Janusz Marszałek zostanie dyrektorem MOPS Oleśnica

  • 10.07.2019, 17:14
  • OAI
Janusz Marszałek zostanie dyrektorem MOPS Oleśnica
Niespodzianki nie było - tylko on aplikował w konkursie.

Tak jak zapowiadaliśmy, to Janusz Marszałek zostanie dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy. Tylko on złożył swoją ofertę w konkursie na wakujące stanowisko.

Obejmie je we wrześniu. Dotychczasowa dyrektor Danuta Szczepanik odchodzi na emeryturę.

Janusz Marszałek to były wiceburmistrz Oleśnicy, były radny miejski i wojewódzki, były dyrektor SP7 w Oleśnicy. Obecnie jest wicedyrektorem Szkoły Podstawowej w Dobrzeniu.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dobre
dobre 12.07.2019, 08:43
Startować, kiedy kandydat z góry wybrany?
Oleśniczanin...
Oleśniczanin... 11.07.2019, 13:35
Wszyscy siejących jad... Trzeba było startować w konkursie. Edmund jak zawsze widzi tylko to, czy ktoś chodzi lub nie do kościoła... Krzysztof widzi to, co jest w tle i permanent***je dobre rady... szkolnym leniom przypominają się czasy szkolne...a pozostałym żal dupę ściska... Poczekajcie chwile, dajcie człowiekowi szanse się wykazać... A tak na już to proponuje dobrą książkę i więcej uśmiechu...
ja
ja 11.07.2019, 21:38
Po co startować? Czy Bronś wybrałby kogos kto lepiej wypadlby na konkursie, ale bylby z zewnatrz lub nie z jego stajni ?
harmoszka
harmoszka 11.07.2019, 13:00
grajek na stanowiska....
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 11.07.2019, 11:31
Pewnie w specyfikacji konkursu było ukończenie studiów podyplomowych na kościelnej uczelni ....
ex-pierdziszewian
ex-pierdziszewian 11.07.2019, 09:59
Na układy, nie ma rady!
edi
edi 11.07.2019, 09:26
Sromotnie przegrał konkurs na dyr .s.p. nr 7 z p. Rasałą więc J.Bronś rzucił go na "inny odcinek" już bez konkursu.
PL
PL 11.07.2019, 09:04
Są ludzie, którzy się ślizgają przez życie jak szczupak, prawda panie Januszu ?
Ania
Ania 11.07.2019, 08:36
W MOPS potrzebny jest człowiek wielkiego i dobrego serca nastawiony na rozwiązywanie ludzkich problemów. Czy ten człowiek jest taki i nadaje się na Dyrektora MOPS. Rozsądni i mądrzy Oleśniczanie odpowiedzą sobie na te pytania.
Irek
Irek 11.07.2019, 08:14
Dzień dobry, nazywam się Janusz, Dyrektor Janusz!
Z zawodu jestem Dyrektorem :)
Aro
Aro 11.07.2019, 08:05
...to jakaś masakra, trzeba się pakować i wyjeżdżać z tak poukładanej Oleśnicy! To miasto to totalna dziura i jeden wielki układ kolesiostwa.
kolo
kolo 11.07.2019, 08:02
...kiedyś był w SP 6 w Oleśnicy nauczyciel/-ka muzyki, z problemami emocjonalnymi i niepohamowaną agresją....czy byli uczniowie to kojarzą???
bolo
bolo 11.07.2019, 07:57
…a co tam się wydarzyło w tym Dobrzeniu, jakaś agresja, uczeń, itp.
OLA
OLA 11.07.2019, 07:55
Zgodnie ze słownikiem PWN:
Konkurs to postępowanie mające na celu wybranie najlepszego kandydata na jakieś stanowisko. Jakieś mam przeczucie, że w tej sytuacji nadużyciem jest słowo KONKURS.
ferdek kiepski
ferdek kiepski 11.07.2019, 00:05
To skandal, najlepszym kandydatem był oczywiście nasz fan Cecylki...Krzysztof A.K. kurde!
Wacław.
Wacław. 10.07.2019, 22:35
A dlaczego nie brał udziału towarzysz M. Kołaciński?.
Śpijcie spokojnie
Śpijcie spokojnie 11.07.2019, 01:13
Michał nie pracuje za 7 czy 8 tysi. Michał pracuje obecnie za dużo, dużo większe pieniądze, takie o jakich wam się nie śniło Wacławie.
ja
ja 11.07.2019, 09:20
Nie siej fermentu. P. Kołaciński wrócił do wyuczonego zawodu, na co nie stać wielu którzy "powąchają" polityki min. Bronś, Marszałek,
Wiesław Łęcina
Wiesław Łęcina 11.07.2019, 11:34
No jakby Bronsiu wrócił do budowlanki - to byłby stałym gościem reality show typu "Usterka" albo innnych kompilacji faili budowlanych ....
vivaldi
vivaldi 10.07.2019, 20:49
swietny człowiek
nosek
nosek 10.07.2019, 19:41
SUUUUUUUPER!!!!!!!
 Kac Vegas
Kac Vegas 10.07.2019, 18:28
Bingo!
trampkiem_w_twarz
trampkiem_w_twarz 10.07.2019, 18:11
Nadymane ego... od zawsze...
jajakobyły
jajakobyły 10.07.2019, 17:56
Były wice... były radny... były dyrektor... Może smiało wystepować pod szyldem: Jajakobyły.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165