AFERA ZNTK NA 11 MILIONÓW!

  • 15.07.2019, 16:56
  • OAI
AFERA ZNTK NA 11 MILIONÓW!
Wyprowadzono majątek! - alarmuje Dolnośląski Urząd Skarbowy. Trwa śledztwo Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy.

Jutro nowe wydanie Panoramy Oleśnickiej. Do poczytania między innymi:

TYLKO W PANORAMIE AFERA ZNTK NA 11 MILIONÓW! Prokuratura Rejonowa w Oleśnicy prowadzi śledztwo w sprawie wyprowadzania majątku i naruszania praw pracowniczych. W tle kwota 11,5 miliona złotych! Oszukani w tej sprawie mają być ZUS, Dolnośląski Urząd Skarbowy i burmistrz Oleśnicy. Oleśnicka ujawnia mechanizm wyprowadzania nieruchomości i ruchomości oraz szczegóły prokuratorskiego śledztwa.
 

TO POMYSŁY CHŁOPCÓW W KRÓTKICH SPODENKACH!
Samorządowiec z 25-letnim stażem podziela te bardzo krytyczne refleksje o "21 tezach samorządowych". Padają stwierdzenia o nadużyciach, partyjnej wojnie, czy wręcz piramidalnej głupocie. Jednym słowem - jest ostro, jest kontrowersyjnie!

TYLKO W PANORAMIE CUDAK I CWAŁEK NA TROSKI I ZMARTWIENIA
Te zwierzaki budząc uśmiech na każdej twarzy. Panorama gościła w Krzeczynie o Doroty Bohuckiej-Rzechonek, która opowiedziała gazecie o sympatycznych i egzotycznych podopiecznych - alpakach. To fascynujące stworzenia, których korzenie znajdują się w dalekim Peru.

STWÓRZMY DOM SAMOTNEJ MATKI
Apeluje o to mieszkanka Oleśnicy. Czy to instytucja potrzebna?

TYLKO W PANORAMIE  OLEŚNICZANIN ZNĘCAŁ SIĘ NAD BALBINĄ
Bernardyn to jeden z najsympatyczniejszych psów. Aż trudno uwierzyć, że oleśniczanin mógł aż tak nie mieć do niego serca...

NA BASENACH W OELS I OLEŚNICY
Historia basenów w niemieckim Oels i polskiej Oleśnicy. Mnóstwo zdjęć, w tym naprawdę unikatowa fotografia popularnego aktora na oleśnickim basenie! Będziecie zaskoczeni!

TYLKO W PANORAMIE  ROZMOWA z KRZYSZTOFEM WYWROTEM, dyrektorem Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy
Kto będzie jego zastępcą? Jakie będą remonty i inwestycje? Czy w Sycowie powstanie szkoła rodzenia? Dlaczego zmieniał miejsca pracy? Czemu trafił do Oleśnicy? I najtrudniejsze pytanie z listu do redakcji: "Jak wynika z informacji dostępnych powszechnie w Internecie, pan Wywrot był w ciągu ostatnich 6 lat dyrektorem 3 szpitali, w Ostrzeszowie, Polanicy i Czarnkowie. Z każdego z tych miejsc odchodził po około 2 latach, w każdym z tych miejsc - przedterminowo, zadłużając te placówki dramatycznie. W jednym tylko 2018 roku, jak udało mi się dotrzeć do dokumentu Starostwa w Czarnkowie który załączam - dług niemal 3 miliony w rok!". Jak komentuje te informacje i oceny nowy dyrektor?

BĘDZIE REMONT MOSTKA
Po artykule Panoramy władze Oleśnicy deklarują naprawę.

KTO Z KIM ZAGRA?
Z kim zagrają w ligach powiatowe drużyny? Znamy wszystkie zespoły w IV lidze, klasie okręgowej, grupie III klasy A oraz grupach III, IV i V klasy B.

TA KSIĄŻKA PROMUJE TEŻ BIERUTÓW
Władze Oleśnicy jej autora ignorują. A władze Bierutowa doceniają jego pracę.

TYLKO W PANORAMIE WRAKI, CZYLI UDERZMY PO KIESZENI
Wraków w Oleśnicy przybywa w zastraszającym tempie. Oleśnicka podsuwa pomysł, jak zacząć w końcu z ich właścicielami walczyć.

HAŃBA POLICJANTÓW CZY ZEMSTA ZATRZYMANYCH
- Jeśli chcemy spokojnie chodzić spać, to tak być nie może! - mówi mocno obrońca pobitych na kom,endzie policji w Oleśnicy i stawa ostre zarzuty policjantom z Oleśnicy. - To wyraz zemsty za to że zatrzymani zostali pomówieni - ripostuje adwokat oskarżonego policjanta Co zrobi sąd?

TYLKO W PANORAMIE NO I JAK ZAWSZE INFORMACJE Z CAŁEGO POWIATU: SYCÓW, TWARDOGÓRA, BIERUTÓW, DOBROSZYCE, GMINA OLEŚNICA, DZIADOWA KŁODA, MIĘDZYBÓRZ.

 

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Podole
Podole 15.07.2019, 22:45
No to się Jankowi do tyłka dobiorą i nie chodzi o J B tylko J M solidarna odpowiedzialność
Zyta
Zyta 15.07.2019, 20:14
A może w końcu ktoś napisze jak to z tym złomem i MGK było i jak się skończyło?

Pozostałe