Atol Oleśnica pływał w Drzonkowie

  • 25.06.2019, 11:05
  • OAI
Atol Oleśnica pływał w Drzonkowie
Na pływalni Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z siedzibą w Zielonej Górze – Drzonków rozgrywane były Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w pływaniu. Wzięli w nich udział zawodnicy MKP Atol Olesnica.

W skład reprezentacji MKP Atol Oleśnica wchodzili: Oliwia Hajduk, Karolina Terka, Amelia Błach, Jagoda Reda, Kornel Pawłowski, Mikołaj Kołodziej, Tomasz Orman, Paweł Zdanowicz, Daniel Kowalski, Mikołaj Mosiak i Bartek Bilski. Wielu z nich debiutowała na pływalni 50-metrowej i będzie bardzo miło wspominać ten start, gdyż uzyskane wyniki były dawały mnóstwo powodów do radości.

Dla części starszych zawodników był to ostatni start w sezonie, a dla trójki start kontrolny przed rocznikowymi Mistrzostwami Polski.

Najwięcej powodów do zadowolenia miał Mikołaj Kołodziej, który został najlepszym zawodnikiem za dwa starty w kategorii wiekowej 2006 i młodsi oraz Mikołaj Mosiak, który zwyciężył w konkurencji 200 metrów stylem zmiennym oraz dwa razy był drugi w konkurencjach 400 metrów stylem zmiennym oraz 400 metrów stylem dowolnym.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe