Policjanci pilotowali rodzącą kobietę. Kilka minut po dotarciu do szpitala na świat przyszła zdrowa dziewczynka.

  • 18.06.2019, 19:43
  • KPP Oleśnica
Policjanci pilotowali rodzącą kobietę. Kilka minut po dotarciu do szpitala na świat przyszła zdrowa dziewczynka.
Policjanci prewencji z Sycowa pilotowali samochód z rodzącą kobietą. O pomoc zwrócił się mąż kobiety, który poinformował funkcjonariuszy o rozpoczynającej się akcji porodowej.

Do Komisariatu Policji w Sycowie zadzwonił zdenerwowany mężczyzna, prosząc o pomoc. Wyjaśnił, że jego żona jest w ciąży i właśnie rozpoczęła się akcja porodowa. Sam musiał przetransportować żonę, która jak najszybciej powinna była dotrzeć do szpitala. Liczyła się każda minuta, dlatego dyżurny natychmiast skierował patrol we wskazane miejsce.

Policjanci prewencji rozpoczęli pilotaż pojazdu, w którym znajdowała się rodząca kobieta. Szpital oddalony był o ok 40 km, dlatego przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych policjanci zapewnili bezpieczną drogę oraz najszybszy możliwy dojazd rodzącej do szpitala.

Dzięki pomocy policjantów mieszkanka gminy Syców szybko trafiła pod opiekę lekarzy i kilka minut po dotarciu do szpitala została mamą zdrowej córeczki.

FILM

KPP Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ania
Ania 19.06.2019, 08:16
Ale szczęściara ! W kilka minut urodziła się córeczka....
M
M 19.06.2019, 06:48
Brawo policja, ale trochę to nie normalne, że 40 km trzeba do szpitala jechać. Jak byłby to nagły przypadek do wypadku lub jakiś inny to w większości ludzie nie przeżyją. Pięknie ta władza dba o mieszkańców, a był piękny i funkcjonalny szpital to "przenieśli" bo się nie opłaca bo straty...

Pozostałe