NASZ NEWS: Szpital w Oleśnicy bez dyrektora?!

  • 27.06.2019, 17:11
  • OAI
NASZ NEWS: Szpital w Oleśnicy bez dyrektora?!
Konkurs nie został rozstrzygnięty. A obecny dyrektor odchodzi...

Jak dowiedział się portal olesnica24.com, konkurs na dyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali nie został dzisiaj rozstrzygnięty. Szefa jednostki nie wybrano. Przypomnijmy, że były 4 kandydatury w konkursie.

Tomasz Uher, p.o. dyrektora PZSz, odmówił przedłużenia z nim umowy na kolejne 3 miesiące. Odchodzi z pracy i od poniedziałku szpital zostaje bez szefa.

Prawdopodobnie jutro władze powiatu wydadzą oficjalny komunikat w tej sprawie.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lilianna
Lilianna 30.08.2019, 10:42
https://www.olesnica24.com/wia…
Real Madryt
Real Madryt 28.06.2019, 20:41
Jak widzę szpital to poligon doświadczalny..... a ludzie boją się tam trafić!!!!!Wszędzie tylko nie do szpitala w Oleśnicy miał powiedzieć na łożu śmierci pewien staruszek po którego przyjechało pogotowie. Żart? Wcale nie!
paulina
paulina 28.06.2019, 13:32
Widzę czerwony kozaczku ,że się odezwałaś
Misia
Misia 28.06.2019, 13:17
Po co ten atak na Pana Starostę? To rozsądny strateg i szkoda, że niskie instynkty niektórych ..doprowadziły do takiego patu.Po co demolować coś,co z trudem zostało zbudowane .Pan Starosta to wie, lecz, niestety, jest aktualnie " zakładnikiem"
niektórych ,niestety.
Jurek
Jurek 28.06.2019, 10:50
No i mamy rozłam w powiecie. Czterech głosowało nie po myśli Janka. No to najlepiej - nie chcecie mojego kandydata, to unieważniam i nie będzie ani mojego, ani waszego. JA tu jestem najważniejszy i JA podejmuję decyzję. Rada może mi skoczyć a Zarząd ma siedzieć cicho. Oto tak właśnie wygląda dyktatura.
Lolek
Lolek 28.06.2019, 07:53
Niech Jan-ex juz zabiera swoich przy***sow i do Twardogory juz zmyka. Drzwi w Powiecie juz sie zamnkeły.
OT
OT 27.06.2019, 23:46
I juz zapowiadaja ze koniec zyskow teraz beda znowu straty miloonowe. Jak zawsze kiedy PO rzadzi. Fachowcy ....
A. D
A. D 27.06.2019, 22:14
Był PO. i burdel na izbach przyjęc możesz stać pod interna cały dzień i się nie doczekasz przyjęcia. Normalnie kpiny z ludzi sobie urządzają, a teraz bez dyrektora dopiero będzie wolna amerykanka
A może
A może 27.06.2019, 21:32
Wielki powrot Lilianny?Ostrowina pożegna bez żalu
Six
Six 27.06.2019, 21:05
Fajny ten starosta. Taki nie za dobry
Mizia
Mizia 27.06.2019, 20:15
Uciekl kontroler ze Starostwa uciekla Graczyk ucieka Uher. Kto nastepny bedzie mial dość twardego Janka ?
.
. 27.06.2019, 20:06
Radni PiS, proszę się nie wtrącać, mam nadzieję ze starosta niszcząc PZS pociągnie na dno burmistrza. Obaj na to zaslugują.
Andrzej
Andrzej 27.06.2019, 18:54
Janek to niszczyciel powiatu oleśnickiego - koalicjo obudź się bo i tak wiele już zła zrobiono , co Polański i Efinowicz jesteście dumni z Janka , w kolejce do zniszczenia DPS w Ostrowinie
Spocony Janek
Spocony Janek 27.06.2019, 18:24
Może Janek Dżugaj - on zna się na wszystkim .....
Jak to
Jak to 27.06.2019, 18:04
Radni PIS!!! Czy to w porządku, że w komisji wybierającej dyrektora szpitala zasiada wiceprezes namysłowskiego szpitala?
jest kandydat!
jest kandydat! 27.06.2019, 17:48
A pan Ceglecki ? Podobno wział się za odbudowę szpitala. Niech pokaże co potrafi !
lek
lek 27.06.2019, 17:37
fajnie sie chłopcy i dziewczynki bawią w tym powiecie

Pozostałe