Koniec roku w w I LO w Oleśnicy, ZSP Syców, ZSP Twardogóra

  • 19.06.2019, 20:00
  • Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Koniec roku w w I LO w Oleśnicy, ZSP Syców, ZSP Twardogóra Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
To trzy placówki prowadzone przez powiat oleśnicki. Oto informacja z witryny Starostwa Powiatowego:

Uczniowie odebrali dziś świadectwa, nagrody i dyplomy. Tym ze szkół prowadzonych przez powiat oleśnicki udanych wakacji życzyli starostwie Jan Dżugaj i Sławomir Kapica.

Przewodniczący Zarządu VI kadencji wraz z naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sporty Małgorzatą Iwańską dotarli na apel do ZSP w Twardogórze i I LO w Oleśnicy, natomiast wicestarosta do ZSP w Sycowie.

W wymienionych placówkach włodarze naszego powiatu uroczyście wręczyli nowo wybranym dyrektorom uchwały w sprawie powierzenia im tych stanowisk. W Twardogórze takową odebrała Edyta Pciak-Rogala, w Sycowie Beata Mazurek, a w I LO Marzena Helińska. W ZSP w Bierutowie uchwałę z rąk członka Zarządu Józefa Szmaja uroczyście odebrał Wojciech Kobryń.

Z dniem 4 lipca dyrektorem ZSP w Twardogórze przestanie być Dorota Bachor, której starosta Jan Dżugaj podziękował za zaangażowanie i odpowiedzialność oraz za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. – Z powodzeniem kierowała pani tą szkołą, dbając o jej dobre imię – podkreślił.

Absolwentom odwiedzonych przez siebie placówek Jan Dżugaj życzył udanych i bezpiecznych wakacji. – A po wakacjach zacznijcie walczyć o swoją przyszłość, o swoje życie – zaapelował do młodzieży. – Powodzenia w nowej rzeczywistości, która wcale nie jest łatwa – dodał starosta. 

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

Zdjęcia (25)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zośka
zośka 20.06.2019, 16:26
W I LO nauczyciele już nie strajkują ? ?odobrazlili się ?! Jak oni mogą patrzeć w oczy swoim uczniom za to co zrobili w czasie strajku i przy pożegnaniu maturzystów... Uczniowie uważajcie - znowu mogą was zostawić w trudny dla was czas - kasa dla nich ważniejsza niż wy. Wstyd drogie grono pedagogiczne - WSTYD !

mil
mil 20.06.2019, 16:51
dalej strzelają focha ale na razie ruszaja na riwiery leżec plackiem we wrzesniu pomyślą czy dalej sobie nie postrajkowac
Waldus
Waldus 20.06.2019, 11:35
Dziwnie ubrani nauczyciele. Nie ma świń ani krów, co się stało???

Pozostałe