Cementowali rodzinne więzi w ZPS Oleśnica

  • 12.06.2019, 08:47
  • Starostwo Powiatowe Oleśnica
Cementowali rodzinne więzi w ZPS Oleśnica Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, dzieci, uśmiechy i piękna pogoda. Tak było 7 czerwca w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy, gdzie obchodzono „Święto rodziny”. Oto relacja z witryny Starostwa Powiatowego:

Licznie przybyli rodzice z wielką dumą, a nawet z łezką w oku, oglądali występy swoich pociech. Wzruszenia nie krył również wicestarosta Sławomir Kapica, który skorzystał z zaproszenia dyrektor Danuty Aulich. Dzieci dały popis zdolności i umiejętności artystycznych. Na pikniku serwowano ciasta upieczone przez rodziców i uczniów, gofry, popcorn, czekoladową fontannę, watę cukrową, kiełbaski z grilla czy lody.

Atrakcję stanowiły też baloniki, zjeżdżalnie dla najmłodszych, bańki mydlane, konstrukcje z klocków czy stoiska zajęć plastycznych. Przybyli także strażacy, którzy demonstrowali wyposażenie wozu. Można było posiedzieć wewnątrz takiego auta, przymierzyć hełm, co zachwyciło nie tylko najmłodszych. Dzieci odwiedziły również zaprzyjaźnione zwierzaki: kogut Kacper i królik Maja. O oprawę muzyczną zadbały animatorki, które skutecznie zachęciły uczniów, rodziców i nauczycieli do zabawy.

Dla wszystkich była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia miłych chwil. Taka uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim cementuje więzy rodzinne.

Starostwo Powiatowe Oleśnica

Zdjęcia (13)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165