Radny zapowiada pozew przeciwko byłemu dyrektorowi szpitala i żąda 50 tysięcy złotych

  • 19.06.2019, 19:34
  • rpr
Radny zapowiada pozew przeciwko byłemu dyrektorowi szpitala i żąda 50 tysięcy złotych Krzysztof Dziedzic Jerzy Ceglecki z lewej
Czy wywiad udzielony "Panoramie Oleśnickiej" zaprowadzi Piotra Rogalskiego na sądową ławę?

Jerzy Ceglecki, powiatowy radny Koalicji Obywatelskiej, zapowiedział pozwanie Piotra Rogalskiego, byłego dyrektora i wicedyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy.

Radny będzie się domagał przeprosin i 50 tysięcy złotych na Dom Dziecka w Bierutowie. Nie wyklucza też kolejnych roszczeń finansowych wobec swojego adwersarza. 

W ocenie Cegleckiego Rogalski naruszył jego dobra osobiste w wywiadzie udzielonym "Panoramie Oleśnickiej". Jego fragmenty podała za powiatowym tygodnikiem mojaolesnica.pl. 

Obaj panowie są lekarzami. Jerzy Ceglecki chirurgiem, Piotr Rogalski pediatrą.

rpr
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

69latek
69latek 26.06.2019, 22:04
Pycha kroczy przed upadkiem. Pan doktor za mało ma pracy zawodowej?Ale z drugiej strony wielu oleśniczan dowie się kto to jest- pracuje w Namyslowie, mieszka w Sycowie a radnym powiatu olesnickiego z ramienia PO.
kolega
kolega 20.06.2019, 16:52
Fajna ta demokracja w wydaniu Jurka. Jak on obraża na prawo i lewo to jest dobrze. Jak jego krytykuja to obraz majestatu i straszenie sadem
Siostra Basen
Siostra Basen 20.06.2019, 16:23
Radny zawzięty jak banderowiec.
fizjonomista
fizjonomista 20.06.2019, 11:35
Jakiś cholernie zawziety jest ten radny . jak widze jego zacięte usteczka to od razu wiem who is who
Mania
Mania 20.06.2019, 10:10
Co by nie myśleć lecz pisiory w poprzedniej kadencji zachowywali się stosownie. Pokazali kulturę osobistą i mieli klasę jako radni.Panowie,umiecie się na lampkę szampana, porozmawiajcie że sobą i nie róbcie siary.
69latek
69latek 20.06.2019, 21:52
Mania jesteś niby taka rozsądna, a nazywasz mnie pisior?!
RD
RD 20.06.2019, 07:59
Też uważam że to ściema. Ceglecki musial to powiedziec zeby nie zostalo wrazenie ze Rogalski ma racje. Pozwow sie nie zapowiada tylko sie je sklada. Żadnego sadu nie bedzie.
Lex
Lex 19.06.2019, 23:18
Strachy na lachy. Żadnego pozwu nie będzie.
Lek
Lek 19.06.2019, 21:31
Obaj baaaaaaaaaaardzo trudni we wspolpracy. Ceglecki zgryźliwy tetryk. Rogalski apodyktyczny wódz. Rogalski ma jednak sukcesy.
pracownik
pracownik 19.06.2019, 20:33
Rogalski jest trudny ale jako menadżer to gigant
zocha
zocha 19.06.2019, 20:42
Taaaaa gigant jak Ostap Bender
he he
he he 19.06.2019, 20:32
Doktor vs doktor ciekawe co sie urodzi
.
. 19.06.2019, 21:07
Little doctor...
Kto wie
Kto wie 19.06.2019, 19:58
Ale w sumie to interesujące, że Pan Ceglecki będąc wiceprezesem prywatnego szpitala w Namysłowie będzie "walczył o odbudowę" oleśnickiego szpitala. Nie znam się na prawie, ale chyba jest tu jakaś sprzeczność interesów. Albo to działania na niekorzyść spółki albo potencjalne działania na niekorzyść powiatowej jednostki? Sam nie wiem. Ktoś wie?
to jest to co się wkalifikuje do zbadania przez organa ścigania a nie…
to jest to co się wkalifikuje do zbadania przez organa ścigania a nie polemiki dwóch doktorów 19.06.2019, 20:11
To nie jest interesujaće ! To jest SKANDAL! Do czego dąży bowiem każda spółka medyczna też? Do MAKSYMALIZACAJI ZYSKu. Jak szpital prywtany w Namysłowie chce maksymalizowac zysk? Przejmowac chce pacjentów jak najwięcej z jak najszerszego rejonu. Równiez z powiatu oleśnickiego. Jesli pan Cegelcki ma dostęp do danych szpitala w Oleśnicy no to nie mam więcej pytań . To tak jakby wicedyrektor w Papsi "doardzał" Cocca coli....
No447just
No447just 19.06.2019, 21:09
Akurat tak sie sklada ze i pepsi i coca cola maja tego samego właściciela, tak jak niegdyś Saturn i Media Markt lub pis i po
Darcy
Darcy 19.06.2019, 23:25
Eeeeee z ta cola i pepsi to ściemniasz
.
. 19.06.2019, 19:56
oj zabolała Jurku prawda zabolała?
cheff
cheff 19.06.2019, 19:53
Pana PR nazywano " dyktktorem z Namysłowaa ". Podobno będą kolejne pozwy ?

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165