Placu Zwycięstwa? To jest dopiero ciemnogród i zacofanie, no i zwykła glupota. A cwaniaczek od fakenewsa ma ubaw z oleśnickich miernot intelektualnych.
,,
,, 18.07.2019, 23:46
Jak zwykle bredzisz. Kołaciński nie rządził 5 lat. Wtedy nie było czarnych list jak za Bronsia. Teraz jest ciemnogród i brak demokracji.
T
T 18.07.2019, 19:38
BMW , bierny, mierny , ale wierny. Kolesiostwo i ukladziki wróciły ze zdwojoną siłą do samorządu
Powrot do przeszłości
Powrot do przeszłości 18.07.2019, 22:47
Dokladnie
???
??? 18.07.2019, 08:07
to w tej sekcji promocji ilu już jest zatrudnionych? Pogubiłem się. Słyszę o Małys, Graczyk. Sowie, Lelas , Kijakowskch, .....i? Rośnie w siłę promocja, oj rośnie .... widać koniecznie potrzebna
Granda
Granda 18.07.2019, 22:47
Za chwilę krócej będzie wymienić kto tam nie pracuje
?
? 18.07.2019, 11:30
Pani "Wyroczek Karny" też pracuje w sekcji?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 17.07.2019, 21:12
Czy Andrzej Szachnowski jak znalazł pracę w Starostwie Powiatowym, to na jakiej zasadzie? Czy tam też był konkurs? Czy Pan Szachnowski jego wygrał?
wykolejonykowal
wykolejonykowal 18.07.2019, 08:32
Odnalazł się covalsky wegetujący na szwedzkim zasiłku i koczujący na oleśnickich działkach.
pocztomistrz
pocztomistrz 18.07.2019, 00:55
Szachnowski dostarczał pocztę w tym samym dniu. Teraz pisma pocztą idą dłużej i wysyłka drożej kosztuje. Starosta chyba wysłuchał prośby Bronsia i go dalej nie zatrudnił.
Odpowiedź dla Zw-Kowalskiego
Odpowiedź dla Zw-Kowalskiego 17.07.2019, 22:54
Szachnowski nie był pracownikiem Starostwa. Korespondencję Starostwa doręczał – przez 7 lat – na zasadzie umów-zleceń, które dostawał, bo składał – w odróżnieniu od innych chętnych – najkorzystniejsze finansowo oferty na tę usługę.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 18.07.2019, 13:42
Czy Pan Szachnowski wygrał "konkurs, przetarg lub zamówienie publiczne), na doręczenie przesyłek ze Starostwa Powiatowego? W jakim trybie zawarto umowę cywilnoprawną z tym Panem?
do Zw-Kowalskiego
do Zw-Kowalskiego 18.07.2019, 23:51
panie Kowalski, ależ ten Szachnowski pana boli, ma dla pana radę, leć pan z tym do psychologa, on panu pomoze
wykolejonykowal
wykolejonykowal 18.07.2019, 15:07
covalsky do budy na działkę wegetować.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 18.07.2019, 15:19
POdwójne standardy? Szachnowski ok? Inni be? Ważne aby być przy korycie?
obsesja zw-kowalskiego
obsesja zw-kowalskiego 18.07.2019, 23:55
chłopie, ty masz obsesję na punkcie Szachnowskiego, to nienormalne
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 19.07.2019, 00:11
W Szwecji zakaz nepotyzmu zapisany jest w prawie, mają na to odpowiednie paragrafy. Zabraniają wchodzenia osobie zaufania publicznego albo namaszczania osób na stanowiska lub w konflikt interesów.
wykolejonykowal
wykolejonykowal 19.07.2019, 11:14
Jak obowiązuje ta zasada u ciebie w budzie na działce na której koczujesz?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 19.07.2019, 12:14
Wykolejony, przyznajesz że "zatrudnienie" Szachowskiego w Starostwie Powiatowym, to w zasadzie Nepotyzm? W Szwecji, taki urzędnik który zatrudnił i został zatrudniony zostałby ukarany, a nawet zamknięty w więzieniu.
x
x 17.07.2019, 21:30
Oj kogoś zabolało☺
Dlaczego zabolało?
Dlaczego zabolało? 17.07.2019, 22:56
Bo ten ktoś jest niedoinformowany.
Jarosław.
Jarosław. 18.07.2019, 22:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

szkoda pisać
szkoda pisać 17.07.2019, 19:12
cóż tu komentować - zdegenerowane miasto zdegenerowanych ludzi - ponowny wybór i powrót po 25 latach tego burmistrza nie wskazywał na jakościową zmianę - MAMY TO CO WYBRAŁA większość - widać że lubią PATOLOGIĘ i dobrze się w niej czują od długich lat - nie widzą nic zdrożnego - tak jest od długich lat w tym zapyziałym miasteczku - mentalności się jak widać nie zmienia się całymi latami - tutaj to norma patologiczna!
Jarosław
Jarosław 18.07.2019, 22:50
Komuna nie wróci, ani były towarzysz Burmistrz Michał pseudo prawicowiec z PZPR.
bez przesady
bez przesady 17.07.2019, 18:55
Oboje zatrudnieni w tym dziale doskonale sobie dadzą radę. To będzie tylko promocja Bronsia, zamówienie kalendarza, kupno breloczków, ciastek, cukierków z napisem Oleśnica, kupno obrazów do podarunku biskupom, wojewodom itp. To każdy potrafi. Nie będzie żadnych publikacji wykonanych przez oleśniczan, wystaw na poziomie (wykonywanych przez Oleśniczan), żadnych międzynarodowych konferencji poświęconych Oleśnicy itp. Czyli będzie to, co było za rządów Bronsia przez poprzednich 20 lat. Czyli dadzą sobie radę.
Z
Z 17.07.2019, 20:53
I tu się nie zgodzę. Myślę, że jednak będzie jeszcze gorzej. Rzucanie na głęboką wodę ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym, czym maja się zajmować, musi skończyć się katastrofą. Do końca 2014 roku promocja Oleśnicy, delikatnie mówiąc, była na poziomie szkolnej gazetki. A czy czasami nie pani Edytka na nowo kieruje promocją? No to szykuje się totalna katastrofa.
promo
promo 18.07.2019, 00:44
I tu ja się nie zgodzę - do końca 2014 r. promocja Oleśnicy była na poziomie niższym, niż w szkolnej gazetce. Redaktorzy szkolnych gazetek przynajmniej przepisywali z głową z książek. A ci z działu promocji nawet nie potrafili przepisać. Na olesnica.org liczne przykłady radosnej twórczości "promotorów"
sPOcony Janek