Będą przeganiać śpiących na ławkach w Oleśnicy?

  • 25.06.2019, 21:55
  • OAI
Będą przeganiać śpiących na ławkach w Oleśnicy?
Zrobiło się ciepło - kloszardzi wrócili na Rynek w Oleśnicy. I nie tylko tam... "Z małą elegancją - jak w niepowtarzalnym stylu informuje strona miasta - zalegają na ławkach w Rynku, na ul. Daszyńskiego, 3 Maja, Klonowej, Prostej".

"Na terenie miasta mamy kilka miejsc, w których jawi się niezwykle dolegliwy problem osób nietrzeźwych, zwyczajowo nazywanych „kloszardami”, którzy z małą elegancją zalegają na ławkach w Rynku, na ul. Daszyńskiego, 3 Maja, Klonowej, Prostej.

Dzisiaj Burmistrz Jan Bronś, Dyrektor MOPS-u Danuta Szczepanik, Naczelnik Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy – kom. Grzegorz Krawczyk i Dzielnicowy – asp. szt. Sławomir Gerlach spotkali się w Ratuszu, aby znaleźć sposób na to, jak skończyć z tą niechlubną wizytówką miasta. Pomysły są, pora teraz połączyć siły i wcielić je w życie" - informuje oficjalna witryna miasta Oleśnicy [pisownia oryginalna].

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sekcja Promocji
Sekcja Promocji 26.06.2019, 19:08
To dlatego Spocony buduje skejtpark.... Tam przeniesie kloszardów .....
.
. 27.06.2019, 20:15
Dobre!
fff
fff 26.06.2019, 14:00
Niech się nimi zajmą oleśnickie bidy
ministrant
ministrant 26.06.2019, 10:43
W kościele są wygodne ławki!
oleśniczanin
oleśniczanin 26.06.2019, 10:05
Gerlach to szczyt w Tartach a nazwisko pana Sławka to Gierlach ;)
ski
ski 26.06.2019, 09:00
Żyła znowu zacznie gadkę o nękaniu ?
Oels
Oels 26.06.2019, 09:06
Jak będzie dla paździerza przekaz z ratusza.
uuu
uuu 26.06.2019, 08:35
Taki kloszard to nasz skarb narodowy, jest zwiastunem pór roku i jak bociany powracają z egiptu na wiosnę tak kloszardzi wracają do rynku.
Czytelniczka
Czytelniczka 26.06.2019, 08:28
Kloszardzi byli i sa wszedzie na calym swiecie .Nie potrzebuja dachu nad glowa a tym bardzie pracy zyja dniem dzisiejszym .Nie tylko Olesnica ma z tym problem
PETUNIA
PETUNIA 26.06.2019, 08:16
utyty spocony upcha w biurze....
 Edek Kloszard
Edek Kloszard 26.06.2019, 08:09
Co to znaczy będą przeganiać? jak? kijami?, packami na muchy. Proszę o konkrety.
veto nękaniu
veto nękaniu 26.06.2019, 01:45
Działania Bronsia nie są zgodne z linią PO, która każe bezdomnym pomagać, a nie nękać niezgodnie z prawem. Trzeba to nagłośnić.
...
... 26.06.2019, 01:35
Co ci ludzie są winni, że kapitalizm źle się z nimi obszedł. Policja im nic nie może zrobić - wygonią - przyjdą znowu. Trzeba im dać lokum i pracę.
Janek barista
Janek barista 25.06.2019, 23:18
Kawa z luksusowego z ekspresu tylko dla wybranych dygnitarzy? A woda dla zwykłych gości
SW
SW 25.06.2019, 23:02
Lato w mieście kloszard na ławke takie jest odwieczne prawo natury
rolo
rolo 25.06.2019, 22:27
Ten komunikat to chyba pisał jakiś zwyczajowy kloszard
asp.
asp. 25.06.2019, 22:19
Fajnie Sławka zdegradowali do dzielnicowego :) Ale dzbany
kabaret
kabaret 25.06.2019, 22:23
dzbany dzbany , ale jakie dowcipne - zwyczajowi kloszardzi zalegaja z małą elegancją .... opryskałem mineralną monitor
zrynku
zrynku 25.06.2019, 22:14
a mieli zniknac razem z Kołacińskim he he
skandal panie!
skandal panie! 25.06.2019, 22:04
To za Bronsia tez kloszardzi śpią w rynku ??????

Pozostałe