Dwaj piesi potrąceni na rondzie w Oleśnicy, wypadek motocyklisty w Bierutowie

  • 24.06.2019, 21:45
  • OAI
Dwaj piesi potrąceni na rondzie w Oleśnicy, wypadek motocyklisty w Bierutowie Aleksander Białoskórski
Dwa groźne wypadki w powiecie oleśnickim.

Na Rondzie Solidarności w Oleśnicy doszło ok. godz. 21.15 do zderzenia bmw z volvo. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło, kiedy volvo było już na rondzie. Wtedy uderzyło w nie wyjeżdżające z ulicy ks.  Sudoła bmw. SUV został wybity z toru jazdy, a jego kierowca, prawdopodobnie wskutek szoku spowodowanego uderzeniem, pomylił pedał hamulca z pedałem gazu, wskutek czego jego pojazd z dużą prędkością wjechał na pobliski chodnik, taranując znak, a następnie potrącił pieszych. Na koniec samochód pokonał klomb oraz trawnik i uderzył w ścianę bloku mieszkalnego. Zdarzenie miała zostać zarejestrowana przez jedną z kamer miejskiego monitoringu. 

Potrąceni zostali obywatele Ukrainy. Kobieta doznała poważnego urazu głowy, mężczyzna ogólnych potłuczeń. Oboje zostali przewiezieni do szpitala we Wrocławiu. Kierowcy wyszli z wypadku bez szwanku.

Z kolei w Bierutowie (powiat oleśnicki) miał miejsce wypadek motocyklisty na ulicy Wrocławskiej, koło cmentarza. Prowadzący pojazd marki Yamaha stracił nad nim panowanie, przewrócił się na bok i, sunąc kilkadziesiąt metrów po jezdni, wypadł z drogi.

20-letni motocyklista doznał poważnych otarć rąk i nòg ,- jechał w szortach i t-shircie. Został zabrany do szpitala.

OAI

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe