TVP Info demaskuje nauczyciela, który wysłał nagie zdjęcia

  • 02.07.2019, 09:08
  • OAI
TVP Info demaskuje nauczyciela, który wysłał nagie zdjęcia tvp.info
Podaje jego imię i inicjał nazwiska, podaje też polityczne konotacje. Oto obszerne fragmenty reportażu:

"Nauczyciel jednej ze szkół w Sycowie miał wysyłać do swoich nieletnich uczennic nagie zdjęcia. Miał też adresować do nich wiadomości o wulgarnej i nieprzyzwoitej treści. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura. Jak ustalił portal tvp.info, mężczyzna w latach 2010-2014 był radnym sejmiku województwa dolnośląskiego w klubie radnych Rafała Dutkiewicza, a w 2015 r. startował w wyborach parlamentarnych z list Platformy Obywatelskiej.

Do opisywanych zdarzeń miało dojść na początku kwietnia br. w Sycowie. Mężczyzna, nauczyciel wychowania fizycznego, który od blisko 30 lat pracował w zawodzie, w wiadomościach pisanych do swoich nastoletnich uczennic pisał o „pieszczotach”, których miały być obiektem.

„Twe piersi przylegają ściśle do koszulki. Ale szaleństwo, niech je dotknę, a poczujesz mą gorącą dłoń. Dotknij je w moim imieniu” – miał pisać nauczyciel.

Jak informuje Monika Kaniewska z Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy w rozmowie z portalem tvp.info, śledczy ze względu na dobro prowadzonych czynności nie udzielają żadnych szczegółowych informacji. Prokurator dodała, że „sprawa pozostaje w toku”.

Zawiadomienie złożyła dyrektor szkoły, w której pracuje nauczyciel. Portalowi tvp.info udało się ustalić jego imię i nazwisko. – Potwierdzam, że sprawa dotyczy nauczyciela wychowania fizycznego. Pisały o tym media. Potwierdzam, że dziewczynki nie miały skończonych 18 lat. Do zdarzeń miało dojść na początku kwietnia – mówi nam Beata Mazurek, dyrektor szkoły w Sycowie.

Pytana o to, czy nauczyciel jest dalej zatrudniony odparła: „przebywa na zwolnieniu lekarskim od początku kwietnia”.

Jak ustalił portal tvp.info ze źródeł zbliżonych do sprawy, sprawa dotyczy [tu pada imię i inicjał nazwiska nauczyciela].

Mężczyzna, był zaangażowany w politykę lokalną i krajową. W latach 2010-2014 był radnym sejmiku województwa dolnośląskiego. W 2015 r. kandydował do Sejmu z list PO. Nie uzyskał mandatu. W ostatnich wyborach samorządowych próbował sił startując z listy komitetu Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia.

Próbowaliśmy skontaktować się z [...], ale nie udało nam się zdobyć jego wypowiedzi. {...} jest członkiem oświatowej Solidarności, tam również nie uzyskaliśmy komentarza".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

igor
igor 02.07.2019, 13:05
i to jest smutna prawda - chcecie mieć demoralizację dzieci w szkołach i przedszkolach - głosujcie na PO i inne lewactwo
kolega
kolega 02.07.2019, 13:02
Marek jak Ci nie wstyd
buhaha
buhaha 02.07.2019, 12:47
I znowu afera związana z członkiem Platformy. Co to za ludzie, sami psychole. Sami jurni w tej PO: jurny Stefan, jurny Marek.
Gdybym mandat miał w kieszenii
Gdybym mandat miał w kieszenii 02.07.2019, 12:07
O dolny dolny dolny Śląsk, zdecyduj w niedzielę, o dolny dolny dolny Śląsk, razem z Dutkiewiczem
popieram PiS
popieram PiS 02.07.2019, 11:23
Ale przecież pierwszy program o nim ukazał się w TVN-stacji, która sprzyja Platformie, więc po co te zjadliwe komentarze.
aza
aza 02.07.2019, 11:09
Pytanie: czy gdyby był zwolennikiem lub członkiem PiS to TVP Info zamieściłoby o nim informacje !?
azx
azx 02.07.2019, 10:44
nie wierzę rezimowej tvips
Dip
Dip 02.07.2019, 09:58
TVP info to już nawet poziom ścieku nie jest...

Pozostałe