Zostań policjantem!

  • 15.07.2019, 12:36
  • KPP Oleśnica
Zostań policjantem! pixbay.com
Jeżeli jesteś zainteresowany służbą w policji, a nie wiesz jakie są wymagania kwalifikacyjne – skontaktuj się z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu. Możesz to zrobić również za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się stronie dolnośląskiej policji. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz umówimy na spotkanie z Komendantem miejskim lub powiatowym policji.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu  22 lipca br. organizuje Dni Otwarte, które mają na celu propagowanie zawodu policjanta. W spotkaniu uczestniczyć mogą osoby zainteresowane służbą w policji.

Podczas wykładów pracownicy Wydziału przedstawią kandydatom propozycję ciekawej i różnorodnej pracy jak i również szerokie możliwości rozwoju i szkoleń w Policji. Prelekcja odbędzie się od godziny 12:00 w siedzibie Wydziału Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu przy ul. Połbina 1.

Każdy z kandydatów, który przybędzie na spotkanie będzie mógł wziąć udział w zajęciach sportowych przygotowujących do testu sprawności fizycznej. Podczas zajęć istnieje możliwość poprawy swojej techniki, a także kondycji (warunkiem wzięcia udziału w zajęciach jest posiadanie stroju sportowego). Zajęcia sportowe będą się odbywały w hali sportowej przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu.

Kontakt w tej sprawie: st. insp. Tomasz Dąbrowski,  Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu, numer telefonu 71 340 40 44.

Jednocześnie wszyscy zainteresowani służbą w policji mogą skontaktować się z Wydziałem Doboru i Szkolenia za pomocą formularza znajdującego się stronie dolnośląskiej policji. W formularzu wpisujemy niezbędne dane, zapytanie dotyczące służby lub też możemy umówić się na spotkanie. Po wyznaczeniu jego terminu przekażemy Państwu informację dotyczącą spotkania z komendantami miejskimi lub powiatowymi policji.

KPP Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zbych
Zbych 27.07.2019, 11:22
A czy premie mogą dawać pączkach? Jak tak to idem
Covalsky
Covalsky 24.07.2019, 09:53
Łyse karki kibolskie do roboty więc!

Pozostałe