KIM JEST CZŁOWIEK, KTÓRY MIAŁ UDUSIĆ WŁASNĄ ŻONĘ?

  • 08.10.2018, 20:39 (aktualizacja 08.10.2018, 21:25)
  • OAI
KIM JEST CZŁOWIEK, KTÓRY MIAŁ UDUSIĆ WŁASNĄ ŻONĘ?
Czy podejrzany o morderstwo to dr Jekyll i mr Hyde? Czy jednak któraś ze stron kłamie? Czy to naprawdę ten sam człowiek?...

Już jutro w najnowszym wydaniu Panoramy Oleśnickiej m.in.:

TYLKO W PANORAMIE KIM JEST CZŁOWIEK, KTÓRY MIAŁ UDUSIĆ SWOJĄ ŻONĘ? Wstrząsająca relacja maszynisty, pod którego pociąg rzucił się Krzysztof D., eks-policjant oskarżony o zabicie swojej żony. I równie wstrząsająca wiwisekcja życia tego małżeństwa. Czy podejrzany o morderstwo to dr Jekyll i mr Hyde? Czy jednak któraś ze stron kłamie? Czy to naprawdę ten sam człowiek? To był akt tragicznej desperacji ze strony zdradzonego męża czy zaplanowana na zimno zbrodnia?

CASUS KACZYŃSKIEGO I TUSKA. Kulisy niezwykle ciekawego procesu wyborczego w sąsiedniej gminie, z udziałem kandydata pochodzącego z Oleśnicy.  

TYLKO W PANORAMIE  JEDEN Z LIDERÓW SKŁADA REZYGNACJĘ Z CZŁONKOSTWA W PARTII. To był cios i ogromne zaskoczenie. I to tuż przed konwencją...

JAK BRONŚ CHCIAŁ WYGRAĆ PROCES WYBORCZY Z KOŁACIŃSKIM I DLACZEGO GO PRZEGRAŁ? Fake newsów w te sprawie nie brakuje. Oleśnicka zrekapitulowała fakty.

TYLKO W PANORAMIE CO ZE SPALONYM BUDYNKIEM POKOSZAROWYM NA WOJSKA POLSKIEGO? Temat zgłębia Marek Nienałtowski, ekspert od historii Oleśnicy.

SYCÓW - JAMPOL DWA BRATANKI. Kto czytał "Pana Wołodyjowskiego", temu nazwa Jampol obca nie jest...

TYLKO W PANORAMIE  PRZECIĘTNY MIESZKANIEC OLEŚNICY ZUŻYWA WIĘCEJ WODY NIŻ PRZECIĘTNY POLAK. Hm, czy dlatego, że jest ona zdatna do picia bez przegotowania, jak zapewniają w MGK?

PROTESTANCI ZAŚPIEWAJĄ Z KATOLIKAMI. To będą prawdziwie ekumeniczne Dni Kultury Chrześcijańskiej. A ten koncert zapowiada się po prostu bombowo!

TYLKO W PANORAMIE  DYREKTOR DEMENTUJE INFORMACJE KANDYDATA O BILETACH PO 150 ZŁ. Kandydat na burmistrza wypuścił fake newsa?

SZEROKO O KONWENCJACH. Platforma z Nowoczesną, Forum Rozwoju, komitet Bronsia -  co obiecują, co krytykują, czym zaskakują?

TYLKO W PANORAMIE  TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE. Nawet pijany na Dniach Oleśnicy, dopóki nie łamie prawa - wyjaśnia komendant policji. .

CZY JAN DŻUGAJ POPARŁ PAWŁA CZULIŃSKIEGO ? No właśnie... A może tylko był na jego spotkaniu przedwyborczym?

TYLKO W PANORAMIE  NAWRÓCONY, CZYLI SZCZYPTA ŻYCZLIWOŚCI. "Nieomylny", "Liczyhrabia", "utracił opinię niezależnego samorządowca", "stawia się w pozycji "nadczłowieka" - to o eks-burmistrzu Oleśnicy. "Wyszła popijawa, jak zwykle" - to o Dniach Oleśnicy przed rokiem 2014. "Protegowana burmistrza, "nieporadna" - to o byłej dyrektorce MOKiS-u. "Jej reakcje są często nieporadne" - to o Edycie Małys-Niczypor.  Rany boskie, kto tak uważał i kto to napisał? Ba, a to jeszcze nie wszystko...

SYCOWIANIE Z KABULĄ I MARTYNĄ WOJCIECHOWSKĄ. To byłą prawdziwa lekcja tolerancji.

TYLKO W PANORAMIE  BEZPOŚREDNIE STARCIE. Troje kandydatów na burmistrza oko w oko ze sobą i wyborcami.

ROZBIJAŁY SUFITY W OLEŚNICY. Jak? Po co? I z kim?

TYLKO W PANORAMIE  MEDAL ZA 10 TYSIĘCY. Tylko koszulka Roberta Lewandowskiego osiągnęła wyższą cenę!

KTO(Ś) NAS TRUJE? Sprawy czystego powietrza interesują oleśniczan.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

 $
$ 08.10.2018, 21:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

.
. 08.10.2018, 21:19
Kiedyś kto historie tego morderstwa sfilmuje to jest pewne
czytelnik
czytelnik 08.10.2018, 21:13
WOW ! Panorama zapowiada nadzwyczaj interesująco. Lubię to !

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165