PiS i PO kuszą wyborców. Szóstka Schetyny, jedynki Kaczyńskiego

  • 13.07.2019, 12:02
  • OAI
PiS i PO kuszą wyborców. Szóstka Schetyny, jedynki Kaczyńskiego
Poznaliśmy liderkę listy PiS w okręgu, w którym będzie powiat oleśnicki. Poznaliśmy też program PO.

Platforma Obywatelska przedstawiła dzisiaj "Szóstkę Schetyny" na najbliższe wybory parlamentarne, Wśród nich znalazły się związki partnerskie, in vitro, premie dla mniej zarabiających, likwidacja do 2030 roku pieców opalanych węglem w domach i koniec plastiku.

A Prawo i Sprawiedliwość ujawniło wyborcze "jedynki". W okręgu dolnośląskim będzie nią Mirosława Stachowiak-Różecka. Zobaczymy już niedlugo, czy na liście PiS znajdzie się Michał Kołaciński, były radny powiatowy i burmistrz, a obecnie oleśnicki radny.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fucking
Fucking 15.07.2019, 14:44
*** tęczowe cioty
on
on 14.07.2019, 10:57
PO do władzy to RP cofa się w rozwoju o dekadę .
cytat
cytat 13.07.2019, 23:40
Szanowny jebn.... umyśle!!Słowa ojca Rydzyka o prezydentowej Marii można uznać za dopuszczalną krytykę w granicach wolności słowa. Wolność słowa polega również na tym, że cierpliwie musimy wysłuchiwać rzeczy, które nam się nie podobają ? mówię Tobie jako niezwiązany z Radiem Maryja !! Tak więc Edmuntcie Edmuntowiczu kolejny raz glosząc idiotyzm ośmieszasz siebie !1 Osmieszasz swoje, podejrzane wykształcenie??! Edmuntcie edmuntowiczu na żoldzie zsowiałych antyklerykałów, to, co ojciec Rydzyk powiedział w nagraniu opublikowanym przez ?Wprost?, nie stanowiło przestępstwa. Zarzucano mu zniesławienie pani prezydentowej przez nazwanie jej czarownicą. Owszem, jeżeli wierzy się w czary, można uznać, że miało miejsce zniesławienie. Ale dziś w czary uczniu Gubelmana nie wierzymy, więc taki epitet może być najwyżej obraźliwy. By doszło do przestępstwa, ten epitet musiałby zostać użyty w obecności osoby, której dotyczy, lub publicznie. Tak aby obrażający zakładał, że jego słowa dotrą do obrażanego. Tymczasem - jak wiemy to wszystko odbywało się w zamkniętym gronie. W dodatku o. Rydzyk prosił uczestników wykładu, żeby tego nie powtarzali.
olesniczanin
olesniczanin 14.07.2019, 10:54
Cytat-podpisuj się z nazwiska to poznamy opętanego z nienawisci do drugiego czlowieka niewierzacego,wzór
chi,chi...
chi,chi... 13.07.2019, 20:14
Pełowcy podwyższą zarobki,a obniżą pensje!
jaja jak berety
jaja jak berety 13.07.2019, 17:31
Zabawne. Najpierw przed wyborami głoszono i pokazywano tabele, że program ekonomiczno - finansowy PiS to ,- mrzonki bo w budżecie nie ma kasy.
Kiedy rząd po kolei wprowadzał dodatki i podwyżki, opozycja mówiła - budżet poleci, rozwalą finanse. Kiedy PiS wprowadza obniżkę podatku, zwiększa kwotę wolną - opozycja mówi, że to fanaberie bo i tak wyjdzie na to samo.
Dzisiaj Schetyna wykorzystując to co PiS wprowadził przez 4 lata nie mówi nic o rozwalonym budżecie i mrzonkach obietnic. Schetyna Polakom " obiecuje" mrzonki.
jaja jak berety
jaja jak berety 13.07.2019, 17:31
Zabawne. Najpierw przed wyborami głoszono i pokazywano tabele, że program ekonomiczno - finansowy PiS to ,- mrzonki bo w budżecie nie ma kasy.
Kiedy rząd po kolei wprowadzał dodatki i podwyżki, opozycja mówiła - budżet poleci, rozwalą finanse. Kiedy PiS wprowadza obniżkę podatku, zwiększa kwotę wolną - opozycja mówi, że to fanaberie bo i tak wyjdzie na to samo.
Dzisiaj Schetyna wykorzystując to co PiS wprowadził przez 4 lata nie mówi nic o rozwalonym budżecie i mrzonkach obietnic. Schetyna Polakom " obiecuje" mrzonki.
Piotr
Piotr 13.07.2019, 15:55
Plotka mówi że kandydatem Platformy w wyborach z powiatu oleśnickiego będzie starosta Jan Dżugaj - wybitny działacz Koalicji Obywatelskiej zaciekły wróg PIS
?
? 13.07.2019, 16:22
To ciekawe. Juz tak dusze diablu zaprzedał
He he he
He he he 13.07.2019, 14:55
NA RATOWANIE NASZEGO ZDROWIA I KLIMATU NIE MAMY CO LICZYĆ – ADRIANA ROZWADOWSKA W GAZECIE WYBORCZEJ O DEBACIE PROGRAMOWEJ KO: “Jak w tym kontekście zrozumieć, że KO zapowiedziała dzisiaj utrzymanie wszystkich programów socjalnych, dołożyła do tego 30 mld zł i… postanowiła obniżyć stawki podatkowe w sposób radykalny? Nie sposób. Nasuwa się za to prosty wniosek: środków na transformację energetyczną i ochronę zdrowia nie będzie. Jeśli dodamy do tego, że KO zamierza zbijać dług (zgodnie z pierwszym punktem dekalogu gospodarczego) i zaostrzyć regułę wydatkową, mamy pewność, że na ratowanie klimatu i naszego zdrowia nie mamy co
G
G 13.07.2019, 14:48
Ze Schetem PO już nigdy nic nie wygra
Nawet Zdrojewski ma dość
Nawet Zdrojewski ma dość 13.07.2019, 13:59
Zdrojewski

@BZdrojewski
Grzegorz Schetyna twierdzi, że „podniesienie wieku emerytalnego to był błąd”. Przyznam, że nic nie rozumiem!
Oto różnica
Oto różnica 13.07.2019, 13:54
PO zajmuje sie programem PiS personaliami
zero wiarygodności
zero wiarygodności 13.07.2019, 13:50
PO obiecuje skrocic kolejki do lekarzy. 8 lat tego nie zrobili. Skad kasa skad lekarze ? Malo konkretow duzo pieknych słow. O pieniadzach juz ktos napisal
HR
HR 13.07.2019, 13:48
Kolacinski uczciwy do bólu ale i do bólu niemedialny tacy w polityce dzisiaj giną
Wyborca
Wyborca 13.07.2019, 13:37
Oby się znAlazł. Porządny człowiek i dobry samorządowiec.
Soc
Soc 13.07.2019, 13:36
Socjale transfery PiS to krach grecki wenezuelski straszyła PO. Teraz mowi ze nic z nich nie zabierze a jeszcze dolozy. Ktos coś z tego rozumie ???????

Pozostałe