Michał Kołaciński o obwodnicy, rondzie i sali dla SP4

  • 07.07.2019, 09:06
  • OAI
Michał Kołaciński o obwodnicy, rondzie i sali dla SP4
Eks-burmistrz w swoim kolejnym wpisie na blogu "Prawa Oleśnica" o pomysłach części samorządowców i problemach Oleśnicy. Czy w październiku nazwisko Kołacińskiego zobaczymy na liście kandydatów PiS do Sejmu? Oto najnowsza publikacja radnego:

"Samorządni inaczej" rozpoczęli z rozmachem promocję swoich destrukcyjnych dla Państwa Polskiego idei landyzacji. Wspominałem już o 21 postulatach, w istocie marginalizujących rolę Rządu Rzeczypospolitej, okraszonych zniesieniem reguły dwukadencyjności samorządu. 

Forma owej promocji nieco zaskakująca, ale w sumie mało nowatorska, przypomina jako żywo cyrki objazdowe, tyle że rolę "baby z brodą" bądź jak kto woli atlety, pełni popularny samorządowiec - celebryta, prezydent Sopotu - ten, co to nie będzie się strzygł, póki rządzi PiS. No to zapowiada się ,że będziemy mieli Roszpunkę w samorządzie.

Nieładnie się Panowie bawicie, a tymczasem rzeczywistych, lokalnych problemów nie ubywa - obwodnica Oleśnicy - opóźnienie, remont Dobroszyckiej - opóźnienie, budowa sali gimnastycznej przy SP4 - opóźnienie, kolejne ścieżki rowerowe - opóźnienie, za to ceny żłobków i przedszkoli, ceny śmieci, koszty wody-wyraźne przyspieszenie.

Jak dołożyć do tego marazm w życiu kulturalnym miasta i chaos personalny w instytucjach samorządowych, to wydaje się , że co poniektórym pomieszały się role. Ale co tam - na otarcie łez będziemy mieli "wypasiony" skate park i system rowerów miejskich za raptem pół mln w skali roku- chyba oczywiste, że to najpilniejsze potrzeby naszego miasta.

Póki co ruszył sezon wypoczynkowy, mam nadzieję , że owa trupa nie dotrze do mojej ukochanej Pogorzelicy. Wystarczy, że pogoda w tym roku trochę popsuje wakacyjny nastrój".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aaaa
Aaaa 10.07.2019, 07:11
Dobrze pisze rondo na dobroszyckiej miało być zrobione za starej kadencji Brąsia lecz pajac zrobił rondo zjazd na osiedle domków dla znajomych
Na tak
Na tak 08.07.2019, 15:22
Celnie
nowaoles
nowaoles 08.07.2019, 10:44
Przed czterdziestoma laty był taki kawał. Tato - pyta synek- co to jest Związek Radziecki? Ojciec odpowiada - Wiesz synku, to taki sąsiad, jak ten nasz zza płotu.Wczoraj ukradł nam kurę, a dzisiaj razem z nami jej szuka. Czy ktoś się czasami tak nie zachowuje? Zostawić po sobie nieporządek i ujadać na innych.
olesniczanin
olesniczanin 08.07.2019, 09:08
P. Michał to klasa biorąc pod uwagę jego zdrową rodzinę, takąż filozofię życia,odpowiedzialny zawód wykonywany(burmistrzem się bywa, chyba że nazywamy się Bronś lub Karnowski) w przeciwieństwie do szamoczącego sie w w/w kwestiach p. Bronsia.
do ED
do ED 08.07.2019, 07:12
Ed walnij się w głowę. Wody Polskie są państwowe. Ale dla ciebie to pewnie Żydzi kupili
Ed
Ed 07.07.2019, 23:04
~prawda wody Polskie nie są Polskie. Sprawdź kto ma największy pakiet udziałowy. To samo dotyczy Polski bo nie Polacy nią rządzą
hahha
hahha 08.07.2019, 07:18
Edek a ty pewnie czytasz takie strony tworzone przez oszołomów dla oszołomów

