Michał Kołaciński wygrał rower

  • 09.06.2019, 19:22
  • OAI
Michał Kołaciński wygrał rower Grzegorz Huk
A wylosowała go dla radnego... wiceburmistrz Oleśnicy...

Dzisiaj podczas Oleśnickiego Rajdu Rowerowego wiceburmistrz Edyta Małys-Niczypor losowała nagrodę główną, którą był rower. Los uśmiechnął się do byłego burmistrza Michała Kołacińskiego (Oleśnica Razem), który w rajdzie uczestniczył z żona, córką i synem.

Zwycięzca przekazał jednoślad Warsztatom Terapii Zajęciowej w Caritasie Dobroszyce.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andzia
Andzia 10.06.2019, 15:11
I to jest gest. Brawo!
*
* 10.06.2019, 14:06
Kołaciński jako burmistrz też jeździł z rodziną na rajdy.
Janek teraz też będzie jeździł z rodziną na rajdy by ocieplić zrujnowany wizerunek?
P
P 10.06.2019, 10:49
Przecież to ustawka!
ja
ja 10.06.2019, 11:39
kto z kim ???
urzędas
urzędas 10.06.2019, 10:33
Sajgon w ratuszu utyty spocony szaleje z pianą na mordzie.
Jarosław.
Jarosław. 10.06.2019, 11:43
Zafajfajdsny prostaku do obory, spcony powyrzucaniu obornika. brrrrrr.
Oels
Oels 10.06.2019, 10:28
Szacun Panie Michale szacun!!!!!!!
ferdek kiepski
ferdek kiepski 10.06.2019, 09:53
To chiba jakaś 'ustawka' kurde?
.
. 10.06.2019, 10:33
No nie , Kolacinski taki jest, to MEGA gość.
.
. 10.06.2019, 07:25
Klasa
Fan
Fan 09.06.2019, 23:42
Porządny Gość Brawo
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.06.2019, 22:37
autokorekta: Uważam, że Michał Kołaciński był kiepskim Burmistrzem Miasta Oleśnicy i wielokrotnie wykazał się obłudą, to ten gest należy odnotować jako pozytywny. Ha, pani Edyta Małys-Niczypor w przeszłości wykazała się nieudolnością jako pracownik urzędów w Oleśnicy i Długołęce, co nie przeszkodziło jej w ponownym podjęciu pracy w Oleśnicy, a oboje (pan Michał Kołaciński i pani Edyta Małys-Niczypor) deklarują ten sam światopogląd.
S.R.
S.R. 09.06.2019, 22:11
Pan Michal Kolacinski po raz kolejny pokazal klase. Szacunek dla Pana Doktora.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.06.2019, 21:40
Uważam, że Michał Kołaciński był kiepskim Burmistrzem Miasta Oleśnicy i wielokrotnie wykazał się obłudą, to ten gest należy odnotować jako pozytywny. Ha, pani Edyta Małys-Niczypor w przeszłości wykazała się nieudolnością jako pracownik urzędów w Oleśnicy i Długołęce, co nie przeszkodziło jej w ponownym podjęciu pracy w Oleśnicy, a oboje (pan Michał Kołaciński i pani Edyta Małys-Niczypor) deklaruję ten sam światopogląd.
:)
:) 09.06.2019, 20:44
Jutro czeka ciężki dzień ratuszowych. Burmistrz nie bedzie zachwycony
Reality Show
Reality Show 09.06.2019, 20:32
Janek Edycie tego nie wybaczy...
maria ewa
maria ewa 09.06.2019, 20:17
Klasa w każdym calu.
.
. 09.06.2019, 19:52
Piękny gest Panie burmistrzu.
Szczęśliwy Los
Szczęśliwy Los 09.06.2019, 19:50
Nie do wiary!!!
Jak najszybciej
Jak najszybciej 09.06.2019, 19:44
To jest znak. Michal wracaj do Ratusza, jesteś tam ptrzebny.
Jarosław.
Jarosław. 10.06.2019, 11:47
Do podlewania kwiatków, bo jako urzędnik to nie jak wszyscy z PiS byli towarzysze.

Pozostałe