Trwa termomodernizacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie

  • 09.07.2019, 17:14
  • Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Trwa termomodernizacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
Kolejna rada budowy dotycząca inwestycji polegającej na termomodernizacji ZSP w Sycowie odbyła się 9 lipca. Uczestniczyli w niej przedstawiciele inwestora oraz wykonawcy. Obecnie trwają prace związane z wykonaniem elewacji i montażem osprzętu w kotłowniach gazowych oraz roboty wykończeniowe.

Zadanie wykonywane jest w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej oraz ograniczenie niskiej emisji w budynkach ZSP w Sycowie” przez Powiat Oleśnicki, a współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. 

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nautilius
nautilius 09.07.2019, 21:02
remont w trakcie roku szkolnego? wymieniane okna, drzwi kaloryfery wycinana stara instalacja C, skuwane tynki, wiercone ściany zewnętrzne. kurz, pył, hałas - i tak od kwietnia - komuś brakło chyba wyobraźni? gdzie bezpieczeństwo uczniów? Matury w zimnych pomieszczeniach - bo całe centralne w proszku. Jedna kontrola PIP i byłoby pozamiatane. A starosta nawet nie pofatygował się by przeprosić uczniów, rodziców czy też nauczycieli i podziękować im za zrozumienie i wyrozumiałość. Brak słów

Pozostałe