https://gloria.tv/article/6pD9…
jolo
jolo 08.07.2019, 07:13
te Geniusz weź nie pisz głupot. Wody Polskie to instytucja Państwowa powołana za PiS.
 Zawiedziony
Zawiedziony 07.07.2019, 20:10
Prawda pisze nieprawdę, bo burmistrz zwycięzca też nie wiele robi . Jedyna aktywność to angażowanie się politykę ogólnokrajową. A tyle było obietnic.
wystarczy już
wystarczy już 07.07.2019, 19:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Olesniczanin
Olesniczanin 07.07.2019, 17:38
PanieIchale podobno chłopaki nie płaczą a tu tyle szlochu.
M
M 07.07.2019, 17:05
Brawo Michał, celnie w punkt. Przedstawiciele Parii Oszustów kwiczą
Nie M
Nie M 07.07.2019, 19:06
Kwiczą ze śmiechu.... ??????
Figurant
Figurant 07.07.2019, 16:35
Panie Michale proszę wymienić Pana sukcesy w zarządzaniu miastem. Moim zdaniem niewielkie. Jedyne co rzuca się w oczy to wymalowane na drogach pasy dla rowerzystów. Niewiele. Słabo. Musi się Pan wreszcie pogodzić z porażką.
PS. nie interesuje mnie kto z jakiej partii się wywodzi tylko dobro naszego miasta.
prawda
prawda 07.07.2019, 15:38
Panie Michale cena za wodę i ścieki dużo podrożała rok temu za Pana urzędowania. Dobrze Pan wie ze taryfa została ustalona na lata 2018,2019,2020. Dobrze Pan wie jaka to była taryfa. Dobrze Pan wie ze taryfę akceptuje instytucja Państwowa Wody Polskie. Nie pomyślał Pan dlaczego Pan przegrał wybory? Tutaj nic nie miało zarządzanie miastem. Tylko Pana arogancja nie potrafił się Pan kłaniać ludziom na ulicy. Pana układy z Panem Rybakiem, szowinistyczne kawały na temat kobiet. Nie pamięta Pan tego? Dla jasność byłem Pana wyborcom głosowałem na Pana za każdym razem.
haahaaaaaaaaa
haahaaaaaaaaa 07.07.2019, 12:09
Roszpunka sopocka
Sekcja "Promocji"
Sekcja "Promocji" 07.07.2019, 11:27
Linia Sołtysa Obleśnicy - linią całego narodu ....
anty
anty 07.07.2019, 10:56
A z pracy w UM zwolnił się J. Jerzyna - ostatni, który coś wiedział o promocji Oleśnicy. Pani M. Graczyk zajmuje się promocją działań Bronsia. Ostatnio napisała, że dzięki rozpadowi BiFK zaoszczędziliśmy 34 tys. zł rocznie opłaty na fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych. Niepełnosprawni - cieszcie się, że Bronś ogranicza wpłaty!!! Niestety "zapomniała" wspomnieć, że dodatkowy etat dyrektorski to 3-krotna suma opłaty na ten fundusz. Tak UM i Pani Graczyk wprowadza w błąd oleśniczan. Jedyny rzeczywisty i prawdziwy powód rozbicia BiFK to dać etat dyrektorski przyjaciółce burmistrza Bronsia!!!
...
... 07.07.2019, 20:26
Jezyna akurat nie mial zielonego pojecia o promocji. Dlatego byl tylko pomoca administracyjna
ks. Sowa
ks. Sowa 07.07.2019, 11:29
a w tym roku znowu będzie inscenizacji 13 XII - sPOcony i Marzenka będą armatkami wodnymi rozpędzać zgromadzone tłumy Oleśniczan ....
Nie parafianin
Nie parafianin 07.07.2019, 19:09
Ks. Sowa jesteś debilem że takie bzdury wypisujesz, czy tylko masz wielkie ograniczenie umysłowe?
Tak trzymać Panie Burmistrzu
Tak trzymać Panie Burmistrzu 07.07.2019, 10:26
Trzymam kciuki za start do sejmu.
Wyborca
Wyborca 07.07.2019, 19:09
Startować każdy może. Tylko z czym do ludzi?
 Leokadia   Żenada
Leokadia Żenada 07.07.2019, 09:20
Faktycznie . Cyrk objazdowy.

Pozostałe