Caritas z rowerem od Michała Kołacińskiego

  • 11.06.2019, 13:09
  • hag
Caritas z rowerem od Michała Kołacińskiego
Wygrał i oddał potrzebującym.

Podczas niedzielnego Oleśnickiego Rajdu Rowerowego wśród jego 300 uczestników rozlosowano rower ufundowany przez MIKS Junior. Szczęśliwy los - "sierotką" była wiceburmistrz Edyta Małys-Niczypor - trafił w ręce byłego burmistrza Michała Kołacińskiego, który bez zastanowienia postanowił przekazać wygraną na rzecz Ośrodka Caritas Dobroszyce.

Przekazanie roweru odbyło się dzisiaj w południe na stadionie w Oleśnicy. W imieniu Caritasu rower odebrał kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej Krzysztof Gawroński.

Rower o wartości 1.400 złotych (kupiono go z 400-złotowym rabatem w sklepie Janusza Bieńka) to nowoczesna 3-biegowa damka z dynamem w przedniej piaście.

hag
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

!
! 12.06.2019, 14:45
Super! Gratuluję.
Tak doktorku
Tak doktorku 11.06.2019, 22:56
A brak klasy, to brak klasy.
bb
bb 12.06.2019, 14:45
No tak, ale o Bronsiu tu nie piszemy.
igor
igor 11.06.2019, 21:51
klasa to klasa
na pohybel
na pohybel 11.06.2019, 20:30
Jakie to pisowskie...
Brawo
Brawo 11.06.2019, 23:30
Prawda? Pomagać słabszym, pokrzywdzonym przez los.
;)
;) 12.06.2019, 07:53
Nie brawo, robić ustawki i promować przegranego faceta
Taka to różnica
Taka to różnica 12.06.2019, 14:45
Przegranego? Owszem, wybory przegrał, ale zachował się z klasą. Jak Janek rzerżnął pół roku pierdział w piernaty zanim koledzy z PO załatwili mu fuchę sekretarza w powiecie wrocławskim. KOłek od razu leczył ludzi, nie chował się do mysiej dziury i nie pozostawił samym sobie tych, którzy na niego liczyli i na niego głosowali.
Zbyszek
Zbyszek 11.06.2019, 19:57
Ale chamski lans, media na przekazanie roweru. Wstyd
/
/ 12.06.2019, 14:36
Media to tylko sobie wzięły fotkę z FB Kołacińskiego. Ale siać ferment to bronsiomaniacy zawsze pierwsi.
maria ewa
maria ewa 11.06.2019, 19:18
Szacun, Panie Burmistrzu!
as
as 11.06.2019, 18:16
Bardzo miły gest. Brawo Panie doktorze!
?
? 11.06.2019, 18:04
Wolę taki lans Kołacińskiego, niż Bronsia w Gdańsku albo w Radio Rodzina. Kumasz różnicę? Jeden daje,drugi rozdaje.
Sierotka Edytka
Sierotka Edytka 11.06.2019, 16:43
No, że też Spocony nic nie wylosował ....
Taka zamiana
Taka zamiana 11.06.2019, 22:23
Musiałby przejechać parę kilometrów na rowerze, a to jest niemozliwe. On tylko po rondach jeździ.
donna
donna 11.06.2019, 15:14
Wspaniale! tylko proszę nie uzywajcie rusycyzmów, piszcie "rower przekazał Caritasowi". Denerwujące jest to "dla". A poza tym brawo Panie Michale!
ADMIN
ADMIN 11.06.2019, 15:56
Ma Pani rację. Gdy się człowiek spieszy, to się... rusycyzm cieszy! Poprawione, dziękujemy!
kler
kler 11.06.2019, 14:36
moze ksieza sobie pojezdza bez siodelka, to dzieci zostawia w spokoju !
c
c 11.06.2019, 14:36
To tylko lans... Człowiek o wielkim sercu zrobiłby to po cichu. Dla sprawy, a nie dla chwały.
Analizator
Analizator 12.06.2019, 14:40
Nie.
A wiesz czemu?
Bo zaraz szczurki z MO podgryzałyby go co zrobił z rowerem, gdzie go oddał, dlaczego przyjął, skoro go stać na własny, po co brał udział w losowaniu, czy mu nie wstyd, czy zapłaci podatek, dlaczego ten rower w ogóle w takim nie tęczowym kolorze, tylko homofob mógłby taki przyjąć, jakim prawem w ogóle jechał na ten rajd i brał udział w losowaniu, które mogło wygrać bezdomne dziecko wykorzystane przez księdza...
I tak dalej, i tak dalej, i tak dalej.
OLEŚNICZANIE
OLEŚNICZANIE 11.06.2019, 14:16
Wielki Człowiek o jeszcze większym sercu!!!!

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165