Bronś usuwa spot z nieprawdą

  • 11.10.2018, 11:34 (aktualizacja 11.10.2018 17:59)
  • OAI
Bronś usuwa spot z nieprawdą
To efekt przegranego procesu - materiał został usunięty, a nieprawdziwe informację nie są rozpowszechniane.

Przypomnijmy, że przed sądami we Wrocławiu odbyło się postępowanie w trybie wyborczym. Przyczyną pozwu Michała Kołacińskiego była wypowiedź Jana Bronsia, która miała zawierać nieprawdę. Sądy obu instancji - Okręgowy i Apelacyjny we Wrocławiu - uznały, że faktycznie Bronś, kandydat na burmistrza, posłużył się "nieprawdziwymi informacjami" i zakazał mu ich rozpowszechniania.

Sądy uznały za zasadny również wniosek o orzeczenie przepadku materiału wyborczego w postaci nagranego oświadczenia. Zostało ono usunięte.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Alter ego
Alter ego 12.10.2018, 22:32
Kogo pan widzisz w lustrze panie Bronś?
Olo
Olo 12.10.2018, 22:12
Bronś rozmienił się na drobne. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. A tak aż przykro patrzeć jak raz za razem się kompromituje.
JanekUzurpator
JanekUzurpator 11.10.2018, 21:55
Czarno to widzę... pomyślał Janek...
KB
KB 11.10.2018, 21:11
BRONŚ Pinokio ! Nie głosuję na kłamczucha
po prostu NIE
po prostu NIE 11.10.2018, 19:16
To pytania retoryczne bo odpowiedź może byc tylko jedna - NIE
celne pytania
celne pytania 11.10.2018, 18:29
A na Fb na stop hipokryzji Bronsia celne pytania:

1. Czy polityk, który dezinformuje nas mieszkańców dla własnych celów politycznych jest wiarygodny ?
2. Czy polityk podający nieprawdę jest godny jakiejkolwiek funkcji publicznej ?
max
max 11.10.2018, 18:27
ciekawe czy przeprosi ? chociaż pan Damian Siedlecki pisał że on trwa w przekonaniu o własnej nieomylności i pytał czy ktos kiedyś słyszał żeby przyznał sie do błędu ?
ski
ski 11.10.2018, 16:54
Ten człowiek prawa właśnie przegrał proces. A o wykonaniu wyroku przez jego apologetkę już całe miasto huczy.........
Jak
Jak 11.10.2018, 16:19
Nie musicie poświęcać tejże informacji odrębnego artykułu. Pan Bronś jest człowiekiem prawa i stosuje się do wyroków sądu, jakie by one nie były. To tylko ludzie PIS mają sobie za nic wyroki sądów i orzeczenia trybunałów.
JU
JU 11.10.2018, 21:56
Tak, Janek to człowiek prawa... i lewa, zależy jak mu zawieje... i z kim się ugada...
ornitolog