ZDP odnawia cienkowarstwowe oznakowanie poziome na drogach w Oleśnicy

  • 28.06.2019, 11:48
  • Starostwo Powiatowe Oleśnica
ZDP odnawia cienkowarstwowe oznakowanie poziome na drogach w Oleśnicy
Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy informuje, że w najbliższym czasie zakończy odnawianie oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych i wojewódzkich zlokalizowanych w mieście Oleśnica.

Dotychczas wykonano już przedmiotowe prace na ulicy Wiejskiej, Południowej, Ludwikowskiej, Chopina, 11. Listopada, Skłodowskiej, Krzywoustego, Daszyńskiego, Hallera, Reja, Poniatowskiego, Słowackiego, Sudoła, Lotniczej, Wileńskiej, Lwowskiej (na odcinku od Skłodowskiej do Armii Krajowej), Wały Jagiellońskie, Armii Krajowej oraz w części na ul. Wojska Polskiego i Wrocławskiej.

– Aby zminimalizować uciążliwości dla kierowców, przedmiotowe prace wykonywane są w godzinach nocnych – informuje dyrektor ZDP Krzysztof Górecki. I dodaje, że w dalszej kolejności odnowionego oznakowania poziomego doczekają się pozostałe drogi w zarządzie ZDP na terenie powiatu.

Prace na terenie miast prowadzone będą w godzinach nocnych, natomiast poza terenem zabudowanym w godzinach dziennych. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i prosimy użytkowników dróg o wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe