Potrącenie rowerzystki w Oleśnicy - karetki zabrakło

  • 15.06.2019, 16:21
  • OAI
Potrącenie rowerzystki w Oleśnicy - karetki zabrakło
Znów musiał interweniować ambulans Służb Ratowniczych.

Dzisiaj na ulicy Wileńskiej w Oleśnicy doszło do potrącenia rowerzystki przez auto. Po raz kolejny nie było wolnej karetki pogotowia i na miejsce zdarzenia przyjechał ambulans Służb Ratowniczych, którego ego załoga udzielała pomocy poszkodowanej. Nie odniosła ona poważniejszych obrażeń.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ola
Ola 16.06.2019, 15:44
Służby ratownicze za frajer na pewno pomocy nie udzielają. Więc w czym problem, wszyscy zadowoleni, tylko maruderzy mają co pisać.
Jimjom
Jimjom 15.06.2019, 23:18
Ciekawe kto będzie jeździł do wypadków na skate parku? Może ktoś z Ratusza...
ks. Sowa
ks. Sowa 16.06.2019, 09:02
Podobno ma jeździć nowy Citroen .....
He he
He he 15.06.2019, 18:37
Po co karetka ? Bedzie skatepark dla 6 olesnickich skaterow.
ajax
ajax 15.06.2019, 19:44
Ale ty głupi jesteś, poczytaj sobie ustawę o finansach publicznych. A co do skateparku to poczekamy i zobaczymy
krótko
krótko 15.06.2019, 21:29
ajax, ty mądry jesteś, odpowiedz szybko wodzirejowi i mnie.
wodzirej
wodzirej 15.06.2019, 20:50
ciekawe co ustawa o finansach publicznych mówi o finansowaniu Sowy ????
krótko
krótko 15.06.2019, 20:07
ajax, co masz na myśli podpierając się ustawą o finansach publicznych? Pozwól niech zagadnę, chodzi ci o to że zabezpieczanie ambulansu i jego załogi nie jest zadaniem gminy?
ajax
ajax 16.06.2019, 08:29
To jeszcze coś dodam, w tej chwili stać miasto na karetkę i ekipę. Ale czy ktoś z was pomyślał co będzie za 2 lata? Czy nadal będzie na to stać miasto? Trzeba przestać właśnie tak myśleć. Bo później mamy to mamy w kraju. Czy naprawdę nie widzicie że to rozgrywka polityczna jest. Jan (PO) wojewoda (PiS)
krótko
krótko 16.06.2019, 10:23
Tu nie chodzi o to czy miasto stać na ambulans i załogę czy nie. Problem w tym że Bronś naobiecywał w kampanii gruszek na wierzbie i teraz kluczy, lawiruje jak tu zrzucić z siebie odpowiedzialność za słowa, a najlepiej obciążyć konto wojewody.
Ajax
Ajax 16.06.2019, 08:16
Dokładnie tak. A co do Sowy to dla mnie to jest wielka kpina i skandal. Tak się nie powinno robi. Zaraz dostanę metkę komucha, platfusa itp. Nie taki nie jestem. Tylko patrzę racjonalnie. Tak samo uważam ze remont starego szpitala i PKP to głupota. To nie jest w gestii miasta. Nie można wyręczać innych podmiotów. Z innej beczki uważam ze miasto i powiat powinny się dogadać w sprawie dobroszyckiej i wiaduktu. I wykonać te prace za jednym zamachem.
m
m 16.06.2019, 08:51
Miasto dobrze zrobiło, że wyremontowało zabytkowy budynek i otoczenie. Przynajmniej mamy reprezentacyjny, piękny obiekt w mieście, który będzie stał jeszcze 100 lat.
ajax
ajax 16.06.2019, 14:50
zamiast szpitala mogło miasto zrobić remont dworca. Do ludzi nie dociera że Oleśnica Główna nie jest dla PKP stacją główną. Oleśnica Rataje taką właśnie jest stacją
...
... 16.06.2019, 14:59
Remont dworca niech robi właściciel
Ajax
Ajax 16.06.2019, 17:01
Tak samo szpital. Właścicielem budynku był Powiat. Mało to miasto kasy daje, bo powiat nie ma kasy? Przykład; Rondo Reja/3 Maja/Chopina, ścieżka rowerowa na ulicy Wileńskiej. Chodnik na Poniatowskiego itp. Teraz z innej beczki, czas najwyższy, aby drogi w mieście należały do Miasta, a tak jest na... ta miejska, ta powiatowa, ta gminna a ta wojewódzka. Na każdą drogę jest docelowa dotacja z budżetu państwa.
K&R
K&R 15.06.2019, 18:15
Jakie to ma znaczenie kto rządzi. Kierowco, czy wyprzedzając rowerzystę zachowujesz 1½m.? Rowerzysto czy nie przejeżdżasz na przejściach dla pieszych, korzystasz ze ścieżki rowerowej i znasz KRD? Jestem i kierowcą i rowerzystą, do świętych nie należę, ale to co robią jedni i drudzy nie wymaga komentarza. Przykład: Wrocławska, pas dla rowerów, asfalcik miodzio, ale nie rowerzysta musi drogą. Dzeli go zalediwe biała linia. Poprostu brak słów....
Rowerzystka
Rowerzystka 15.06.2019, 18:38
Świete slowa. Brawo za super analize
as
as 15.06.2019, 17:17
Zaraz się zacznie że Janek obiecał a nie kupił karetki. Ludzie to tłuki.
krotko
krotko 15.06.2019, 21:39
as, zgadza się, ludzie to tłuki. Dali się nabrać przedwyborczej ściemie Bronsia, to były buńczuczne zapowiedzi zmian, zmian na lepsze. Jak to możliwe że uwierzyli Bronsiowi?
ks. Sowa
ks. Sowa 15.06.2019, 19:15
no właśnie: Janek obiecał a nie kupił karetki.
Op
Op 15.06.2019, 16:59
Tak działa PIS i czarne habity dawajcie wiecej na tace a będziecie wyzwoloni i po śmierci [email protected]@@@@@@
Halina
Halina 15.06.2019, 17:18
W Oleśnicy PIS nie rządzi, tylko chyba Platforma
...
... 16.06.2019, 08:45
W Oleśnicy rządzi Bronś, który dla korzyści politycznej podłączył się do PO.
tfu
tfu 16.06.2019, 09:05
same semafory i horągiewki ...

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165