Marek Czarnecki zostanie dyrektorem DPS Ostrowina?

  • 28.06.2019, 21:10
  • OAI
Marek Czarnecki zostanie dyrektorem DPS Ostrowina?
Zarząd Powiatu odwołał Iwonę Siemińską. Czy jej miejsce zajmie Marek Czarnecki?

Decyzja Zarządu Powiatu Oleśnickiego to pokłosie konfliktu na linii pracownicy w filii Jemielna ,- dyrektor Iwona Siemińska.

P.o.dyrektora będzie Oskar Łatoszyński. Z informacji portalu olesnica24.com wynika, że kandydatem na dyrektora PDPS będzie Marek Czarnecki, radny Rady Miasta Oleśnicy.

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

@@@
@@@ 30.07.2019, 17:02
Pani Dyrektor ma już za sobą coś czego się nie spodziewała ale jaja taka babka kuta na czter łapy i nikt się z nią nie liczył ciekawa jest forma całego zajścia pogratulować krecikom PANIE STAROSTO DYREKTORA MOŻNA POPROSTU ODWOŁAĆ ALE WY RADO POWIATU NIE MACIE ODWAGI TEGO CZYNOĆ BO CO LUDZIE POWIEDZĄ skarga z jemielnej to tylko wymówka w jemielnej może też by jakaś zmiana się przydała POWODZENIA W KONKURSIE NA DYREKTORA DPS OSTROWINA
Pracownica
Pracownica 27.07.2019, 06:26
Teraz atmosfera w PDPS jest fantastyczna.. Terror..Hahaha.. A kierownictwo to śmieszna sprawa.. Anna L. i Oskar Ł. ludzie nie decyzyjni.. Spychologia..
Maro
Maro 27.07.2019, 21:27
Pani L. juz rozpakowała piekne szafy?
?
? 16.07.2019, 11:32
Eryk, na całe szczęście ani Ty ani była dyrektor nie macie już możliwości powrotu. A dom ten będzie w końcu prawdziwym domem dla mieszkańców.
ka
ka 22.07.2019, 09:46
wstyd e r
pracownica
pracownica 15.07.2019, 19:52
Czyżby psychiatra przestał się dawać oszukiwać pani L.. że z podkulonym ogonem wróciła do pracy?
Potrafi spojrzeć ludziom w oczy? Jaki wstyd!
Wacek
Wacek 16.07.2019, 20:11
Z podkulonym ogonem ,ale w pewnym celu. pewnie ostro przygotowuje sie do konkursu dyrektora.Ządza władzy jak widać silniejsza.
Antoni
Antoni 16.07.2019, 20:42
Niech pani L lepiej zrobi kurs na temat atmosfery w pracy a poźniej startuje do konkursu.
erykrogan88@gmail.com
[email protected] 14.07.2019, 10:43
Moim zdaniem już dobrze nie będzie dużo ludzi podkladalo jej kłody pod nogi
Eryk Marek Ragan
Eryk Marek Ragan 14.07.2019, 10:32
Taki dobry człowiek został zostaje odwołany jestem byłym mieszkańcem tego domu i kilku dyrektorów przeżyłem ale ta kobieta była z jedynych najlepszych dyrektorów p. Lemiech. P. Łotaszyki a co mówiąc o p. Czarnecki czy się nadają moim zdaniem nie
Ja
Ja 13.07.2019, 11:37
Życzę owocnej współpracy nowemu dyrektorowi i P.L. Pani żądna władzy tez mu nie popuści.
Ewa
Ewa 05.07.2019, 07:42
Powiem szczerze, że ja też nie!!!
Barbara
Barbara 05.07.2019, 07:39
@pracownica:jeżeli to jest prawda, to nie chciałabym być na miejscu P. L
Aniela
Aniela 03.07.2019, 15:52
Panie Starosto chyba najwyższy czas porównać treść skargi Jemielnej ze stanem faktycznym. Coś mi ty śmierdzi.
pracownica
pracownica 02.07.2019, 22:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Eryk
Eryk 14.07.2019, 10:41
Masz rację
Obywatel
Obywatel 04.07.2019, 22:20
Ten długi wywód świadczy o tym, że faktycznie nie było żadnego nadzoru w filii w Jemielnej. Dyrekcji, kierownictwa nie interesowały żadne kwestie.
Jemielna
Jemielna 03.07.2019, 16:14
Wychodzi na to, że dla własnych korzyści znaleźli kozła ofiarnego w osobie P. Dyrektor. Nie byłoby to dziwne gdyby Starosta maczał w tym palce
historyk
historyk 02.07.2019, 22:54
Ciekawy komentarz odsłaniający kulisy przewrotu w pałacu w Ostrowinie.
O
O 01.07.2019, 13:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Czerwone kozaczki
Czerwone kozaczki 01.07.2019, 11:58
Koniec Dugaja jest nieodwołalny i ostateczny naszczescie. Jan pakuj sie bo nie zdarzysz zabrac telefonu. Powodzenia w Twardogórze
Brejwik
Brejwik 27.07.2019, 08:34
czekamy jeszcze na upadek Jasia Fasoli ....
Krzysztof A Kowalski
Krzysztof A Kowalski 30.06.2019, 22:48
Jest to coraz bardziej smutne
Układ zamknięty
Układ zamknięty 30.06.2019, 14:23
Nepotyzm i kolesiostwo się szerzy. Bronś w pełnej krasie
pracownik
pracownik 30.06.2019, 13:14
To po co ten konkurs jest ogłaszany ,skoro wiadomo kto będzie dyrektorem
Paulina
Paulina 29.06.2019, 21:22
A może stanowisko obejmie czerwony kozaczek
J
J 29.06.2019, 19:38
Ktoś ciągle, z uporem maniaka pisze, ze to stanowisko to już na pewno obejmie córka Dżugaja. Jego słowa jak dotąd dupogołosłowne. WSTYD!!!!
red
red 29.06.2019, 12:54
Może posada dla córuni Dżugaja Ady ta też ma parcie na władzę jak ***
vvvv