Michał Kołaciński (nie tylko) o Franku Timmermansie

  • 03.07.2019, 09:05
  • OAI
Michał Kołaciński (nie tylko) o Franku Timmermansie Fb Prawa Oleśnica
Oleśnicki radny Oleśnicy Razem podzielił się na swoim blogu refleksjami o ostatnich wydarzeniach w Parlamencie Europejskim.

"Czyżby światełko nadziei w tunelu wiodącym do europejskiej autodestrukcji?

"Neokomintern" sypie się po majowych wyborach do europarlamentu, ale przedwcześnie odtrąbić zwycięstwa nie można. Sukces Grupy Wyszehradzkiej i osobisty sukces negocjacyjny PMM to dopiero pierwszy zwiastun zmian, jakie mam nadzieję czekają Europę.

Tak jak Marks i Lenin znajdują wciąż gorliwych naśladowców, tak i lewacy i neomarksiści pokroju Timmermansa czy Verhofstadta pozostawili po sobie spadkobierców i POpleczników a i sami zapewne nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

POdobno chłopaki (nie) płaczą". 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anka
Anka 06.07.2019, 20:58
Michał Kołaciński to prostak i służalczyk PiS. Jego wywody o treści prymitywnej nie poparte żadnymi faktami są po prostu śmieszne. Posłem to on zostanie ale na Nowogrodzkiej liżąc 4 litery Jarusiowi. Bo do sejmu na pewno go nie wpuścimy
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 04.07.2019, 17:26
Po tych "refleksjach" zadałem pod nimi wczoraj wieczorem pytania. To mnie najpierw wyzwano i po kilku minutach posty wycięto. Kiedy zadałem następne już dziś ich też nie ma. Pytania zadawałem dlatego, że autor tekstu użył fraz i pojęć, które z rzeczywistością intelektualną, polityczną, czy jakąkolwiek merytoryczną nie mają nic wspólnego. Rozumiem zachwyt autora nad tym co się stało. Martwi mnie tylko, że jako radny miejski pokazuje swoją głupotę i niewiedzę. I do tego pod płaszczykiem bardzo znanej myśli znaczącego filozofa Kartezjusza - "cogito ergo sum". Zachowania ekipy "Prawa Oleśnica" dowodzą, że wraz ze swoim blogerem tylko fizycznie z kolan wstali, ale mentalnie nie ! Bloger pisze bzdury, a jego fan (KEDYW) pisze: "W punkt Panie Michale". Można jaśniej ?
Pio
Pio 04.07.2019, 08:04
Ciekawa interpretacja wyborów ,które dla nas nic ***ją tylko odwrót.
Każda partia łącznie z PiS ma u siebie lewaków ale to nasi.
Jolls
Jolls 04.07.2019, 06:09
Podobno chłopaki nie płaczą, a tu taki wielki szloch :)
Nie do przyjęcia
Nie do przyjęcia 03.07.2019, 22:44
Polska i Polacy odrobili lekcję, dali kopa w d. lewakom i liberałom. Czas na Europę. Tylko Oleśnica jakoś dziwnie zacofana, nadal? wierzy Bronsiowi?
.
. 03.07.2019, 20:39
Lewactwo skręca i tak trzymać! PiS 45%
69latek
69latek 03.07.2019, 17:41
Gratuluję p. Michale trzeźwego myślenia, lekka forma i w samo sedno tematu.
Jarosław.
Jarosław. 03.07.2019, 15:33
Już nie wiem czy autor myśli że każdy jest taki głupi jak jego wybptcy byli jego towarzysze z PZPR i on sam zapomniał kim był a lewakiem to On sam jest. Natomiast Timmermans dopiero im pokaże jak należy przestrzegać prawo bo Motawircki nic nie załatwił jest w UE tylko, "0" jsk cały PiS. 😀.
.
. 03.07.2019, 23:27
Wytrzeźwiej frajerzyno zanim coś napiszesz...
zośka
zośka 03.07.2019, 16:15
Szanowny @Jarosławie ! To przykre patrzeć, gdy nie trafiasz w odpowiedni przycisk na klawiaturze ( czyżby dłonie się trzęsły aż tak bardzo) , a składnia nie trzyma się kupy. Widać, że masz duży problem - chyba czas na terapię ...
Flagstaff
Flagstaff 03.07.2019, 13:42
Ależ kogoś dalej boli po przegranych wyborach, aż przykro patrzeć... A tak btw, te przekazy dnia z centrali na Nowogrodzkiej to coraz krótsze są, czy sami wymyślacie na miejscu?
M
M 03.07.2019, 11:27
Wycie POstkonuny słychać znakomicie
Lipa
Lipa 03.07.2019, 13:44
" POstkonuny"? Chodzi o Kołacińskiego?
Umma
Umma 03.07.2019, 11:04
Widać głupiego po śmiechu jego.
brawo
brawo 03.07.2019, 11:03
Bardzo dobrze, że ten prostak Timmermans wyleciał na zbity pysk. Brawo Grupa Wyszehradzka, brawo Panie Premierze Morawiecki - pokażcie im w tym PE gdzie jest ich miejsce, gdzie jest miejsce ludzi wyrażających pogardę innym.
KEDYW
KEDYW 03.07.2019, 10:49
W punkt Panie Michale.
Gogus
Gogus 03.07.2019, 10:19
Droga redakcjo, w swoim komentarzu nie użyłem ŻADNEGO wulgaryzmu, a wykropkowanie może to sugerować. Jest to manipulacja z Waszej strony opinią publiczną, że niby osoby niezgadzające się z Waszą opcją polityczną używają wulgarnych i niecenzuralnych zwrotów. Jako autor poprzedniego wpisu o treści "Panie doktorze, czytając tego typu wypowiedzi tracę do Pana szacunek", proszę o poprawienie waszego "błędu". Proszę również o poszanowanie innego spojrzenia na rzeczy i wypowiedzi osób publicznych.
redaktor
redaktor 03.07.2019, 15:06
To działanie automatu. Czasem wymyka się spod kontroli.
Gogus
Gogus 03.07.2019, 09:58
Panie doktorze, czytając tego typu wypowiedzi tracę do Pana szacunek.
 Baj baj Franz|!
Baj baj Franz|! 03.07.2019, 09:18
To był klasyczny polakożerca. Krzyż na drogę!

Pozostałe