Marcelina Urbańska w finale konkursu Miss Polonia

  • 11.07.2019, 15:03
  • Natalia Chichłowska
Marcelina Urbańska w finale konkursu Miss Polonia
Oleśniczanka Marcelina Urbańska finalistką konkursu Miss Polonia!

5 lipca w Atlas Arenie w Łodzi spośród osiemdziesięciu kandydatek wyłoniono dwadzieścia najpiękniejszych Polek. Wśród nich znalazła się Marcelina Urbańska, II Vice Miss województwa Dolnośląskiego.

Na jubileuszowy półfinał 90-lecia konkursu Miss Polonia w Łodzi zaproszone zostały laureatki konkursów regionalnych, oraz kandydatki z castingu open. 80 dziewcząt musiało zaprezentować się w stroju codziennym oraz kąpielowym. Każda z nich przeszła też przez indywidualną rozmowę z jurorami. Po wielogodzinnym castingu, w końcu poznaliśmy 20 finalistek, które w grudniu rywalizować będą o tytuł najpiękniejszej Polki. Wśród nich znalazła się Marcelina Urbańska, reprezentantka województwa Dolnośląskiego.

Marcelina Urbańska ma 19 lat i pochodzi z Oleśnicy. Jest studentką pierwszego roku na Politechnice Wrocławskiej. Studiuje na kierunku Mechanical Engineering w języku angielskim. Lubi aktywnie spędzać czas i jest miłośniczką dobrego ale zdrowego jedzenia. Dodatkowo interesuje się szkicowaniem, modelingiem oraz poznawaniem nowych kultur i języków.

W konkursie Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 Marcelina otrzymała tytuł II Wicemiss i już niedługo będzie dumnie reprezentować swój region podczas ogólnopolskiej edycji konkursu.

 

Natalia Chichłowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szał pał
Szał pał 13.07.2019, 15:30
Ciekawe jak ona się tam dostała, bo napewno nie urodą
....
.... 12.07.2019, 14:56
Szału nie ma

Pozostałe